521 Ostatnio edytowany przez Pietia (2016-06-14 07:55:42)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Koseś przepraszam za opóźnienie ale dopiero wczoraj dojechałem do Sławka powiedział to samo co Marko instalacja  STAG wtryski Hana a reszta w zależności od potrzeb od różnych producentów powiedział żebyś się nie dał wrobić w lubryfikacja to wyrzucony  pieniądz. Okazało się ze mam te same podzespoły w Toyocie i wszystko pracuje idealnie zawory corocznie pod kontrola i zużycie takie jak podaje producent w zasadzie wszystko w normie tylko tankować i w trasę a jeszcze jedno niech młoda tankuje na jednej dobrej stacji musi sobie w okolicy wybrać z LPG też różnie nie zawsze cena przekłada się na jakość.

Poszukaj sobie w okolicy dobrego gazownika który ma dobre opinie to połowa sukcesu w instalacji myślę że 2,5 tys. powinno spokojnie wystarczyć w LPG takie ceny są u nas.

522

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Dzięki wielkie .

523

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

wiosną tego roku syn gazował lagunę 2  2004 rok 2 litr motor zapłacił 2400 zł z szybkim komputerem

524

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Właśnie wstawiłem auto do zagazowani ,odbiór jutro , zobaczymy jak się będzie jeździło .

525

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Będzie Pan zadowolony. Raczej młoda zobaczysz jak będzie zadowolona w tej chwili to wszystko są instalacje bezobsługowe.

526

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Najważniejsze żeby tato tankował a wtedy to niech pali ile i za ile chce smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269

527

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Za zaoszczędzone pieniądze na paliwie, będzie córka mogła kupić więcej ciuszków wink

528 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2016-10-04 19:29:38)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Zacznę od tego że w życiu bym tego nie kupił ale są tacy co takie cuda kupują.
Powiedzie ile byście dali za taki wynalazek

Silnik 2.0 140KM diesel klima skóra i uwaga napęd tylko na tył.
https://www.olx.pl/motoryzacja/samochod … rice%3Aasc

Szwagier kupił ponad rok temu i już ma dosyć co chwilę coś. Dali 26tyś zastanawia mnie ile teraz dostaną bo mają taaakie plany.

A najlepsza był naklejka z tyłu 4x4  lol

529

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Za samą nazwę dał bym 1000zł plus 4 koła razem 5tysi ale każda potwora znajdzie amatora a ludzie wszystko kupią kwestia ceny.

530

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Krzysiek napisał/a:

Zacznę od tego że w życiu bym tego nie kupił ale są tacy co takie cuda kupują.
Powiedzie ile byście dali za taki wynalazek

Silnik 2.0 140KM diesel klima skóra i uwaga napęd tylko na tył.
https://www.olx.pl/motoryzacja/samochod … rice%3Aasc

Szwagier kupił ponad rok temu i już ma dosyć co chwilę coś. Dali 26tyś zastanawia mnie ile teraz dostaną bo mają taaakie plany.

A najlepsza był naklejka z tyłu 4x4  lol

Somsiad ma taki wynalazek bebechy ponoć mercedesa skrzynia automat,jak rusza t silnik wyje jak sw400 .Lampy z tyłu jak wzór ze tarczy rycerza ze średniowiecza a idż pan w h...j,ale o gustach się nie dyskutuje :stu:

531

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Ktoś może opłacał OC teraz ? Jak wychodzi jak ktoś ma bardzo mało żniżek? I coś tak do 1.6l...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

532

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

1170zł

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

533

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

ja za multiple ok 1100, koleżanka agentka pzu opowiadała abym sobie szukał ubezpieczyciela bo w pzu mają fest podrożeć.
co do gazu dziewczyna ma w fusionie 1.4 instalacje stag i bardzo chwali, faktycznie bezobsługowa, koszt ze wtryskami barakuda- niby jakieś lepsze 2500.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

534

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

w tvn dzis mówili że wszedzie ubezpieczenia max do góry

Rolnik z powołania:-)

535

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Chyba trzeba będzie się przesiąść na Czikaczento.... big_smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

536

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Córka od jutra do pracy będzie jeździć moją Zafirą A 1,8 125 KM zagazowaną, nie lubi małych jeździdełek. Żonie w sobotę kupiłem Zafirę A 2,0 dti, zostałem bez samochodu sad

537

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Ja też małych nie lubię ale z myślą że trzeba coś kombinować żeby zbierać zniżki w końcu... Całe życię na Ojca nie będe przepisywał co kupie... wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

A traktor? Niecała 100 na rok i zniżki leca.

539

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

w 60tce dowód sie konczy to może zmienimy na mnie... Jumza zarejestruję też na siebie... Właśnie chodzi mi bardziej o zniżki... No i skuter... Może coś będzie...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

540

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Ja w tym roku wszystko połaciłem z 30-40% drożej niż rok temu i co to ma jeszcze zdrożeć?