4,681

Odp: GG FORUMOWE

Lentipur niby oryginał, tolurex zamiennik, substancja czynna ta sama, może nośnik inny. Tolurex można stosować bezpiecznie przy przymrozkach po lentipurze przyżółkuje. Sam może we wtorek coś prysnę.

4,682

Odp: GG FORUMOWE

własnie też mam dylemat .. z tymi opryskami na chwasta ale patrzac na to ze jest w miarę pogoda to do wiosny chwastów będzie miliardy

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

4,683

Odp: GG FORUMOWE

Mi facellia pszenice zarasta..... A nie ma czym pryskać. czekam na jakąś okazję tj opryskiwacz.

4,684

Odp: GG FORUMOWE

Jacy ci Niemcy niemili. Do Amazone D7 instrukcje są po czesku, angielsku, francusku, hiszpańsku, a po polsku nie. Do D8 jest, a do D7 nie. Może ma ktoś po polsku, bo jest  sporo ciekawych informacji, a nie da się precyzyjnie tego przetłumaczyć z moją znajomością języków obcych

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

4,685 Ostatnio edytowany przez sarast (2015-12-07 16:41:25)

Odp: GG FORUMOWE

najważniejsze to   dla 16;opony    27/5 obrotu koła   X 40  =dawka na hektar, a reszta to bajka.

Leszek   dla kolegów'

4,686

Odp: GG FORUMOWE

Masz rację, tak jest ze wszystkim, nawet na głupim proszku do prania jest etykieta w każdym języku tylko nie w polskim.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

4,687

Odp: GG FORUMOWE

kurde miałem do D7 po polsku ...  ale nie wiem czy komuś nie  dałem jej ... poszukam a jak nie znajdę to popytam może ktoś ma to ci skseruje

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

4,688

Odp: GG FORUMOWE

powiedzcie jaki jest koszt przeprowadzenia swojego kabla przez drogę powiatową bo mam takiego pecha że pola mam za drogą a deszczownia potrzebuje prądu, ostatnią deską ratunku jest agregat.

4,689

Odp: GG FORUMOWE

U nas jeden za kreta bierze 100 zł za metr

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4,690

Odp: GG FORUMOWE

Mam do obsiania jeszcze 10 ha. Chciałem zasiać żyto Bojko, lecz nigdzie w okolicy nie mogę go dostać a w centrali krzyczą 1800zł za tonę... Czy teraz jeśli bym zasiał pszenżyto jare Dublet by było ok? Ktoś tak robił?

4,691

Odp: GG FORUMOWE

Panowie wie ktoś może o jakimś zakładzie napraw pomp wtryskowych w Sierpcu?? W okolicy kilka osób tam pompy robiło i wszyscy zadowoleni ale nikt nie wie jak dojechać bo "mechanik sam zawiózł"

4,692

Odp: GG FORUMOWE

Paweł rok temu siałem tydzień przed świętami pszenżyto ale ozime, pogoda była łaskawa i ładnie powschodziło

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4,693

Odp: GG FORUMOWE

ja siałem 3 grudnia pszenice ozima zobaczymy co urosnie

Rolnik z powołania:-)

4,694

Odp: GG FORUMOWE

z tym bojko to daj sobie spokój zasiej dubleta bedzie najpewniej

4,695

Odp: GG FORUMOWE

jak sprawdzić czy firma skopująca zboże jest wypłacalna?

Rolnik z powołania:-)

4,696

Odp: GG FORUMOWE

Byle nie do firmy Jantur w której to wołki zjadły zboża na 26 mln zł wink przekręt stulecia.

gg 5118068

4,697

Odp: GG FORUMOWE

jack napisał/a:

z tym bojko to daj sobie spokój zasiej dubleta bedzie najpewniej

Dubleta mam ponad tonę, resztę dokupię i będzie ok. Tylko jaką normę wysiewu przyjąć..

4,698

Odp: GG FORUMOWE

zorak napisał/a:

Byle nie do firmy Jantur w której to wołki zjadły zboża na 26 mln zł wink przekręt stulecia.

http://www.bimar.net.pl/ albo tu http://www.unex.com.pl/

Rolnik z powołania:-)

4,699

Odp: GG FORUMOWE

A czemu nie podzwonisz po jakichś sieciówkach typu Agrolok czy Chemirol? Mi jakoś ta współpraca się układa i widzę to głownie po stanie konta. Spadły koszty, wzrósł plon i dochód.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

4,700

Odp: GG FORUMOWE

w moim rejonie oni nie bardzo operują, ale zadzwonić mozna

Rolnik z powołania:-)