41

Odp: Prasa new holland D1010

z ciekawosci spytam ile to ustrojstwo ma zapotrzebowania mocy jaki ciągnik musi to targać?
a jaki to model prasy robi duże kochy ktore skladają sie z malych??

42

Odp: Prasa new holland D1010

Musiałbym z Tobą jechać i oglądać bo samemu oglądając można czegoś nie dopatrzeć smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

43

Odp: Prasa new holland D1010

Znajomy ciąga jakimś same 90KM ale to męka , Polska szóstka sobie radzi dobrze ale im więcej tym lepiej bo czasami jak pole górzyste to i fastrac przy prędkości ponad 14km/h  się poci .
Co do pytania o małe kostki w dużej to krone bultibale robi takie ustrojstwo i ma tam aparaty hesstona smile

44

Odp: Prasa new holland D1010

O to czy równo wiązał chodziło mi czy nie przepuszcza sznurka nie związanego itp... smile  więc poszukamy takiej może prasy jak tata da się przekonać na następny sezon wink  A ona na możliwość dołożenia noży?

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

45

Odp: Prasa new holland D1010

koseś napisał/a:

Na początek kup ładnego hestona 4700 Fajny model można kupić za 8-15 tyś w zależności od regionu kraju . Aparat można wyjąć w 5 minut nie ruszając innych . Co do wiązania to te aparaty praktycznie są bezobsługowe . Co masz na myśli pisząc "żeby każdy równo wiązał "? Dziś jak prasowałem to tak dobiłem baloty że w bok nie da się noża wbić , a i tak nawet jednego sypełka nie przepuściła .  http://olx.pl/oferta/hesston-4700-CID75 … f2fc51df4a zobacz jaka fajna i w razie wtopy na złom oddasz bo to prawie 7 ton waży wink

Coś takiego chcę kupić na przyszły rok bo na zagranicę nie chcą okrągłych bali tylko dużą kostkę a u nas słomę oddają za darmo lub jeszcze parę groszy dopłacą. Teleskopowa już jest więc może zimą coś fajnego w niedużych pieniądzach się znajdzie.

46

Odp: Prasa new holland D1010

co za debile słome oddaja za darmo...

Rolnik z powołania:-)

47

Odp: Prasa new holland D1010

W moich stronach dużo takich

Odp: Prasa new holland D1010

A czy tymi prasami idzie robić sianokiszonkę? Bo jak tak to nie możnaby ułożyć dużej kostki ciasno jedna przy drugiej, okryć folią i zakisić?

49

Odp: Prasa new holland D1010

Powodzenia

Odp: Prasa new holland D1010

Na innym forum koleś ułożył okrągłe bele koło siebie, okrył folią szczelnie i twierdził że sianokiszonka się mu udała przy znikomych kosztach foli. A chyba dużą kostkę można szczelniej ułożyć niż okrągłe bele?

51

Odp: Prasa new holland D1010

Był na wiosnę chłopak z południa polski oglądać owijarkę szeregową bo zrobił tak jak ty masz chęć i ponad 30% wywalił na gnuj a i to co zostało to było kiepskiej jakości . Ale do odważnych świat należy .

52

Odp: Prasa new holland D1010

im więcej zostanie nie wyciśniętego powietrza tym więcej spleśnieje i zgnije.