41

Odp: SAME LASER 150 ?????

U nas niedaleko gość już 3rok, jak nie dłużej, sprzedaje jakiegoś większego same silver 180km i sprzedać nIe może... Byc może cena za wysoka...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

42

Odp: SAME LASER 150 ?????

ja jak szukałem swojego to widziałem same rubina, fajne to było jak nowe bajerów mase, ale jak kolega dzwonił do znajomego serwisanta to mu odradzał, bo skrzynia awaryjna droga i cięzka do naprawy, ale to miało 9 biegów pod obciązeniem

Rolnik z powołania:-)

43

Odp: SAME LASER 150 ?????

W rubinach skrzynie nie są awaryjne najbardziej awaryjne były w Titanach mam Same x 2 na celowniku jeden 70 drugi tak 160 - 180 koni. Co do awaryjności śmiać mi się chce jak piszą bierz aresa dobre są fajne skrzynie a mf nie bierz bo wadliwe skrzynie smile a przecież i tu i tu ta sama skrzynia jest ja osobiście wziąłbym mf mniej spali. Właścicieli same trochę jest i są zadowoleni ostatnio nawet stał jeden tylko że Lamborghini 22000 mtg do sprzedania wszystko działa ok od nowości nie ma reguły JD, Fendt, Claas czy inny jak dbasz tak masz. Silnik w rubinie jest już chłodzony płynem i w pl. części są do silnika były montowane w dużych seriach ursus i zetora.

Znawców Fortschritta wielu na forum fachowców na lekarstwo ...

44

Odp: SAME LASER 150 ?????

u mnie jest uzo handlarzy i Same/Lambo przywożą bardzo mało.utarło sie takie hasło SAMe se kupiłeś sam se napraw

45

Odp: SAME LASER 150 ?????

Mazi a te modele titan nie przypominają jednego modelu masseya który też ma opinie, że ma słabe skrzynie? Wizualnie są identyczne. http://olx.pl/oferta/massey-ferguson-92 … 961d9a7b4f coś takiego?

46

Odp: SAME LASER 150 ?????

Grzegorz, a może pomyśl nad Renault z silnikiem MWM. Według znanych mi opinii przewyższają  jakością, trwałością i komfortem pracy ciągniki z tej grupy ( Detz-fahr, Same, Lamborghini, Hurlimannn). Kolega miał Fergusona,  zamienił na Renault i powiedział że do fergusona nie wróci.

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

47

Odp: SAME LASER 150 ?????

U nas są podzielone opinie, ale o sprzęt trzeba dbać. Kilka osób kupiło kilka lat robiło i sprzedali bo wiedzieli, że coś się sypie. Dokładnie nie wnikałem, ale skrzynie do naprawy przewyższały koszt ciągnika z tego co mówili. Chcę się rozejrzeć w kilka stron, choć wszystko dobre póki dobrze chodzi. Nie mam przywiązania do marki aby nie psuło się co chwilę, i było cierpliwe do kierowcy big_smile

48

Odp: SAME LASER 150 ?????

Renault  wbrew marce to dobre ciągniki  byle był zadbany ... renault to Fendt  a z renówki ino elektryka tam jest

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

49

Odp: SAME LASER 150 ?????

Grzegorz89 napisał/a:

Mazi a te modele titan nie przypominają jednego modelu masseya który też ma opinie, że ma słabe skrzynie? Wizualnie są identyczne. http://olx.pl/oferta/massey-ferguson-92 … 961d9a7b4f coś takiego?

Nie te z linku to wynik kooperacji MF i Same one miały 240 koni a titany mniejsze ale i tak jaby nie patrzeć skrzynie do niczego. Dopiero potem w rubinach ogarnęli temat.

Znawców Fortschritta wielu na forum fachowców na lekarstwo ...