1 Ostatnio edytowany przez arek323 (2016-02-14 20:51:55)

Temat: Agregat uprawowy

Panowie jaki agregat i jakiej firmy warto kupić. Chodzi mi o agregat uprawowy n wysokiej sprężynie szerokości 3.6m z wałkiem z przodu rzędem sprężyn i z 2 wałki doprawiającymi. Firmy raczej krajowe bo coś zachodniego ciężko dostać. Które lepsze- rolmasz,krukowiak euromasz. Agromasz, itp.

2

Odp: Agregat uprawowy

jest jeszcze bomet, podobny tylko ze bez wałków z przodu gość po zaoranych urorach, lub perzeowiskach ciagał 130konnym JD przez kilka lat i agregat wytrzymał nie popekał czyli dla mnie plus. do tej pory nie doceniałem tej firmy

Rolnik z powołania:-)

3

Odp: Agregat uprawowy

A no jest taka firma. Wałek z przodu musi być bo agregat nie pływa na boki a będę nim robił na pełnej głębokości

4

Odp: Agregat uprawowy

Dlaczego na pełnej głębokości? Pod ziemniaki?  Ja Max 5 cm robię żeby nie przesuszać

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Ostrówek 162,
Case Magnum 7210, MF 38

5

Odp: Agregat uprawowy

http://olx.pl/oferta/nowy-agregat-upraw … 8e659dd4fc

Rolnik z powołania:-)

6

Odp: Agregat uprawowy

No właśnie pod ziemniaki. Wiem ze są różne ogłoszenia tylko jak z jakością żeby z gównolitu nie był zrobiony. Dlatego moje pytanie jaka firma bo może ktoś z forum takiego posiada i jest w stanie coś powiedzieć. Szukam też.zachodniego ale do głębszej uprawy poprostu ciężka sprawa a aktywny u mnie nie daje rady -kamyczki