41

Odp: Słaba sprężarka czy coś z zaworem?

Nie w Ciechanowie . Z THU były ... Teraz mam z Ciechanowa .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

42

Odp: Słaba sprężarka czy coś z zaworem?

To ci powiem że jeden h.j szybko się wyrabiają zawsze coś się urwie.Zrób sobie na zapas jak pisałem wyżej i zapomnisz że masz sprężarkę.

43

Odp: Słaba sprężarka czy coś z zaworem?

Sebastian napisał/a:

Nie w Ciechanowie . Z THU były ... Teraz mam z Ciechanowa .

Po co pchasz  się w takie badziewne podróbki,kup u Piotra i będziesz miał spokój.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

44

Odp: Słaba sprężarka czy coś z zaworem?

muszę wymienić zaworki w sprężarce, przy okazji chcę wymienić gumę łączącą sprężarkę z kolektorem bo widzę, że poprzedni właściciel coś nakombinował z silikonu, dorobionej uszczelki i jakiejś tulejki. Jak powinno wyglądać połączenie tzn ta guma przylega tylko do kolektora, czy z kolektora powinna wychodzić jeszcze jakaś tulejka?

45 Ostatnio edytowany przez PiotrK (2015-11-14 02:20:32)

Odp: Słaba sprężarka czy coś z zaworem?

W środku są dwa łączniki, a między nimi jeszcze powinna być odpowiednia sprężyna. W skrócie to wygląda tak: w głowiczkę sprężarki wchodzi taki metalowy łącznik, na niego nachodzi sprężyna, a na nią kolejny łącznik, z tulejką wchodzącą do środka kolektora ssącego, a na to wszystko nakładana jest guma, którą ten drugi łącznik dociska swoim "kapeluszem" szczelnie do kolektora ssącego. Gumkę od strony głowiczki sprężarki zakłada się na opaskę, a te łączniki i sprężyna pozostają wówczas wewnątrz gumy i nie mają prawa wypaść. W katalogu jest to jest ładnie pokazane, bo nie wiem czy dość obrazowo to napisałem smile

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

46

Odp: Słaba sprężarka czy coś z zaworem?

Niestety nie mam katalogu, ale dziękuję za odpowiedź. Teraz wiem, że brakuje mi jednej tulejki od strony kolektora i sprężyny. A może ma Pan to w sprzedaży?

47

Odp: Słaba sprężarka czy coś z zaworem?

Mam wszystko co tu potrzeba. Muszę to mieć, bo 95% silników, które przyjmuję do naprawy, nie mają tych elementów.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

48

Odp: Słaba sprężarka czy coś z zaworem?

potrzebuje wiedziec  jakie są łożyska w spręzarce forsza do tego  w stopie korobowodu jest łozysko czy panewka ?   to takie informacje na wczoraj potrzebne

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

49

Odp: Słaba sprężarka czy coś z zaworem?

6305 x 2 szt
i igiełkowe 4906

o takie http://www.sklepthu.home.pl/mysklep/pro … ts_id=5500

50

Odp: Słaba sprężarka czy coś z zaworem?

a zakładał ktoś z was wydajniejszą sprężarkę niż ta oryginalna. Pytam, bo u mnie forsz ciąga przyczepę na poduszkach i długo muszę czekać aż nabije cały układ.