21

Odp: Mechanicy ,handlarze i sklepy które radzimy omijać

Tak mi się skojarzyło, a może być jak mówisz. tongue

22

Odp: Mechanicy ,handlarze i sklepy które radzimy omijać

Sebastian napisał/a:

Witam !  . Czy w Ciechanowie ktoś zrobi dobrze  pompę do  forszaja ?    W Reg-rosie  za bardzo nie chcą się za nią brać . Na Mławskiej dobrze robi ? Na Płockiej jeszcze nie byłem .

Na wiśniowej chłopaki robili ale ja bym ci polecił najlepiej serwis u góry pompa tak zrobiona że zamyka obroty z drugiej strony.

23

Odp: Mechanicy ,handlarze i sklepy które radzimy omijać

ojanusz napisał/a:
Jacenty1a napisał/a:

odkręciłem blachę do której była ona przykręcona. tylko był problem z jej wyjęciem po długim czasie puściło i wyszła ona wraz z wałkiem przykręciłem do niej pompe i jak złożyłem to ciężko weszła ta obudowa ale dokręciłem mocno na śrubach po ciężkim odpaleniu okazało się że nie działa wgl nie podnosi nic

Piszesz o pompie głównej? Bo jeżeli tak to tam jest przesuwka i może ona spadła jak Ci wyszedł wałek.

tak o pompie głownej jaka wsówka tam jest i gdzie?

24

Odp: Mechanicy ,handlarze i sklepy które radzimy omijać

tak pisze o pompie głownej tylko że pompe przykręciłem do tej obudowy i bez problemu włożyłem wałek wraz z pompą i skręciłem odpaliłem go i słychać jak pompa chodzi a nawet robi się ciepła tylko że nic mi nie działa nie podnosi wgl

25

Odp: Mechanicy ,handlarze i sklepy które radzimy omijać

a może trzeba tą pompe gdzieś odpowietrzyć ?

26

Odp: Mechanicy ,handlarze i sklepy które radzimy omijać

To chyba nie ten dział do tej dyskusji

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty