Temat: olej do skrzyni i hydrauliki

mam pytanie czy olej elf 80w90 może być do skrzyni fortschritt zt 323

2

Odp: olej do skrzyni i hydrauliki

Moim zdaniem za gęsty, ja w swojej też zanadto zagęściłem i żółwik się zapomina, a jak był rzadszy to rzadko mu się to zdarzało.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

3

Odp: olej do skrzyni i hydrauliki

a to ja w swoim też to zauważyłem  ponieważ jak był na starym niemieckim to zółwik był masełko a teraz nieraz nie wejdzie

4

Odp: olej do skrzyni i hydrauliki

Panowie tak drapię się po głowie jaki olej zamówić i patrzyłem na olej texaco 10w30. Zaciekawiło mnie to, że na wielu olejach jest napisane, że są przystosowane do pracy zarówno w skrzyni jak i do hydrauliki i do silnika też mogą być lane.... Jak to z nimi jest, stosował ktoś kiedyś jeden olej do wszystkiego? A może to tylko naklejka się różni na pojemniku... Ogólnie to dziwi mnie to, bo wszędzie panują różne warunki.....

5

Odp: olej do skrzyni i hydrauliki

U mnie silniki turdus a skrzynie we wszystkim fusch agrifarm stou (utto tylko jest do skrzyń)

6

Odp: olej do skrzyni i hydrauliki

Ja w terenówkach lałem do silnika 10W40, i do skrzyni i reduktora silnikowy 10W 40, tak podawali ale 80w90 jest za gęsty do hydrauliki pompa będzie wyła, powiem szczerze że dziwne jest że 323 nie ma oddzielnego zbiornika do hydrauliki jak w starszych

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

7

Odp: olej do skrzyni i hydrauliki

ale raczej 80w90 nic mi nie uszkodzi ponieważ co roku nie będę oleju wymieniał w skrzyni

8

Odp: olej do skrzyni i hydrauliki

a jaki olej proponujecie do zt 323

9

Odp: olej do skrzyni i hydrauliki

pinio615 napisał/a:

a jaki olej proponujecie do zt 323

rzadki

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

10

Odp: olej do skrzyni i hydrauliki

AgrolU

11

Odp: olej do skrzyni i hydrauliki

Hydrauliczny 68 też dobrze śmiga

12

Odp: olej do skrzyni i hydrauliki

a co sądzicie o texaco 10w30 ?

13

Odp: olej do skrzyni i hydrauliki

Szybkie pytanie. Oleje utto i stou są praktycznie takie same lane do skrzyni i hydrauliki. Ale czy mogą się ze sobą mieszać?

14

Odp: olej do skrzyni i hydrauliki

utto jest to olej 10w30 a stou to 10w40

15

Odp: olej do skrzyni i hydrauliki

Fuchs 10w30 stou taki kupiłem.

16

Odp: olej do skrzyni i hydrauliki

i wlejesz go do forsza