481

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

A i w taką kije jak moja to 14 worków koncentratu po 25 kg wchodzi do bagażnika bez składania siedzeń smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269

482

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

To moja zafira potrafi 20 worków cementu w siebie łyknąć bez problemu wink

483

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

i to są  rzeczowe argumenty big_smile

kijanka ma stały napęd czy się go jakoś włącza ręcznie??

Zafirę z jakim silnikiem masz ?? ten 2l diesel co często występuje w ogłoszeniach ma słabe punkty?? Jaki to ma prześwit?

Opla astrę miałem kiedyś to naprawa prosta (diagnostyka kody migowe, instrukcje napraw do kupienia w sklepie z częściami) i tania ale nigdy nie wiadomo czym zaskoczy chociaż mimo to zawsze wrócił na kołach
w porównaniu z Toyotą Corollą z tego samego roku to opel dość słabo wypada
tyle że toyota z ciężarów to najwyżej teczkę z dokumentami i przychodzi taki czas że wszystko się zaczyna kończyć a części nie są tanie

484

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Zafira ma 1,6 16v  ,mój to już drugi mam silnik i jak padnie to za 800zł można drugi kupić ,prześwit taki jak co niektóre suw,y i jeszcze się nigdy nie zawiesiłem na polu wink

485

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Kijanke kupiłem z pukającym silnikiem. Okazał się pęknięty wał. Dół kupiłem z allegro, sasiad poskładał i jak na razie bez problemu. Napęd rozłączam z siedzenia bo jest druga wajcha 2H 4H i 4L. Dodatkowo mogę rozłączyć przy przednich piastach taki przełącznik o 1/4 obrotu i wtedy już nawet przedni most się nie kręci ale nie używam tego bo nigdy nie wiesz czy akurat napęd się przyda smile prześwit ma całkiem całkiem. Kiedyś z żoną wyjechaliśmy do lasu i na końcu drogi był zamknięty szlaban to większego problemu nie było ominąć go rowem choć juz przechył był niezły smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269

486

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

No i kupiłem Pastucha:) ciężko coś znaleźć a tu wyszło że od wujka z warsztatu pracownik sprzedaje. No i nie jest w idealnym stanie chodzi o blacharke bo z prawej strony są rysy i małe wgniotki ale to nic nie przeszkadza w jeździe. Teraz czysta masakra z tymi samochodami. Patrzyłem a6 c5 1.9 i normalnie jeżdżąca skarbonka na kołach w dodatku malowana cala.. Wyglądała na samochód przemytniczy bo dużo rzeczy polamanych i wgl... I za 2000R chciał 10 tyś.... A tu Passat też z 2000r 1.9tdi 130km i wszystko zadbane i sprawne więc cena wyszła 8600zł....

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

487

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

to dobrze jeszcze zapodaj fotke maszyny i dobrze opij

Nie ma to jak FORTSCHRITT

488 Ostatnio edytowany przez Karol323 (2016-04-29 06:13:52)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Lepiej nie gadaj o opijaniu bo dziś ledwo chodzę ale coraz lepiej już idzie big_smile da się żyć już pod koniec dnia big_smile fote zaraz zaraz.... A właśnie Tomek miałem do Ciebie pisać. Troche tam się bawisz tymi radyjkami i wgl nie? Jakie byś polecił glosniczki na tyl do auta? Tzn w drzwi wstawić bo szwab nie wstawił smile

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5ac620311f89.jpg

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

489 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2016-04-28 20:18:24)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

szczerze polecam szukać dobrą serie bo tego nie zastąpisz niczym ale zalezność jest teraz taka czy dajesz wzmaka czy nie jezeli wzmak to wiadomo poniżej 200w rms nie schodź bo to daje nieziemski efekt a jeżeli bez wzmaka i masz oryginał radio to daj takie 70w rms dwudrozne wtedy masz wysokie i srednie tony razem a drzwi tego nie odczują ale to teraz widzisz zależnosc jest taka czy idziesz na całość czy tylko tak zeby sobie spokojnie grało

ps. popraw link bo nie działa

Nie ma to jak FORTSCHRITT

490

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Zapomniałem się pochwalić że córce kupiłem samochodzik , jest to peugeot 1007   1,6 16v benzyna  o mocy 109KM ,skrzynia 2 tronik ,klimatronik , duża nawigacja ,tel , czujniki deszczu zmierzchu i cofania , i zarombisty  fabryczny system audio oraz wiele innych bajerów . Jednak najlepszy to otwierane drzwi z pilota ......

