1

Temat: zamiana

Witanko.Tak się fajnie złożyło,że trafił się klijent na mojego 303 i niestety rozstałem sie z nim.Choć powiem wam,że ciężko mi było.Ale nie zrobiłbym tego jak bym nie miał na oku 323,który mi się zawsze podobał.I tak któregoś pięknego grudniowego dnia 303 odjechał wprawdzie niedaleko bo dwie wsie dalej a na jego miejsce stanął 323.Wprawdzie wymaga kilkadziesiąt a może i więcej godzin poświęcenia ale wydaje mi się ,że było warto.Teraz będę was męczył z zakresu naprawy 323 smile

2

Odp: zamiana

zalezy w jakim stanie go kupiłeś

3

Odp: zamiana

najlepiej pokaz foteczki pięknego zakupu big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

4

Odp: zamiana

Jak kogoś dorwe z aparatem to mu pare pstrykne.Ale efektu nie będzie bo go powoli rozbieram.

5

Odp: zamiana

Najlepiej mieć telefon z podłączeniem do komputera.

6

Odp: zamiana

Hej Master z jakiego Strzelna jestes? z KUJ-POM? smile

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

7

Odp: zamiana

Tak.Dokładnie ze Strzelna to nie tylko spod Strzelna albo z nad smile.Czyżbyś był też s tej okolicy?

8

Odp: zamiana

:smiley: no proszę jeszcze powiedz że bywasz w klubie dobrego rolnika w Strzelnie i że się tam spotykamy :stu:
mieszkam w wlkp ale w strzelnie bywam, raz że są 3 duże sklepy z częściami w tym ten moloch przy elewatorach dwa sporo znajomych 3 to po prostu świetne miasto jest :beer:
a najbardziej to podoba mi się burmistrz życzyłbym sobie takiego sprawnego człowieka u mnie...
31.1.2009 w klubie jest prezes polskiego związku producentów roślin zbożowych- perspektywy i przewidywania opłalności uprawy zbóż w najbliższych latach... trzeba być jednym słowem smile acha u mnie burmistrz z rolnikami się nie wita, a na wykłady w strzelnie burmistrz sam przychodzi :brawo: a ostatio był biskup :gun: wink
jak coś to dawaj na PW

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

9

Odp: zamiana

@Fenol, przyznaj się, że jeździsz tam do dziewczyny/chłopaka (niepotrzebne skreślić) wink

10

Odp: zamiana

heh albo jedno i drugie:D(chłopaka \dziewczyne) big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

11

Odp: zamiana

Tak też można wink tylko trzeba mieć olimpijską kondycję smile

12

Odp: zamiana

aby życiu nadać smaczek... big_smile

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

13

Odp: zamiana

..raz dziewczyna raz chlopaczek!!!

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

14

Odp: zamiana

Dokładnie big_smile