4,701

Odp: GG FORUMOWE

http://www.agrolok.pl/pl/site/obrot-zbozami-8.html
Poczytaj sobie, a potem stwierdzisz, gdzie kto operuje, a gdzie nie.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

4,702

Odp: GG FORUMOWE

jutro podzwonie

Rolnik z powołania:-)

4,703

Odp: GG FORUMOWE

dziewczyna robi w agroloku wink

4,704

Odp: GG FORUMOWE

Nie jedna.

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

4,705

Odp: GG FORUMOWE

moja jedna smile

4,706

Odp: GG FORUMOWE

Posiada ktoś przyczepę do balotów zrobioną ze samozbierającej T050 na tandemie? Chodzi o takie coś http://olx.pl/oferta/przyczepa-tandem-d … 631273d273

4,707

Odp: GG FORUMOWE

a jakaś papierolagia i pozwolenia potrzebne bo kreta to ze sam zrobie smile

4,708

Odp: GG FORUMOWE

Pawel21990 napisał/a:

Mam do obsiania jeszcze 10 ha. Chciałem zasiać żyto Bojko, lecz nigdzie w okolicy nie mogę go dostać a w centrali krzyczą 1800zł za tonę... Czy teraz jeśli bym zasiał pszenżyto jare Dublet by było ok? Ktoś tak robił?

Ja mam uprawione jeszcze 4 ha i chce zasiać własnie bojko. W tym roku siałem jako jare i słomy do oporu a ziarno tak sobie. Sąsiad sieje tego sporo i sobie chwali. Tylko jako zimowe nie poleca bo może przy ciepłej zimie strzelić w żdźbło za szybko.

4,709

Odp: GG FORUMOWE

MAREKPE napisał/a:

http://www.agrolok.pl/pl/site/obrot-zbozami-8.html
Poczytaj sobie, a potem stwierdzisz, gdzie kto operuje, a gdzie nie.

agrolok daje 620 chemirol wcale nie chce. inni daja 640

Rolnik z powołania:-)

4,710

Odp: GG FORUMOWE

Ale za co ta cena?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4,711

Odp: GG FORUMOWE

niewydostanieszsie napisał/a:
Pawel21990 napisał/a:

Mam do obsiania jeszcze 10 ha. Chciałem zasiać żyto Bojko, lecz nigdzie w okolicy nie mogę go dostać a w centrali krzyczą 1800zł za tonę... Czy teraz jeśli bym zasiał pszenżyto jare Dublet by było ok? Ktoś tak robił?

Ja mam uprawione jeszcze 4 ha i chce zasiać własnie bojko. W tym roku siałem jako jare i słomy do oporu a ziarno tak sobie. Sąsiad sieje tego sporo i sobie chwali. Tylko jako zimowe nie poleca bo może przy ciepłej zimie strzelić w żdźbło za szybko.

Zasiałem 4 ha Dubleta póki co. Z tego co rozmawiałem z ludźmi to bardziej polecają te pszenżyto niż żyto. W życie mieli bardzo dużo sporyszu, ale nie wiem jaka agrotechnika. A u Ciebie jak było?

4,712

Odp: GG FORUMOWE

U mnie po prostu mniejszy plon ziarna a bardzo dużo słomy że bizon miejscami na pół kosy i dużo leżało. Sąsiad twierdzil, że za szybko posiałem bo ja siałem na początku marca a on dopiero w kwietniu siał.

4,713

Odp: GG FORUMOWE

Laszek napisał/a:

Ale za co ta cena?

pszenica 13,5 białko glyten 29 opadanie 390

Rolnik z powołania:-)

4,714 Ostatnio edytowany przez bamreras (2015-12-10 00:00:11)

Odp: GG FORUMOWE

Odnośnie agroloku. Robi ktoś z was z nimi inetresy? to znaczy rozglądam się za firmą, z którą bym nawiązał współpreacę na dostawę środków do produkcji, tzn nawozy , opryski, dodatki paszowe itp. nudzi mi się takie skakanie to tu to tam. lokalne hurtownie boją się terminów płatności, ceny zawyżają, a i nieraz jest tak że jak coś mają mieć na teraz, to czasem jedzie to pare dni.

marian 323 napisał/a:

dziewczyna robi w agroloku wink

pani Ania????

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

4,715

Odp: GG FORUMOWE

papej 2 tyg temu woziłem pszenice 14,5-14,9 białka po 700 netto do Lechpolu. Agrolok brał rok temu kukurydzę suchą i z płatnością było ok

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4,716

Odp: GG FORUMOWE

W chemirolu i narolco wynegocjowałem cenę saletry  polskiej o 100zł na tonie niższą niż mógł zaoferować agrolok........... przy dostawach cało samochodowych .

4,717

Odp: GG FORUMOWE

koseś napisał/a:

W chemirolu i narolco wynegocjowałem cenę saletry  polskiej o 100zł na tonie niższą niż mógł zaoferować agrolok........... przy dostawach cało samochodowych .

Agrolok ma drogo. Mój dostawca cennikowo ma stówę taniej zawsze od nich.

4,718

Odp: GG FORUMOWE

My kupujemy u nich wszystko nawozy i inne gadżety troche na termin a jak na termin to na pewno drożej żadnego problemu nie robią a tacie to pasuje bo ampol merol i chemirol to jakos nie może do nas nikt podjechać jeszcze dosyć fajna firma to tomar

4,719

Odp: GG FORUMOWE

Laszek co za przenicę miałeś, że prawie 15%białka miała?

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

4,720

Odp: GG FORUMOWE

Laszek napisał/a:

papej 2 tyg temu woziłem pszenice 14,5-14,9 białka po 700 netto do Lechpolu. Agrolok brał rok temu kukurydzę suchą i z płatnością było ok

ja na moja mam ciekawa propozycje miałbym zawieść do tego młyna co nie chcieli tylko papiery na ta firme http://www.maxplon.pl/ obiecuja mi 660 a młyn tyle zapłaciłby za białko ponad 14, a ja mam 13,5 więc...

Rolnik z powołania:-)