561

Odp: Powiedzcie coś o sobie

No wiedze widze i powiem moze od razu ze jesli chodzi o pisanie ś,ć,ę,ą itp to nie bede tak pisal!!

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

562

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Zapomniałeś o ż i ł.

563

Odp: Powiedzcie coś o sobie

i o ź

564

Odp: Powiedzcie coś o sobie

jesli chodzi o pisanie ś,ć,ę,ą

no  nie tylko

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

565

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześc wszystkim mam na imie Piotrek mam 29 lat mam forszaja 323a od trzech miesięcy a pracuje nim w lesie a dokładnie zrywam tartaczke itp.

Typ traktora-zt323a

566

Odp: Powiedzcie coś o sobie

heh Piotrek i jak ci to idzie tym ciągnikiem big_smile  szyb jeszcze nie powybijałeś big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

567

Odp: Powiedzcie coś o sobie

dziś zostaję tatą

568

Odp: Powiedzcie coś o sobie

gratulacje big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

569

Odp: Powiedzcie coś o sobie

gratulacje Artur.                                                                                                                                                                                              witam również imiennika, piotrze mógłbyś wytłumaczyć co to jest zrywanie tartaczki

570

Odp: Powiedzcie coś o sobie

jestem tatą

571

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Również i ode mnie gratulacje

572

Odp: Powiedzcie coś o sobie

tartaczka to inaczej pościnane drzewa w lesie obrobione z gałęzi i innych tam  czyli cały długi pień który się ściąga w jedno miejsce (na mygłe) w lesie by można było to załadowac na transport do tartaku

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

573

Odp: Powiedzcie coś o sobie

To takie potężne te budulce że 323 to robisz czy teren ciężki.GRATULACJE ARTUREEKK!!!

574

Odp: Powiedzcie coś o sobie

to takie ciężkie spróbuj pojedzdzic po lesie ciąganjąc drzewa a zobaczysz ile trzeba się czasami nagimnastykowac   by cokolwiek ściągnąc forszaj jest cięzki i nawet tym ciągnikiem to idzie big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

575

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Mam kawałek lasu i wiem co to znaczy zrywka drewna,ciągnik dostaje tylko że 323 do lasu mało zwrotny. Ja to robie Zetorem lub 60 jak któryś się utopi to 303 go wyciągnie a odwrotnie to by było ciężko.

576

Odp: Powiedzcie coś o sobie

heh wiem cos o tym bo jak mam okazje to ściągam właśnie tartaczke też w lesie i fakt forszaj  mało zwrotny ale za to uciągnąc ma jak  niema co do niego porównywac sześcdziesiątki ani nawet 3 szt  heh  był taki przypadek ze się męczyli 3 -C 360 i nie dali rady jemu a podjechał koleś forszajem zaczepił podniusł przygrzebał i pojechał i do tego czasu już i ja forszajem ciągam ale szyby łatwo powybijac neutral ale takie opowieści nie w tym dziale  lepiej skończyc bo nas moderatorzy uduszą big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

577

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam wszystkich mam na imie Piotrek mieszkam niedaleko Stargardu Szczecińskiego od trzech miesięcy mam fortschrita zt323a pracuje nim w lesie w nadleśnictwie Kliniska dla kogoś może to wyda się dziwne ż takim ciągnikiem jeżdże po lesie ano na początku nie było łatwo ale teraz nie narzekam.Jak dam rade to wyśle jakieś fotki odnośnie mojej pracy

Typ traktora-zt323a

578

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Najgorszą rzeczą przy mojej pracy tym ciągnikiem w lesie jest jego słabe wspomaganie kierownicy niewiem czy to tylko u mnie tak jest czy we wszystkich 323 mam duże problemy ze skrętem w postoju

Typ traktora-zt323a

579

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Nie jest to normalne zachowanie. 323 ma orbitrol i chodzi jak ta lala ... lepiej niż w moim osobowym golfiku 3 ze wspomaganiem big_smile . Jak masz problemy po rozgraniu oleju to ta pompa z przodu pewnie ci pada... jak od początku to pewnie orbitrol. W dziale "hydraulicznym" znajdziesz odpowiedzi bo to nie miejsce wink

580

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam Mam Na Imie Andrzej  Z Bolewic Kolo Nowego Tomysla Woj Wielkopolskie I Jestem Posiadaczem Od Dwoch Miesiecy Forszaja 323 Z 1991 I Moge  Juz Powiedziec , Ten Rocznik Rozni Sie Wieksza Liczba Zalaczy Chyddralliki I Pneumatyki  Oraz Orginalne  Dwa Silowniki  Przy Raminach  I Witam Wszystkich Forumowiczow