4,741

Odp: GG FORUMOWE

Te gotowe rury są w gatunku st52 i za to ze są już wewnętrznie przygotowane płaci siędość duże pieniążki... Szło swojego czasu kupić st52 surową i kosztowała średnio 2-3razy co zwykła c35. Teraz sie zcwaniki i surowej noe idzie dostac....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

4,742

Odp: GG FORUMOWE

Nie wiem czy na 35cm zrobisz taniej chodź złotówkę ...........

4,743

Odp: GG FORUMOWE

20silowników......

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

4,744

Odp: GG FORUMOWE

Uchylisz rąbka tajemnicy co po co i do czego ?

4,745

Odp: GG FORUMOWE

Na zabezpieczenie non stop. Zgadłem?

4,746

Odp: GG FORUMOWE

Gruba produkcja....  Przeprojektuj ten wynalazek bo na pewno nie wyjdzie taniej. W jalepszym wypadku wyjdzie na 0 + Twoje latanie...

4,747

Odp: GG FORUMOWE

Już koncepcja umarła bo znalazłem prawie takie jak potrzeba. Mocowanie z dećka trza przerobić, ale to juz pikuś. To nie dla mnie. Znajomy jakąś maszyne naprawia po malym wypaleniu, a do czego one i po co ich tyle to sam nie wiem...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

4,748

Odp: GG FORUMOWE

kupa roboty

4,749

Odp: GG FORUMOWE

Ten numer nie przejdzie, z panem od hydrauliki siłowej połknęliśmy już z 10 kg soli jako przyprawy do zakąsek i stąd wiem, że polerka nawet filcem nie przejdzie, uszczelniacze lecą i siłowniki w najlepszym układzie wyglądają jak ruskie, nawet najlepszym składakom z fabrycznych materiałów tzw na metry daleko do najgorszych fabrycznych.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

4,750

Odp: GG FORUMOWE

kto jedzie 21 go na polagrę? zobaczyło by sie nowinki techniki.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

4,751

Odp: GG FORUMOWE

http://www.farmer.pl/multimedia/galeria … ml#topPage prawie jak forsz

4,752 Ostatnio edytowany przez Roberto323 (2015-12-26 14:16:54)

Odp: GG FORUMOWE

jak mix forsza z bizonem smile

4,753

Odp: GG FORUMOWE

Na YouTube jest kilka filmów z tymi maszynami, wygląda jak 512 przerobiona na indyjski rynek

4,754

Odp: GG FORUMOWE

Grzegoz zobacz to widziałem go ale jak chodzi musiał bym sie dowiedziec znajomego tego pana http://olx.pl/oferta/steyr-8150-tanio-o … d2a28b815b

4,755

Odp: GG FORUMOWE

Silnik po kapitalce w skrzyni tylko łożysko do wymiany biorę !!! wink

4,756

Odp: GG FORUMOWE

Właśnie aż za tani, już sam nie wiem mam go zapisanego, ale nie chcę się napalać na coś konkretnego, bo nie śmierdzę groszem i muszę myśleć, żeby nie przeholować.

4,757

Odp: GG FORUMOWE

Panowie poniekąd na stronie new hollanda można  mieć po zarejestrowaniu dostęp do katalogów czy instrukcji obsługi do różnych ciągników. Ja zarejestrowałem się ale, nie wiem czy na dobrej stronce i nie mogłem nic znaleźć. Pomoże ktoś?

4,758 Ostatnio edytowany przez koseś (2015-12-30 20:08:24)

Odp: GG FORUMOWE

Coś sie u nich popieprzyło bo nic sie nie otwiera a działało kiedyś fajnie bo do prasy kostki oglądałem katalog , ale to się inaczej logowało .    Wlazłem przez stronę perkoz brodnica .

4,759

Odp: GG FORUMOWE

Wcześniej wchodziłem przez Rolserwis ,ale coś pozmieniali. A teraz udało się przez stronę Raitech.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

4,760

Odp: GG FORUMOWE

Ale w sumie to bardziej przejrzysty stał się ten katalog , żeby wszystkie firmy tak miały .....