1,261

Odp: Uprawa bezorkowa

Uprawa bezorkowa-fajnie,szybko i taniej idzie robota  a teraz przykro jest patrzeć jak plaga dzików szkodę robi na moim a u sąsiada nawet nie ruszą.Dżdżownice i inne robale to porzyteczna sprawa szkoda że w nenu dzika to rarytas.Cała nadzieja w zimie że szybko skuje ziemię bo do wiosny w obecnej formie moje plantacje jako dzicza stołówka mają przej----e.

1,262

Odp: Uprawa bezorkowa

U mnie tak było bezpośrednio po siewie.Później zmieniły menu albo miejsce pobytu.

1,263

Odp: Uprawa bezorkowa

Coś dla Ciebie Bamreras wink http://www.autogidas.lt/k701-komplekto- … 21157.html Ładny zestawik big_smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,264

Odp: Uprawa bezorkowa

Ten agregacik piękna sprawa do płytkiej i szybkiej uprawy pożniwnej. Na tych gęsiostopach ruskiem dałem radę uciągnąć 4,8 metra właśnie w takiej uprawie

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,265

Odp: Uprawa bezorkowa

Jak się ma uprawa bezorkowa do myszy? Ja w tym roku pryskałem ścierniska bo nie było sensu przy takiej suszy pruć ziemi i jak robiłem orki zimowe to po prostu plaga, zbieg okoliczności?

1,266

Odp: Uprawa bezorkowa

Myślę, że to efekt braku zimy w zeszłym i w tym roku.

1,267

Odp: Uprawa bezorkowa

a gdzie mysz nie ma ?? są wszedzie nie wazne czy orane czy nie one są  i tyle ....
brak zimy deszczy i wg jakaś lekka patologia się robi

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,268

Odp: Uprawa bezorkowa

To jakbyś przedarł trochę to na pewno nie byłoby tych myszy więcej. Brak zimy i mnoży się wszystko jak cholera. Chowałem kombajn to całe pokolenie od największych do malutkich szczurów uciekało jak włączyłem młocarnię. Aż brzydnie patrzeć. Nie było jakiś spektakularnych opadów, ale tam gdzie zrobiłem płytką uprawkę to było więcej wilgoci niż na nieruszanym.

1,269

Odp: Uprawa bezorkowa

na myszy płytka uprawa z wałowaniem po żniwach dobrze robi, najlepiej kilka razy, niszczyć co pod ziemią, a ptaki i reszta zwierzyny chętnie pozbierają co na wierzchu

1,270

Odp: Uprawa bezorkowa

Marku i znowu sprawdza się Twoja teza szybko ruszyć i dobrze dodusić uprawiony kawałek.

1,271

Odp: Uprawa bezorkowa

https://www.youtube.com/watch?v=RfS-UJoqSvk ładnie pokazane jak kiepsko jest rozłożona słoma w orce na raz.

1,272

Odp: Uprawa bezorkowa

https://www.youtube.com/watch?v=J3cQx4yW-0E

1,273

Odp: Uprawa bezorkowa

6,20 ten co dłubie w nosie, to chyba mój kolega

Rolnik z powołania:-)

1,274

Odp: Uprawa bezorkowa

rogami się zaparła i nie chciała wyjść wink

1,275

Odp: Uprawa bezorkowa

Panowie macie gdzieś blisko siebie pola obsiane rzepakiem i pszenicą w siewie pasowym? Interesuje mnie czy słoma pozostawiona na sztorc w międzyrzędziach uchroniła trochę od wiatrów rośliny?

1,276

Odp: Uprawa bezorkowa

Wczoraj oglądałem  takie pola rzepakowe. I ciężko coś powiedzieć bo trzeba by mieć 2 pola obsiane tą samą odmianą.  Widziałem piękny po pługu i śmierdzący zgniłą kapustą w sterczącym ściernisku i na odwrót.

1,277

Odp: Uprawa bezorkowa

Grzesiek okolice Góry jest duże pole po kukurydzy obsiane rzepakiem metodą   strip-till Duro France mogę w poniedziałek zrobić zdjęcia ładny był od samego początku co kawałek przy drodze są tabliczki jaką metodą siany. Grześ podaj numer telefonu prześlę ci zdjęcia zobaczysz.

1,278

Odp: Uprawa bezorkowa

Na numer można wysłać tylko nie mam karty pamięci w nim i nie odtworzę. Zdjęcia możesz zrobić to odezwę się do Ciebie, jak tylko dorwę kartę. Chyba że na maila, lub tutaj wrzuć dla wszystkich. Pietia będę mieć prawdopodobnie interes do Ciebie jeszcze jeden ale to nic pewnego... wink

1,279

Odp: Uprawa bezorkowa

Ok powstawiam tutaj

1,280

Odp: Uprawa bezorkowa

Mam taki rzepak koło siebie wygląda że jest ok ale malutki  i to bardzo był od początku ... zima mu nic nie zrobiła

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile