1 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2009-01-04 01:00:39)

Temat: Niesprawny EGR

Zobaczcie jak potrafi nabroić w kolektorze ssącym i głowicy, nie wspominając już co dalej, niesprawny EGR - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t= … p;start=90 .
Najlepsze są zdjęcia na 6-tej i 7-mej stronie powyższego wątku. Co prawda jest to forum golfa, ale ten zawór potrafi tak naśmiecić wszędzie tam, gdzie go montują. Masakra!

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

2

Odp: Niesprawny EGR

Na szczęście ja zawsze staram się go czyścić w swoich Bawarkach bo wiem że mają wpływ na prawidłowe spalanie aco za tym idzie pracę silnika.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

3

Odp: Niesprawny EGR

W Forszajach chyba go nie ma, przynajmniej w moim big_smile

4

Odp: Niesprawny EGR

no niestety w czasach kiedy go produkowano nie dbano jeszcze o ekologię :hmmm:

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

5

Odp: Niesprawny EGR

Fajna mi ekologia, jak do auta trzeba kominiarza zatrudnić smile

6 Ostatnio edytowany przez damian9871 (2009-01-04 15:53:21)

Odp: Niesprawny EGR

a na jakiej zasadzie ten zawór działa?  idzie jakaś stała ilość spalin z powrotem czy jak?
a już mniej więcej wiem zastępuje przepustnicę jak w benzynach, niższa temp spalania dobrze że w ciągnikach tego nie ma chociaż nowe pewnie będą miały recyrkulację spalin

7

Odp: Niesprawny EGR

a na jakiej zasadzie ten zawór działa?  idzie jakaś stała ilość spalin z powrotem czy jak?

No mniej więcej

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

8

Odp: Niesprawny EGR

damian z tego co wiem to jest coś takiego w ciągnikach  a dokłądniej już w starych MTZ-ach  jest taka klapka którą się przestawia i w zimie zamiast zimnego powietrza ciągnie spaliny na odpalenie nie wiem dokłądnie jak to opisac ale wiem ze takie cudo istnieje

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

9

Odp: Niesprawny EGR

mylicie koledzy pojęcia to o czym mówi wojtas było też w fiatach 125 tyle że nie zaciągało spalin a ciepłe powietrze znad  kolektora wydechowego. EGR ma ścisły związek z ekologią i jak domyślił się damian polega na ponownym wykorzystaniu spalin.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

10

Odp: Niesprawny EGR

a to przepraszam

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

11

Odp: Niesprawny EGR

EGR potrafi namieszać wiem to z autopsji 2.2 DTi