1

Temat: problem z obrotem pługa

witam,
mam taki problemik kupiłem 4 skibowy obrotowy lemkena  na jeden wąż i przy zakupie u faceta obracał normalnie a jak podłącze do swojego ZT323 to obraca ale nie do "końca" to znaczy opuszczam i go dociągam żeby się wyprostował mam delikatnie poniżej stanu olej spróbuje dolać i zobaczę co się dzieje  jednak przy podnoszeniu talerzówki takiej 2,5 m wszystko działało agregat 4,2 m też działa ale ma dwa węże ramiona od podnoszenia igła do zwykłej czwórki dorzuciłem dwa betonowe słupy ze aż  tył siadał i podnosiła  bez problemów  jeszcze jak jadę  to ramiona wędrują mi do samej góry , podłączałem pod inne wyjścia albo to samo albo nie działa   gdzie może leżeć przyczyna i gdzie są filtry od hydrauliki ja zlokalizowałem jeden stalowy przy zbiorniczku na olej z góry dzięki za odpowiedz

pozdrawiam Łukasz

2

Odp: problem z obrotem pługa

Ja mam obrotowy 4 skibowy niemeyer i obraca mi całkiem ok ale on jest na 2 weże nie wiem jak to może chodzić na jednym wężu?

3

Odp: problem z obrotem pługa

na rozdzielaczu przy jednej sekcji powinna byc zapadka taka mala wajchai wtedy ja trzeba na dol i powinno byc dobrze przynajmniej u mnie taka jest i wtedy mi dzialal tez mialem RABE WERK na jeden waz i obracal wtedy

4

Odp: problem z obrotem pługa

darkonis napisał/a:

Ja mam obrotowy 4 skibowy niemeyer

Ja też mam 4 Niemeyer obr z poziomym tłokiem ,z jakim ty masz i jak się spisuje?

5

Odp: problem z obrotem pługa

Też mam z poziomy siłownikiem ..Mam go gdzieś od 2 miesięcy to na razie tylko próby robiłem na nieużytkach to śruby zrywało zabezpieczające bo tak twardo. W następnym roku będę nim robił ... Jak narazie trudno cokolwiek  o nim powiedzieć...Myślę że będzie ok..