4,521

Odp: GG FORUMOWE

Widocznie te tłumiki z mf są takie.... Mam w c360 zalożone włśnie tłumik z mf i niesterty głośniej chodzi jak na oryginalnym płskim. Tylko z wytrzymałością jest tak że oryginałc360 wytzymał 5tyś mth, a ten z mf ma 6tyś mth w mf i po noewielkim spawaniu prawie 3tyś mth w mojej c360. Mysle że to zasługa emalii jaka jest na nim grubo położona .

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

4,522

Odp: GG FORUMOWE

Jak już jesteśmy przy tłumikach, to bardzo silnik rzucałby iskrami jakby samą rurę założyć? Silnik oryginalny ifoski i bez turbiny Myślałem założyć samą rurę na słupek kabina coby ładnie wyglądało i nie zasłaniało.  Pytanie jest tylko takie czy potrzeba robić jakąś puszkę na dole lub montować tłumik na dole i tylko rurę do góry.... Iskier niby nie rzuca, ale ogień leci, tylko to wina już mocno zużytego silnika. Na wiosnę zmiana silnika i tłumika, bo ten już dogorywa. W międzyczasie miałem tłumik oryginalny w stanie jak nowy, ale po roku rozsypał mi że był emaliowany, i musiałem wrócić do starego.

4,523

Odp: GG FORUMOWE

taki od ursusa urwie sie od samych drgan bo ifką rzuca na wolnych obrotach i od drgań sie poprostu urwie

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,524

Odp: GG FORUMOWE

Turbina wyjdzie tyle co przyzwoity tłumik, a przy turbo wiadomo tylko kawał rury. Mi w upalne lato 94 r spaliło się 1,5 ha pszenżyta które sypało 6 t, pole miało 3 ha połowa była skoszona. Pisałem kiedyś c-360 puścił snop iskier spadły na słomę ściętą szarpaczem gdy ciągnąłem dwie przyczepy pełne zboża. Tłumik bez iskrownika w wolnossącym dla mnie odpada.

4,525

Odp: GG FORUMOWE

Ja założyłem tłumik na słupek i z kabiny jest niewidoczny, oryginalny urywał się średnio 2 razy w roku o drgań a teraz jest spokój

4,526

Odp: GG FORUMOWE

Zna ktoś firme   Urbanek skup i sprzedaż zwierząt z Makowa mazowieckiego ? Mam chęć do nich sprzedać bydło ale się zastanawiam ?

4,527

Odp: GG FORUMOWE

Kolega po raz pierwszy sprzedał do Lenarcika bardzo sobie chwalił a bał się jak wyjdzie poubojowo.

4,528

Odp: GG FORUMOWE

Ale tego urbanka to kojarzysz ? A lenarciak to kto ? dane firmy masz ?

4,529

Odp: GG FORUMOWE

http://www.zmlenarcik.pl/kontakt/wspolpraca/ceny-skupu O Urbanku różnie mówią ?

4,530

Odp: GG FORUMOWE

To znaczy co mówią ? kantuje na wadze czy niewypłacalny ?

4,531

Odp: GG FORUMOWE

Coś w tym stylu, miała być dobra cena wychodziła słaba. Zadzwoniłem do kolegi dużego hodowcy mówi że w okolicy nikt tam obecnie nie sprzedaje. Ktoś od Ciebie tam sprzedawał ?

4,532

Odp: GG FORUMOWE

No właśnie że to nowy gracz na moim rynku ...

4,533

Odp: GG FORUMOWE

U nas dużo bydlarzy oddaje do nich: piemont boharewicz, giżycko

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

4,534 Ostatnio edytowany przez forszaj303 marek (2015-11-23 13:27:49)

Odp: GG FORUMOWE

Jeszcze nie słyszałem o takiej firmie ale wynika z tego że jest takie coś jak chiński  forszaj http://en.jlsdfjx.com/products_detail/& … Id=50.html

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

4,535

Odp: GG FORUMOWE

Barwy JD są tam ich fabryki, a może już podrabiają, jak skutery http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/ … i-skuterow

4,536

Odp: GG FORUMOWE

koledzy nasze alternatory przy 323 mialy regulatory

4,537

Odp: GG FORUMOWE

różnie...  mój miał na alternatorze

4,538

Odp: GG FORUMOWE

dobra wiem ze juz maja / ale moj to juz szrot wiec zakupilem od sw400 i jest bez regulatora wiec musze zakupic go ogolenie z elektryki nic nie czaje wiec zamontowalem go i podlaczylem miernik pod niego czyli pod ta 6mm srube+ i przylozylem do ramy - patrze laduje jest 28v wiec pojechcalem dalej w pole lecz podczas wlaczonych swiatel po chwili przygasaly wiec patrze nie wytwarza juz 28v spalilem alternator czy zamontuje regulator i bedzie juz dobrze prosze o odpowiedz

4,539

Odp: GG FORUMOWE

Nie wiem... jak nie daje nic to padł a może wzbudzenie się odłączyło

4,540

Odp: GG FORUMOWE

cos pokazuje kolo 19v