Temat: zamek do drzwi

Witam.
Czy ktoś z Was może zmieniał zamek drzwi ? Chciałbym założyć jakiś inny coby się lżej otwierało i zamykało i dało załorzyć siłownik centralego zamka. Czy ktoś próbował załorzyć coś innego niż oryginał ?

2

Odp: zamek do drzwi

Od dużego ursusa albo zetora po drobnych przeróbkach pasuje i idealnie się zamyka

3

Odp: zamek do drzwi

A możesz cyknąć zdjęcie jak to zrobiłeś i czy zamek masz na klucz i czy da radę założyć siłownik centralnego zamka ?

4

Odp: zamek do drzwi

Witam , Panowie wiecie może jakie najlepiej pasuje siedzenie do forszaja 323. Bo chce wymienic na wygodniejsze i moze bedziecie wiedziec jakie pasuje od innego pojazdu ?

5

Odp: zamek do drzwi

a jakie masz we forszu to stare takie z deskami po boku czy takie "lotnicze" jak u mnie mam oryginalne i jest bardzo wygodne

Nie ma to jak FORTSCHRITT

6

Odp: zamek do drzwi

Mi kolega tapicer za 70 zł oryginalne obił skórą i nie zamieniłbym się na żadne inne, skóra jest rewelacyjna.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

7

Odp: zamek do drzwi

chopy zdjęcia dawać tych foteli bo też sie do wymiany szykuje smile

8

Odp: zamek do drzwi

Jutro po południu pstryknę.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

9

Odp: zamek do drzwi

ja też pstrykne zdjecie fotela u mnie

Nie ma to jak FORTSCHRITT

10

Odp: zamek do drzwi

Tylko oryginał. Żonka wytapicerowała mi ze starego skajowego płaszcza i wytrzymało 5lat. Miałem pół roku z malucha i było wygodne ale za wysokie. Nie dało rady się przez nie obejrzeć, a o podpięciu maszyny to już całkiem nie było mowy...

11

Odp: zamek do drzwi

No właśnie ja mam takie stare z deskami po boku hmm

12

Odp: zamek do drzwi

Ja też, Na razie szukam kabla do aparatu, bo gdzieś dzieci się nim bawiły i jak znajdę to wrzucę foty.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia