4,581

Odp: GG FORUMOWE

Zdrowiej Paweł.

4,582

Odp: GG FORUMOWE

a ja dzisiaj ledwo żyje nawet do pracy nie poszedłem jakiś wirus albo cuś ledwo na nogach stoję

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,583

Odp: GG FORUMOWE

Wirus dnia poprzednioego :-)  znany jako wd40% :-)

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

4,584 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2015-11-30 14:31:08)

Odp: GG FORUMOWE

nie to nie ten wirus bo ja  nie pije w w ogóle żadnych procentów i w żadnych ilościach i coś czuje że jutro po L4 sie wybiore bo ledwo żyje

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,585

Odp: GG FORUMOWE

No co ty taki sam jak ja jesteś ?.................

4,586 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2015-11-30 14:31:33)

Odp: GG FORUMOWE

pić nie pije wogóle bo to nie ma sensu

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,587

Odp: GG FORUMOWE

Ja rozumiem żeby nie nadużywać, sam nie piję często. Jednak jak jest możliwość napić się z kimś czy przy jakiejś okazji to czemu nie. Głowę mam mocną i nie zdycham na drugi dzień. A Was Panowie pytam się jak żyć, jak żyć? big_smile

4,588

Odp: GG FORUMOWE

Trzeźwo..............

4,589

Odp: GG FORUMOWE

Większość nie pijących to zazwyczaj dawni alkoholicy, walczący nieustannie z sobą. Znajomy nie pije od 20 lat, fajny, zaradny, uczynny gość. Nie jeździ na wesela w rodzinie, ani żadne okolicznościowe imprezy. Wciąż się boi że się znowu wciągnie.

4,590

Odp: GG FORUMOWE

Nie no androl, myslisz ze nasi koledzy coś za dużo kiedyś????? Moze po prostu nie smakuje im i tyle.  :-)

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

4,591

Odp: GG FORUMOWE

Pierwsze słowo w moim poście to "większość" mam również znajomych którzy nie piją bo im nie smakuje, nie mają głowy do picia itp.,itd.

4,592

Odp: GG FORUMOWE

No to wszystkim Andrzejom 100 lat, a  potem tyle samo wolności...

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

4,593

Odp: GG FORUMOWE

No nie wiem czy dziękować big_smile , kolejka dla wszystkich :beer: wink

4,594

Odp: GG FORUMOWE

Ja tam czasami wypiję ale w większości przypadków na drugi dzień chory... Nie wiem z czego robią te wódki i piwa, że na drugi dzień żołądek masakrycznie boli. Nie to co wyrób własnej roboty smile

4,595 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2015-11-30 16:59:43)

Odp: GG FORUMOWE

Sam ogólnie jak pracuję to nie piję po pracy czasem piwo. Ogólnie nie piję często, nawet mało, jednak czasem jest po prostu smak na piwo. Z reguły po połowie piwa już reszta nie zawsze mi smakuje. Szkoda, że tam mało jest dobrych ''małych'' piw. Dołączam się do życzeń dla wszystkich Andrzejów.
Jeśli chodzi o picie to nie znam takich co przestaliby, piją nawet ci co głowy do tego nie mają... Cóż mieszkam trochę bliżej wschodu niż pozostali tongue
Jeśli już przy nałogach jesteśmy to nie wiem co się dzieje, ale od pół roku mam jakieś dziwne napady na słodkie...

4,596

Odp: GG FORUMOWE

dla wszystkich andrzejow sto lat a wracając do picia ja mam 20 lat i jak miałem 16 wypiłem jedno piwo i po nim powiedziałem ze więcej alkoholu nie dokne dzisiaj 20 na karku jest i nie znam smaku alkoholu i jest mi z tym ***

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,597 Ostatnio edytowany przez sarast (2015-11-30 17:29:00)

Odp: GG FORUMOWE

zdrowie Andrzejom , ja pije czasem bo lubię i też mi jest zaje..... wasze Zdrowie ,

Leszek   dla kolegów'

4,598

Odp: GG FORUMOWE

Dziękuje za życzenia :beer:

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

4,599 Ostatnio edytowany przez koseś (2015-12-01 19:07:18)

Odp: GG FORUMOWE

100 lat dla Andrzejów !!!

4,600

Odp: GG FORUMOWE

Wszystkiego naj życzę wszystkim Andrzejom.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile