4,721

Odp: GG FORUMOWE

pani Ania????
dokladnie a co znasz?

4,722

Odp: GG FORUMOWE

nie no wydzwania w kółko i próbuje wcisnąć troche tego troche tamtego... Może więcej Ań tam pracuje, ale któraś z nich średnio 2-3razy/miesiąc dzwoni. Pare dni temu był od nich handlowiec i tak się zastanawiałem nad tą współpracą. muszę zrobić startową listę środków na przyszły rok i podesłać na wycenę do paru firm.


marcin napisał/a:

My kupujemy u nich wszystko nawozy i inne gadżety troche na termin a jak na termin to na pewno drożej żadnego problemu nie robią a tacie to pasuje bo ampol merol i chemirol to jakos nie może do nas nikt podjechać jeszcze dosyć fajna firma to tomar

dobrze wiedzieć. poszukam i poczytam sobie opinie o nich..

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

4,723

Odp: GG FORUMOWE

To była pszenica jara, nie pamiętam jaka odmiana. Na skupie byłe też gościu z sąsiedniej wioski to jego pszenica miała 15,5% białka

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4,724

Odp: GG FORUMOWE

nie moja Ania jest wlasnie od jezdzenie nie od dzwonienia i ma woj wielkopolskie

4,725

Odp: GG FORUMOWE

niewydostanieszsie napisał/a:
Pawel21990 napisał/a:

Mam do obsiania jeszcze 10 ha. Chciałem zasiać żyto Bojko, lecz nigdzie w okolicy nie mogę go dostać a w centrali krzyczą 1800zł za tonę... Czy teraz jeśli bym zasiał pszenżyto jare Dublet by było ok? Ktoś tak robił?

Ja mam uprawione jeszcze 4 ha i chce zasiać własnie bojko. W tym roku siałem jako jare i słomy do oporu a ziarno tak sobie. Sąsiad sieje tego sporo i sobie chwali. Tylko jako zimowe nie poleca bo może przy ciepłej zimie strzelić w żdźbło za szybko.

Sieje Bojko od kilku lat. zawsze jako po kukurydzy w listopadzie. Słomy dużo, trzeba mocno skracać. plon około 6 ton. Oczywiście na piachach.

4,726

Odp: GG FORUMOWE

Przyjechal dzis gosc z oferta Zetora i mowil ze mozna wziac tego nowego Crystala na testy (5h) i po robocie zatankowac i tyle. Warto tako zobaczyc jego? Bym zapial do obrotki i bym zaoral pod QQ...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

4,727

Odp: GG FORUMOWE

Zasiałem Dubleta, niestety nie na całości bo nie dało rady... Zalepiłem gliną siewnik, wał i część talerzy w agregacie...

4,728

Odp: GG FORUMOWE

Karol323 napisał/a:

Przyjechal dzis gosc z oferta Zetora i mowil ze mozna wziac tego nowego Crystala na testy (5h) i po robocie zatankowac i tyle. Warto tako zobaczyc jego? Bym zapial do obrotki i bym zaoral pod QQ...

nic cie nie zobowiązuje to czemu nie, a i sąsiadów troche podenerwujesz wink

mdw

4,729

Odp: GG FORUMOWE

Karol323 napisał/a:

Przyjechal dzis gosc z oferta Zetora i mowil ze mozna wziac tego nowego Crystala na testy (5h) i po robocie zatankowac i tyle. Warto tako zobaczyc jego? Bym zapial do obrotki i bym zaoral pod QQ...

Troszkę mało dają z New Holland byli to na minimum 3 dni ale że roboty od września brak na ciągnik to kazałem mu w marcu się zgłosić.

4,730 Ostatnio edytowany przez Karol323 (2015-12-14 16:30:18)

Odp: GG FORUMOWE

Sasiada raczej jednego...  reszta spoko smile Kupowac i tak nie bede ale przetestowac mysle ze warto i wezme pod  plug 2.7ha a na tej ziemi jest wszystkiego to bede widzial jak to jezdzi...

krotko bo mowil mieli hsx 130 to po 200h wygladal jak by mial 2000h i rozne cuda sie dzialy belka pogieta, szyba zbita itp... Teraz przedstawiciel jezdzi razem w ciagniku.. Dawali wtedy na 1 dzien

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

4,731

Odp: GG FORUMOWE

Karol323 napisał/a:

Przyjechal dzis gosc z oferta Zetora i mowil ze mozna wziac tego nowego Crystala na testy (5h) i po robocie zatankowac i tyle. Warto tako zobaczyc jego? Bym zapial do obrotki i bym zaoral pod QQ...

potestuj, zobaczysz ja nim jeździłem u kolegi na testach i mnie nie zachwycił, a wręcz przeciwnie

Rolnik z powołania:-)

4,732

Odp: GG FORUMOWE

crystale mają wioskę obok w spółdzielni ... porażka ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

4,733

Odp: GG FORUMOWE

panowie posiadam ta swoja przyczepe thk  i chce zakupic papiery do niej z ogloszenia jak to dalej wyglada sprawa papiery niemieckie beda

4,734

Odp: GG FORUMOWE

tłumaczenie , pierwszy przegląd ,   skarbówka chyba że będzie F vat zakupu  i do komunikacji

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

4,735

Odp: GG FORUMOWE

jakie dokumenty dokladnie brief na pewno czyli dowod czy umoze musze miec/

4,736

Odp: GG FORUMOWE

brief mały dowód  wszystko zielone ...  umowy nie

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

4,737

Odp: GG FORUMOWE

800 zl to dobra cena/

4,738

Odp: GG FORUMOWE

chyba tak ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

4,739

Odp: GG FORUMOWE

Dorabiał ktoś z was siłownik w warunkach warszratowych? Dokładnoej szukam informacji czy na bazie zwykłej rury bezszwowej w gatunku  45 da radę qykonać siłownik hydrauliczny gdzie ciśnienie pracy by wynosiło nie więcej jak 75atm, a cisnienie max 150atm.
Mam do dorobienoa noetypowy siłownik i myślałem samemu zawalczyć. Długpsć cylindra 30cm od wewnątrz pierw wykańczak na tokarce a potem honownica sciernicowa, by wyszło odpowiednio gładko.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

4,740

Odp: GG FORUMOWE

Pełno tego na rynku http://www.oring.com.pl/oferta/hydrauli … cylindrowe