281

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie kilka dni temu trochę popadało ale to nadal mało... sucho jak diabli szczególnie na lekkich stanowiskach pod żyta.

282

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie ostatnio 7 litrów alo to było miesiąc temu rzepaki na lekkich ziemiach poschnięte

283

Odp: Jaka jutro pogoda?

moze sie sprawdzi http://www.yr.no/sted/Polen/Kujavisk_Po … i~7533487/

284

Odp: Jaka jutro pogoda?

u mnie pada prawie cała noc padało

Rolnik z powołania:-)

285

Odp: Jaka jutro pogoda?

A tu popiół..

286

Odp: Jaka jutro pogoda?

Wreszcie pada!  Sytuacja była już tragiczna  ...

287

Odp: Jaka jutro pogoda?

Mialem robic dziś uslugę 5ha siewu i u mnie małe 2ha ale jak rano zaczęło to do teraz podlewa. Około 15mm spadło.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

288

Odp: Jaka jutro pogoda?

Nie mierzyłem pewnie u mnie też z 15.  Mam nadzieje że żyto powschodzi jak trzeba bo siałem 20 i wygląda jak sadzone sadzarką to tu to tam. Wzeszła połowa. Siałem w talerzówkę a talerzowałem *** facelię gęsta wysoka nie to co kosiłem..... Efekt? Woda wyciągnięta na maksa! Miałem do około pola 2m  palonego glifosatem. przed talerzówką była goła ziemia i powschodziło ładnie...

289

Odp: Jaka jutro pogoda?

Panowie dajcie trochę pogody na Łódzkie, padało cały dzień, każdemu zboże wzejdzie, ale ja potrzebuje jeszcze cztery dni żeby chłopaki dom pomalowali. Ot jak nie pada, źle jak pada to nie potrzebnie.

Kiedy brak jakichkolwiek argumentów, najlepiej siłą narzucać swoje przekonania, a kiedy brak jakichkolwiek przekonań, pozostaje już tylko siła.

290

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie czarne chmury i wiatr ale deszczu nie widu nie słychu... Ci co posiali oziminy 3 tygodnie temu na lepszych glebach mało wzeszło bo sucho...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

291

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie zabrakło 6h i siewy 2016 miałbym zakończone, na jutro zapowiadają w prognozach u mnie pogodę, może się uda. Pszenżyto siane 21.09 ładnie rzędami widać, wilgoci na razie starczy

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

292

Odp: Jaka jutro pogoda?

u mnie nareszcie deszcz przez cały dzień wlało 16l i nadal pada może rzepaczysko jakoś się zaorze

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

293

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie trochę aby poleciało i omija...

294

Odp: Jaka jutro pogoda?

U nas wlało 30 litrów na czwartek zapowiadają powtórkę

295

Odp: Jaka jutro pogoda?

Pada od dwóch dni dzisiaj *** wiało,od jutra ponoć deszcz do wtorku,kogoś już podtopilo?

296

Odp: Jaka jutro pogoda?

u mnie w poniedziałek i wtorek łącznie 60l a ja mam jeszcze nie orane na oziminy. jak w ciągu 1-2 tyg nie posieje to nie wiem kiedy będe mał czas bo II termin brokułu wyskoczy.
PS teraz dalej leje nawet nie wiem ile w nocy napadało, bo z domu mi sie nie chce wyjść

Rolnik z powołania:-)

297

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie przed wczoraj padało ładnie wczoraj było słonecznie dziś też ładnie popaduje tylko ten cholerny zimny północy wiatr przeszkadza.

298

Odp: Jaka jutro pogoda?

co tam deszcz, śnieżka i okolice bialutkie jakby zima.

gg 5118068

299

Odp: Jaka jutro pogoda?

W poniedziałek na deszczomierzu było 38 litrów a po południu ciąłem qq dla muciek i sie nawet do kół nie kleiło. Dzisiaj pada od godziny, zobaczymy ile napada bo ma padać do jutra po południa. Wody brakowało i to więcej niż teraz spadło. Jeden dzień przerwy po deszczu żeby wsiąkło  i myślę w pole gruberować .

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

300

Odp: Jaka jutro pogoda?

Mały deeszcz praktycznie padał cały dzień... Ale wiatr to do tej pory jest ogromniasty....

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)