161

Odp: Jaka jutro pogoda?

kurcze, w mojej okolicy wiara poszła w soję i w tym roku zebrali po 200 kg.
cinko sypała.
można zawsze posiać słonecznik na kiszonkę.


co do grup to dzwoniłem do ministerstwa do departamentu płatności i pytałem dlaczego te grupy są tak fatalne, brak kasy.
pani powiedziała że kasy jest mało i może braknąć nawet nawet dla tych co się zdecydują wejść w rolno na tych nieatrakcyjnych zasadach.
I nie spodziewa się zmian.
gdzieś w necie czytałem że PIS będzie zmieniał rolno więc tsza czekać.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

162

Odp: Jaka jutro pogoda?

MAREKPE napisał/a:
Pajej napisał/a:

tylko nie wiem czy mi wyjdzie 3 grupy upraw, bo nie wiem czy kukurydza to nie jest to co zboże

Soję posiejesz i po kłopocie

soja nie bardzo, bo w 2014 był groszek i w 2018 chyba tez tam bedzie groszek, wiec nie chce przesadzac ze straczkami, pozatym opłacalność zadna, a słonecznik na kiszonke to po co mi jak nie mam czym tego skarmic?

Rolnik z powołania:-)

163

Odp: Jaka jutro pogoda?

Spróbuj rzodkiew oleistą pytałem w centrali w biłgoraju cena skupu 3.6zł Jak chyba spróbuję, ale nie śmiećmy już tu.
Mróz przyłapał pszenicę, ze klapła na ziemię.

164

Odp: Jaka jutro pogoda?

-17

165

Odp: Jaka jutro pogoda?

-11

Leszek   dla kolegów'

166

Odp: Jaka jutro pogoda?

-15

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

167

Odp: Jaka jutro pogoda?

- Za zimno ............

168

Odp: Jaka jutro pogoda?

Może PIS coś zmieni bo kukurydza i zboża to jedna grupa


byłem dziś w ODR i dowiedziałem sie ze dla mnie kuku to inna grupa niz zboza, a wszystko zalezy od tego kto kiedy wchodził w rolnośrodowiskowy

Rolnik z powołania:-)

169

Odp: Jaka jutro pogoda?

coś się zmienia -7 ,

Leszek   dla kolegów'

170 Ostatnio edytowany przez Fenol (2016-01-04 20:45:22)

Odp: Jaka jutro pogoda?

starast skąd jesteś z lubuskiego, z jakiej okolicy?  Tak z ciekawości bo dziś rozmawiałem ze staruszkiem to narzekał na niższe temperatury.

sączę właśnie szampana z sylwestra, wasze zdrowie smile

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

171 Ostatnio edytowany przez sarast (2016-01-04 21:33:49)

Odp: Jaka jutro pogoda?

miasto GUBIN pow. krosno odrzańskie -8 pada śnieg słaby ale jednak rano    było -12

Leszek   dla kolegów'

172

Odp: Jaka jutro pogoda?

Kożuchów to moj heimat, a teraz konin.
obecnie - 13

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

173 Ostatnio edytowany przez sarast (2016-01-04 23:23:09)

Odp: Jaka jutro pogoda?

często bywam , sprzęgla naprawiamy . i po drodze do nowego miasteczka do Frankiewicza. i do cygana w żukowie.':wow:',

Leszek   dla kolegów'

174

Odp: Jaka jutro pogoda?

W Świątnikach -14 ociepla się a rano trzy godziny walczyłem z ciężarówką bo wszystko zamarzło nawet kabina nie chciała się podnieść

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

175

Odp: Jaka jutro pogoda?

8.00 -15 na budziku

176

Odp: Jaka jutro pogoda?

-22.. Trochę ciągnie po bokach smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

177 Ostatnio edytowany przez koseś (2016-01-05 07:59:40)

Odp: Jaka jutro pogoda?

Karol ty to wszystkich przebijasz............. u mnie odwilż -14 wink

178

Odp: Jaka jutro pogoda?

Karol lodówke zamknij to sie zaraz ociepli :-)  u mnie od 3 dni po -15 czyli w sumie -45 :-D

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

179 Ostatnio edytowany przez androl (2016-01-05 11:00:13)

Odp: Jaka jutro pogoda?

3 dzień pod rząd rano -17 z takiego mrozu to powinno się wchodzić najpierw do lodówki bo tam od +2 do +8, na wzór nurków którzy korzystają z komór hiperbarycznych wink
Karol no a Ty zrób tą blokadę wschodniej granicy masz blisko.

w sypialni żona nam zafundowała zimową ciszą wink

180

Odp: Jaka jutro pogoda?

a moje bydlaki chyba się cieszą z takiej pogody, -15 ale przez wiatr odczuwalna znacznie większa. Mimo wiaty one leżą w słomie przed wiatą pod którą raczej nie wchodzą.

gg 5118068