Temat: jak wyglądaj czujniki w 514

Witam.A więc tak jak w temacie ja wygląda czujnik zapchania się słomą i gdzie jest czujnik zapchania się filtra powietrza jak wygląda i gdzie jest  bo czujnik podajników to jest taka blaszka z kablem z prawej strony.Proszę o pomoc.:)

2

Odp: jak wyglądaj czujniki w 514

Pomoże ktoś

3

Odp: jak wyglądaj czujniki w 514

czujnik zapchania się filtra powietrza

Nie pamiętam dokładnego miejsca ale jest na rurze doprowadzajacej powietrze do kolektora taki okrągły dysk o średnicy ok 5 cm z jednym wyjściem elektrycznym.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

4

Odp: jak wyglądaj czujniki w 514

ok dzięki już znalazłem jeszcze ten od zapchania się słomą

5

Odp: jak wyglądaj czujniki w 514

ja w 512 nie mam ale może jest taki ja w bizonie przecież to podobne maszyny

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

6

Odp: jak wyglądaj czujniki w 514

no nie wiem może ktoś posiada takowy

7

Odp: jak wyglądaj czujniki w 514

Ten od zapchania się słomy jest z przykręcony do tylnej osłony kombajnu od środka za wytrząsaczami, taki kawałek ceownika ocynkowanego

8

Odp: jak wyglądaj czujniki w 514

ok dzięki

Odp: jak wyglądaj czujniki w 514

Gdzie dokładniee znajduje się ten czujnik zapchania padajników?,bo nie moge tego znaleźć,może tego nie mam.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

10

Odp: jak wyglądaj czujniki w 514

za chłodnicą  wody

Leszek   dla kolegów'