4,361 Ostatnio edytowany przez bamreras (2015-10-05 18:48:20)

Odp: GG FORUMOWE

Ujban co innego jak to robisz zxpasji, z autem które ma być na swoj sposób wyjątkowe, a co innego jak pakujesz kase w samochód który na codzień wozi dupe użytkownika lub sie kurzy w garażu.
Tomek a jaki to rocznik tego audi? Jak sie dogadam z gosciem to za 3,5tyś biore peugeot 807 z 2005roku do lekkiej blachary.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

4,362

Odp: GG FORUMOWE

ile??? no i zależy co widzisz jako lekką blacharkę... ;-)

4,363 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2015-10-05 20:09:01)

Odp: GG FORUMOWE

audi jest z 1995 roku i ta lepsza wersja bo ma klimatronik abs air bag cztery tarczowe hamulce 4 el szyby
kupiłem cały zestaw do przekładki z automata na manual za 800 z przesyłką dzień na wyjęcie automata potem pół dnia na wybranie lewarka pedałów itp trzeci dzień to zmontowac silnik z skrzynią manualna piąty dzień skręcić wszystko do kupy i ma jeździć

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,364

Odp: GG FORUMOWE

Widziałm puko co foty i słyszałm ocene kupującego. Z fotek wychodzi zdeżak lampa nadkole i maska na wymianke, bok dalej kilka rys do zamalowania. Jak komora silnika cala to bedzie ok. Najzabawniejsze że poduchy całe. Niewiem jak to sie stalo ze nie wywaliły. Wszystko zależy co na miejscu zastane.,

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

4,365

Odp: GG FORUMOWE

bamreras napisał/a:

Widziałm puko co foty i słyszałm ocene kupującego. Z fotek wychodzi zdeżak lampa nadkole i maska na wymianke, bok dalej kilka rys do zamalowania. Jak komora silnika cala to bedzie ok. Najzabawniejsze że poduchy całe. Niewiem jak to sie stalo ze nie wywaliły. Wszystko zależy co na miejscu zastane.,

A może już miał wcześniej jakąś przygodę dlatego tym razem poduchy nie wywaliły?

4,366

Odp: GG FORUMOWE

może ich tam nie ma ?

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,367

Odp: GG FORUMOWE

ostrzegałem o skrzyni smile

4,368

Odp: GG FORUMOWE

dlatego nie napalam sie na ten egzemlarz. Pojadę oblukam i zadecyduje. Pieniądze niegłupie a za około pół roku rodzinka mi się powiększy i przyda sie coś większego....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

4,369

Odp: GG FORUMOWE

stwierdziłem że automat jest fajna sprawą ale w aucie 3-4 letnim wtedy to wszystko fajnie pracuje albo z naprawdę pewnych rąk bo tak jak zrobiłem to wystrzegajcie się jak ognia

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,370

Odp: GG FORUMOWE

tomek 323 napisał/a:

stwierdziłem że automat jest fajna sprawą ale w aucie 3-4 letnim wtedy to wszystko fajnie pracuje albo z naprawdę pewnych rąk bo tak jak zrobiłem to wystrzegajcie się jak ognia

Człowiek na błędach się uczy, najlepiej by było tylko na cudzych ale tak się nie da.
Przynajmniej od razu poznasz wnętrzności swojego audi:)

4,371

Odp: GG FORUMOWE

no tak i tu masz rację bynajmniej będe wiedział na czym jeżdżę

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,372

Odp: GG FORUMOWE

Koledzy korzysta któryś z was w tym roku z kredytu kleskowego z powodu suszy? Kiedy to rusza?

4,373

Odp: GG FORUMOWE

Chyba już to działa http://www.arimr.gov.pl/aktualnosci/art … h-dla.html

4,374

Odp: GG FORUMOWE

Ja złożyłem dostałem 500zł.Dopłacali tylko do pastwisk ,łubinu i tym podobnej roślinności.Zboże odpadło .Wniosek musi być z godny z tym co się składa w agencji o dopłaty.A o kredytach to nie słyszałem.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

4,375

Odp: GG FORUMOWE

A te 500 stówek to od kogo? Gmina? ARIMR?

4,376

Odp: GG FORUMOWE

no po miesięcznej walce z samochodem wkońcu go usprawniłem
wstawiłem manualną skrzynię biegów powymieniałem wszystkie elementy z tym związane lewarek pedały półosie sprzęgło i kilka drobiazgów przerobiłem kable zrobiłem normalne odpalanie uruchomiłem wsteczny poskładałem cały samochód do kupy i od jutra już będzie w normalnym użytku

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,377

Odp: GG FORUMOWE

Szacun!

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

4,378

Odp: GG FORUMOWE

sama przekładka trwała dobre 4 dni połowe w pojedynke a składanie już z kolega bo samemu sił brakło ale tyle czasu siedziałem przy tym samochodzie no ale odpukać zapowiada się być dobrze

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,379

Odp: GG FORUMOWE

Polak to dobry zawód...

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

4,380

Odp: GG FORUMOWE

MacGayver na pewno był Polakiem !