201

Odp: Jaka jutro pogoda?

koseś napisał/a:

Byłem przed świętami u znajomego co robi destylarnie na sprzedaż, dał butelczynę na drogę czystego w zakapslowanej butelce . Ja tego nie piłem bo i po co skoro się na tym nie znam ale tatko spróbował i w święta kilka osób spróbowało to nie mogli uwierzyć że to samosiejka .........  Aparatura droga bo nawet 7tyś ale za to rano wstajesz na sterowniku ustawiasz start i po robocie jak wrócisz do domu saganek pełen 97% . Jego strona to http://www.destyluj.pl/

Od jakiegoś czasu tylko deptaną przy blasku księżyca piję. Zaopatruje się u znajomego a robi ją któryś z jego kolegów, domyślam się który, ale nie wnikam, bo nie chce stracić źródła. Goście u mnie tej sklepowej nie chcą już pić.

202 Ostatnio edytowany przez Fenol (2016-01-06 09:57:47)

Odp: Jaka jutro pogoda?

moje bydło ma szczerze w duszy taką pogodę. jest minus 9
http://naforum.zapodaj.net/thumbs/89a486584ee4.jpg

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

203

Odp: Jaka jutro pogoda?

Zastanawia mnie tylko o ile są niższe przyrosty .........

204

Odp: Jaka jutro pogoda?

to że są niższe to bez wątpienia, ile nie wiem.
na foto są zasuszone i jałówki plus dwa byki, na takim żarciu jak reszta.
Byki są słabe, ale one mają pilnować cielności a nie rosnąc.
nie wiem jakby wyglądały gdyby dostawały futer dla nich właściwy.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

Odp: Jaka jutro pogoda?

Agrofirma Witkowo ma angusa czerwonego opasy pod gołym niebem, tak samo limousine i salersa. Przyrost około 1600g/dzień na angusie, limousine troche mniej. Trzeba dorzucić więcej energii do paszy, więc pewnie z 0,5-1kg zboza więcej. Niech mrozu będzie miesiąc to i tak zanim zeżrą żboża za równowartość obory minie 100 lat

206

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie się ociepliło -5 i troszkę śniegu po prószyło

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

207

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie to samo ,jest git.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

208

Odp: Jaka jutro pogoda?

-17 rano teraz 15

209

Odp: Jaka jutro pogoda?

u mnie w tej chwili ok 1 stopień na minusie

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

210

Odp: Jaka jutro pogoda?

W tej chwili -7 ale napadało z 10 cm śniegu

211

Odp: Jaka jutro pogoda?

pada śnieg pada śnieg zima zima wkoło czas się napić czas się rozgrzać będzie nam wesoło

212

Odp: Jaka jutro pogoda?

U nas sypie cały dzień. Jest 1 pow zera

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

213

Odp: Jaka jutro pogoda?

a u mnie sucho sniegu z 1cm...

Rolnik z powołania:-)

214 Ostatnio edytowany przez niewydostanieszsie (2016-01-08 11:06:43)

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie pełno śniegu. A rano jechałem córkę do przedszkola zawieźć to padał deszcz. Na drodze wiadomo co mogło się dziać. Cały tydzień w nocy minus, w dzień odwilż i deszcz zapowiadają. Najbezpieczniej chyba dziecko farmtrakiem wozić. Różnica prędkości żadna:)

215

Odp: Jaka jutro pogoda?

Najbezpieczniej będzie nie wozić

216

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie teraz kurzawa i  -4 .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

217

Odp: Jaka jutro pogoda?

a u mnie kilka płatków sniegu spadło

Rolnik z powołania:-)

218

Odp: Jaka jutro pogoda?

u mnie popaduje już przez cały dzień zdąrzyło zabielić i teraz tylko -2

Nie ma to jak FORTSCHRITT

219

Odp: Jaka jutro pogoda?

dziś jechałem po słomę, bez napędu na drodze nie ma co nawet próbować.
przyczepa lekko pchnie i człowiek w rowie.
koledze zamarzła odma w ciągniku i wywaliło uszczelnienie od strony sprzęgła, w nowym case.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

220

Odp: Jaka jutro pogoda?

Pada u mnie od jakichś 3godzin i już jest prawie 20cm śniegu.