1

Temat: Fortschritt e-514

Witam mam taki problem z swoim kombajnem, że ciężko się kręci kierownicą. Na początku kręciło się bardzo ciężko potem trochę lżej ale jeszcze nie jest tak jak powinno. Co może być tego przyczyną?

2

Odp: Fortschritt e-514

Za słabe śniadanie ..........?

3

Odp: Fortschritt e-514

A kiedy to stwierdziłeś? Bo biorąc pod uwagę porę roku to albo w żniwa, albo teraz przepalałeś maszynę i wyszło. W moim 512 zawsze rano ciężej się kręci (jeśli chodzi o żniwa), po czym olej się rozgrzewa i jest ok. Na początek rozgrzej maszynę , sprawdź olej i nasmaruj dobrze zwrotnice, przy zatartych zwrotnicach nawet najlepsze wspomaganie nie pomoże, albo coś się urwie.

Kiedy brak jakichkolwiek argumentów, najlepiej siłą narzucać swoje przekonania, a kiedy brak jakichkolwiek przekonań, pozostaje już tylko siła.

4

Odp: Fortschritt e-514

A najlepiej to lewarek i koła w górę.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

5

Odp: Fortschritt e-514

Na zwrotnicach nie mam żadnych luzów, po odpowietrzeniu jest już wszystko okey

6

Odp: Fortschritt e-514

zawór dwudzielny.

7

Odp: Fortschritt e-514

Kolego Tomek,  czy mógłbyś doprecyzować wypowiedź. Na przykład czy można go naprawić
i gdzie się znajduje.?

Kiedy brak jakichkolwiek argumentów, najlepiej siłą narzucać swoje przekonania, a kiedy brak jakichkolwiek przekonań, pozostaje już tylko siła.

8

Odp: Fortschritt e-514

zawór dwudzielny znajduje się między pompą oleju a rozdzielaczem i orbitrolem i bywa tak że się zacina i cały olej idzie na rozdzielacz,na początek to go rozkręć i wyczyść jak nie pomoże to kup nowy ale najpierw trzeba wykluczyć inne rzeczy czyli jakie ma ciśnienie pompa czyli powyżej 100bar ,póżniej orbitrol czy nie zabrudzony zawór zwrotny ten na wejściu'' P'' albo szokowe ale to rzadkość ,to takie rzeczy na początek do sprawdzeni.

9

Odp: Fortschritt e-514

Dziękuje. Teraz za  będę wiedział co i jak, kiedy nawali oczywiście.  I myślę, że kolega Kopek też otrzymał wyczerpującą odpowiedź.

Kiedy brak jakichkolwiek argumentów, najlepiej siłą narzucać swoje przekonania, a kiedy brak jakichkolwiek przekonań, pozostaje już tylko siła.