21

Odp: Sprzęgiełko pompy wspomagania

Ok to wielkie dzięki.

22

Odp: Sprzęgiełko pompy wspomagania

Jak zrobicie lepiej to się nie pogniewam.

23

Odp: Sprzęgiełko pompy wspomagania

witam, a ja potrzebowałbym właśnie te gumy co są przy kole silnika, bo mi się ścięły.  Gdzie takie coś kupie i za ile? Oraz jak to trzeba wymienić bo nie mam pojęcia jak się do tego zabrać,

24

Odp: Sprzęgiełko pompy wspomagania

marekqaz napisał/a:

witam, a ja potrzebowałbym właśnie te gumy co są przy kole silnika, bo mi się ścięły.  Gdzie takie coś kupie i za ile? Oraz jak to trzeba wymienić bo nie mam pojęcia jak się do tego zabrać,

Na górze masz zakładkę serwis tam na pewno mają a i instrukcji udzielą wyczerpująco.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

25

Odp: Sprzęgiełko pompy wspomagania

guma taka kosztuje okolo20 zl. sam robilem kilka razy w 300 i 303.


panowie ja mam takie pytanie ciezko mi sie kreci kierownica w 323 niemiec od ktorego kupilem ten traktor dal mi nowa pompe od wspomagania aby wymienic no i znalazl sie czas aby to zrobic ale ta pompa ma odwrotnie wloty/wyloty oleju i nie pasuje. zalozylem wiec pome z kombajnu bo mialem z stareej 512 i dalej nic ciezko sie skreca. mam tez 300 i tam mam orbitrol i kierownica kreci sie jednym palcem ( opony 750 nie ma zadnych obciaznikow z przodu) wykrecilem ta pompe i zalozylem do 323 ina wysokich obrotachpodcz jazdy jest super ale na niskich i w miejscu kicha( opony 16/20 wszystkie obciazniki z przodu) niewiem czy tak musi juz byc czy nie mam problemu gdzies inziej.
Dodam jszcze ze gdy talerzowałm na zimnym silniku jest ok alena rozgrzanym sa problemy z podnesieniem talerzowki. i znow pytanie czy pompa ta na dole hydrauliczna ma cos do pompy od wspomagania?

26

Odp: Sprzęgiełko pompy wspomagania

To napisze ktoś jak zdemontować te gumowe łączniki na kole pasowym?

Umiesz liczyć?...Licz na siebie

27

Odp: Sprzęgiełko pompy wspomagania

Normalnie odkręcasz je. One mają z obu stron śruby.

28

Odp: Sprzęgiełko pompy wspomagania

Grzegorz co tam u Ciebie w wysokim, jechałem tam nie dawno, z Biłgoraja, kupiłem tam enduro, tanie ale zaparch, jestem w stanie doprowadzenia go do stanu użytku. Ale tam ma gość tych kombajnów na placu, tylko dużo chyba gratów- nie. Pozdrawiam

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

29

Odp: Sprzęgiełko pompy wspomagania

gelek zrobiłeś remont wizualny forsza pochwal sie fotami dookoła

Nie ma to jak FORTSCHRITT

30

Odp: Sprzęgiełko pompy wspomagania

gelek79 napisał/a:

Grzegorz co tam u Ciebie w wysokim, jechałem tam nie dawno, z Biłgoraja, kupiłem tam enduro, tanie ale zaparch, jestem w stanie doprowadzenia go do stanu użytku. Ale tam ma gość tych kombajnów na placu, tylko dużo chyba gratów- nie. Pozdrawiam

Po staremu ten gość ma ze 3 składy. Ostatnio ładują już któryś tydzień wszystko w kontenery i do huty, bo robią ład. Tam ma z reguły drogo i złom.

31 Ostatnio edytowany przez gelek79 (2016-04-26 06:08:15)

Odp: Sprzęgiełko pompy wspomagania

Foty mam porobione, ja go od razu po zakupie zacząłem odlizywać, mnie po prostu drażni jak coś gównianie wygląda- to chyba moja fobia, wszystko musi być odlizane

Słuchajcie jeszcze jedno pytanie, wiem że to nie tu ale chcę wyciąć ogranicznik na wąsie zeby polepszyć skręt ale boję sie że opona będzie zachaczać o ramę i tak popatrzyłem że odwrócę przednie felgi, nie będzie to miało wpływu na łożyska w piaście, kiedyś odwróciliśmy w maluchu to szpilki wyrwało koło poszło w pole, nawet go nie znaleźliśmy

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

32

Odp: Sprzęgiełko pompy wspomagania

heh w maluchu przy odwróceniu felg , felga nie siedziała na piaście tylko na szpilkach w twoim przypadku felga jeżeli ma prosty rant na piaste to przy odwróceniu wejdzie spowrotem na rant zwróć tylko uwage czy po obu stronach są stozki bo nie wiem czy te koła miały stozki ale jeżeli tak to muszę być po oby stronach wtedy i przekręcaj łożyska nie wysiądą raczej jeżeli masz zdrowe piasty i łożyska i wszystko spasowane to powinny sie trzymać

Nie ma to jak FORTSCHRITT