121

Odp: E-512 Reaktywacja

klima w kombajnie cudo rzecz, dużo masz koszenia?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

122

Odp: E-512 Reaktywacja

Klimatyzacja jest fabrycznie nowa, oryginalna od Inveco. Dorwałem ją za połowe ceny (ostatnia z magazynu) Razem z nabiciem wyszła mnie 3tys zł.Właśnie przed chwilą została nabita. Śmiga aż miło, dodatkowo fachowiec sprawdził mi czy alternator da rade (klimatyzacja zużywa niespełna 300W) NA włączonych wszystkich odbiornikach prądu (światła, halogeny, klimatyzacja, kamera cofania, kogut i wszystko tylko co się dało) Wyszło, że alternator na spokojnie się wyrabia big_smile Nie sądziłem, że jest az tak wydajny ale liczby nie kłamią.

Temperatura zewnętrza to 23 st. w kabinie wychłodziłą do 15st. po czym sprężarka się wyłącza. Temperature i siłe nawiewu w kabinie się reguluje...Można by rzec, że od teraz mam w Forszaju...cimatronic D: Byle tylko dała rade w polu. Testy niebawem