491

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

No taki nawet nawet.. sporo bajerów wink Więcej rzeczy do psucia big_smile w 10 tyś się zmieściłeś ?

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

492

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Budżet przekroczony prawie o połowę .........  kusiło mnie na wóz drabiniasty bez elektryki ale myślę że Madzi tym się wygodniej jeździ .......  w sumie wyposażenie jakie ma to i teraz klasa wyższa nie ma w standardzie ........

493

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

No to tak wink Aby ostrożnie jeździła smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

494

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

koseś napisał/a:

Zapomniałem się pochwalić że córce kupiłem samochodzik , jest to peugeot 1007   1,6 16v benzyna  o mocy 109KM ,skrzynia 2 tronik ,klimatronik , duża nawigacja ,tel , czujniki deszczu zmierzchu i cofania , i zarombisty  fabryczny system audio oraz wiele innych bajerów . Jednak najlepszy to otwierane drzwi z pilota ......

nie większy od smarta smile widzę że dbasz o bezpieczeństwo bo gdyby się zderzyła np z audi a6 nie było czego zbierać.

495

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Śmisznie wygląda ale dla dziewczyny to będzie w sam raz taki unikatowy wyróżniajacy się z tlumu wszystkich golfów itp.

Nie ma to jak FORTSCHRITT

496

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Guzik się znasz bo to auto niewiele krótsze od mojej zafiry   8 poduszkami esp i na kołach 16 ,a Ty swoim audi pewnie i pociągowi dasz radę       

tomek1974 napisał/a:
koseś napisał/a:

Zapomniałem się pochwalić że córce kupiłem samochodzik , jest to peugeot 1007   1,6 16v benzyna  o mocy 109KM ,skrzynia 2 tronik ,klimatronik , duża nawigacja ,tel , czujniki deszczu zmierzchu i cofania , i zarombisty  fabryczny system audio oraz wiele innych bajerów . Jednak najlepszy to otwierane drzwi z pilota ......

nie większy od smarta smile widzę że dbasz o bezpieczeństwo bo gdyby się zderzyła np z audi a6 nie było czego zbierać.

:uuuu:

497

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

tomek1974 napisał/a:
koseś napisał/a:

Zapomniałem się pochwalić że córce kupiłem samochodzik , jest to peugeot 1007   1,6 16v benzyna  o mocy 109KM ,skrzynia 2 tronik ,klimatronik , duża nawigacja ,tel , czujniki deszczu zmierzchu i cofania , i zarombisty  fabryczny system audio oraz wiele innych bajerów . Jednak najlepszy to otwierane drzwi z pilota ......

nie większy od smarta smile widzę że dbasz o bezpieczeństwo bo gdyby się zderzyła np z audi a6 nie było czego zbierać.

Zależy jaki smart... Widziałem u wujaszka w komisie tego 1007 i smarta... Porównaj sobie... Tomek czy Ty muszisz tak robić??

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

498

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

koseś gratulacje bardzo fajne autko dla młodej osoby ostatnio też zmieniłem żonie Ka na Micrę i tak jak piszesz budżet niestety przekroczony nie da się nic fajnego kupić tanio. Musisz trochę przypilnować elektrykę potrafi robić się problematyczna we francuzach ale jak zadbane będzie dobrze. Jeszcze raz gratulacje i udanego użytkowania.

499

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Jesteś królem wsi masz auto w TDI

500

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

to zakopać topór wojenny i po temacie stare chłopy a sie kłucą jak dzieci w piaskownicy

Nie ma to jak FORTSCHRITT