4,621

Odp: GG FORUMOWE

skalops1 napisał/a:

Audi w gazie? Czy to dobry wybór??? Ja mam a6 b5  2,4 b+g 98r. Jak ją kupiłem 4 lata temu miała niby 150tyś-ile ukręcili nie wiem ale niemiec płakał jak sprzedawał handlarzowi od którego kupiłem. Do. Dziś zrobiłem 515tyś i silnik chodzi bez remontu, bo reszta już się sypie niestety.

Widziałem ogłoszenie z Holandii co taka miała ponad milion wink
Ja póki co to volvo. Było jedno, od roku drugie.

4,622

Odp: GG FORUMOWE

Skalops to sporo jeździsz... poniekąd te silniki 2.4 jedne z bardziej udanych.

4,623

Odp: GG FORUMOWE

Ale męczycie ten gaz.... Była już na forum dyskusja na ten temat i nic szczególnego z niej nie wyszło. Kto jeździl. Na benzynie jeździ dalej, kto na gazie to na gazie, kto na ropie to na ropie. Jak sie ktoś do czegoś przekonać nie może to nie i tyle. Sam przerabiałem wszystkie trzy warianty i powiem tak gaz jest ok i jest to pewna forma oszczędzania - znajomy zagazował tico i średnio mu wychodzi 4,5l/100km, tanio ale komfort jazdy żaden.... Benzyna to dla mnie klasyka i najlepsze osiągi. Znowu diesel imponuie momentem obrotowym i jest żekomo tańszy w utrzymaniu jak benzyna - tylko żekomo....
Dziś mam wszystko na ON,  ale rozglądam się za  probe/cougar lub mondeo st220. Czemu? Bo lubie soboe czasem pozapier.....ć

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

4,624

Odp: GG FORUMOWE

W dieslu przynajmniej o tłumikach można zapomnieć.
Tak poza nawiasem bo to nie tu, aczkolwiek w temacie kosztów, jutro mają mi dowieźć ON 4,05 brutto. Obecnie obydwa auta diesle.

4,625

Odp: GG FORUMOWE

Dokładnie tak jak Bamreras pisze. Z racją jest jak z dupą każdy ma swoją. A co do gazu to złe opinie biorą się z tego że albo do trupa założony albo co częstsze na siłę są gazowane silniki które nie mogą być zagazowane. A w nowych silnikach mało który można zagazować a nawet jak można to koszt instalacji bardzo wysoki.

4,626

Odp: GG FORUMOWE

A i co do gazu. Jak bym dziś miał wstawiać to V generacja.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

4,627

Odp: GG FORUMOWE

marudzicie .... z tym gazem
ja tam mogę jeździć nawet na mazucie byle było tanio i bezpiecznie

Rozglądam się za Ciągnikiem  wymagania
przód amortyzowany  zwykła skrzynia biegów     i szybka albo inaczej wydajna hydraulika  bo case ma słabej wydajności wydajnośc hydrauliki   i brakuje przodu amortyzowanego
spalanie jest cudowne  bo wychodzi mi  spalanie 150l na 40 godzin pracy  w transporcie  nie przekraczając 1800obr

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

4,628

Odp: GG FORUMOWE

Wojtas powiedz mi jak Ty dajesz radę tak zmieniać co chwilę sprzęt? Chyba do gospodarki dokładasz z czegoś, że dajesz radę finansowo? Nie pytam z jakiejś zazdrości tylko ciekawości. smile

4,629

Odp: GG FORUMOWE

wojtas napisał/a:

marudzicie .... z tym gazem
ja tam mogę jeździć nawet na mazucie byle było tanio i bezpiecznie

Rozglądam się za Ciągnikiem  wymagania
przód amortyzowany  zwykła skrzynia biegów     i szybka albo inaczej wydajna hydraulika  bo case ma słabej wydajności wydajnośc hydrauliki   i brakuje przodu amortyzowanego
spalanie jest cudowne  bo wychodzi mi  spalanie 150l na 40 godzin pracy  w transporcie  nie przekraczając 1800obr

ferguson.....to czego szukasz , drogie w zakupie tanie w ekspleatacji .

Leszek   dla kolegów'

4,630

Odp: GG FORUMOWE

hmm przyczepę kupiłem pod robotę opłaca się to wozi ... na tego case złego słowa niepowiem bo bym był durniem  ale ciągnik średnio musi przewieźć dziennie około 300 do 500 Ton mareriału  żeby sprawniej i wygodniej to robić musi być wygoda i szybkość ciągnika

o MF nie myślałem brałem pod uwagę JD lub JCB   maszyny u mnie na siebie musza zarobić inaczej są  zbędne więc idą do nowego własciciela ... jakoś się kręci  złapałem robotę  muszę ją utrzymać jak by się nie opłacało to bym nie robił proste i logiczne i tak jest ze wszystkim  przecież skansenu w domu nie będę robił a przyzwyczaić się  można jedynie do dziewczyny żony  sprzęt to sprzet i tyle

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

4,631

Odp: GG FORUMOWE

Wojtas w takim razie kup taki ciągnik, żeby dziewczyna bez wstydu miała czym pojechać na zakupy również wink https://www.youtube.com/watch?v=pFZf03kocqI

4,632

Odp: GG FORUMOWE

a co buraki wozisz do cukrowni

4,633

Odp: GG FORUMOWE

do transportu moim zdaniem fastrack najlepszy

Rolnik z powołania:-)

4,634

Odp: GG FORUMOWE

www.youtube.com/watch?v=Akvm28cKTz8 może taki

4,635

Odp: GG FORUMOWE

Androl moja woli kombajnem jeździć big_smile
nie nie  żadne buraki
musze pojeździć po oglądac te JCB  do kosesia mam za daleko  ehh porównanie by było

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

4,636

Odp: GG FORUMOWE

Wojtas jak by co to zapraszam ,ale w fasrtaku nie masz co liczyć ą 150l paliwa starczy na 40 godzin pracy no chyba że na postoju , bo 3,75l /h ...........nie no takie rzeczy to tylko w erze........

4,637

Odp: GG FORUMOWE

Delegacje robią swoje. Obecnie jestem w Fuldzie w Niemczech na święta do siostry do Anglii więc się trochę jeździ :-)

4,638

Odp: GG FORUMOWE

Albo taki zestaw, kumpla sprzęt, woził buraki i wysłodki

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4,639

Odp: GG FORUMOWE

Wojtas am może ten :http://olx.pl/oferta/case-mx-150-new-holland-john-deer-case-steyr-z-tuzem-CID757-IDcxgXr.html#6a643a248f

4,640

Odp: GG FORUMOWE

koseś sam w te spalanie  z poczatku nie wierzyłem ale takie wychodzi z czego jestem cholernie zadowolony   liczyłem  bliżej na 8 l na godzinę że zejdzie a tu proszę ...
nie mów ze fastrac tak dużo chłosta przecież tam jest silnik PErkinsa powszechnie uważany za oszczędny ??
jeśli w orce ci paliwa zostaje to dużo nie może palić ... w  transporcie ... inna jazda jak stosunkowo wolna nie wchodzi w grę o to jazda na budowie  więc asfaltu nie widać jedynie płyty betonowe  dziurawe jak ser

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile