541

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

no niby tak o co im chodzi skurwysynom sie nie mają czego *** waha do góry oc do góry części aut ceny z kosmosu sie *** pajace

Nie ma to jak FORTSCHRITT

542

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Krzysiek napisał/a:

Ja w tym roku wszystko połaciłem z 30-40% drożej niż rok temu i co to ma jeszcze zdrożeć?

No to już jesteś po podwyżkach, ja opłacałem wszystko jeszcze przed, to tylko z kupioną w sierpniu Astrą miałem zagwozdkę czy wypowiedzieć dotychczasowa umowę czy kontynuować, ale 100 taniej jest kontynuować.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

543

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

tomek 323 napisał/a:

no niby tak o co im chodzi skurwysynom sie nie mają czego *** waha do góry oc do góry części aut ceny z kosmosu sie *** pajace

Tomuś nie przeklinaj bo to nie pasuje do Ciebie.

544

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

W marcu opłacałem busa to już było 300drożej. A to co powiadają to kolejne podwyżki są.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

545

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Ja w lipcu płaciłem jeszcze po staremu, ale ofertę dostałem w czerwcu przed podwyżką i opłaciłem w czerwcu. Za Transita wyszło 630 zł na rok samo OC

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

546

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Po staremu ducato 2.8 mnie kosztowało w marcu 2015 480zł. W marcu 2016 w tej samej firmie i na tych samych zniżkach 770zl. Ile teraz bedzie? W listopadzie mam peugeota 307 2.0. Zobaczymy ile w górę.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

547 Ostatnio edytowany przez androl (2016-10-26 18:25:23)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Cena na dziś w TUW 666 zł z NW na 15 tyś zafira 2,0 dti przy pełnych zniżkach.

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Ja w avivie laguna 2,2 z 440 na 600

549 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2016-10-25 18:22:03)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

koseś napisał/a:
tomek 323 napisał/a:

no niby tak o co im chodzi skurwysynom sie nie mają czego *** waha do góry oc do góry części aut ceny z kosmosu sie *** pajace

Tomuś nie przeklinaj bo to nie pasuje do Ciebie.

masz rację ale zdrazniło mnie to jak kazdego chyba

Nie ma to jak FORTSCHRITT

550 Ostatnio edytowany przez androl (2016-10-26 18:24:35)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

androl napisał/a:

Cena na dziś w TUW 666 zł z NW na 15 tyś zafira 2,0 dti przy pełnych zniżkach.

To było wyliczenie na telefon, w biurze wyszło o 5 zł więcej. Gdyby to była kontynuacja to - 15%.

551

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Za scenika dwulitrówkę w zeszłym sezonie zapłaciłem 300 zeta z nw a teraz 565 złociszy trochę mię to wkur...ło.:gun:

552 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2016-10-26 19:28:08)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

ja w styczniu kupowałem oc na mazde  323f 2.0 ditd 2000r płaciłęm na ojca z jego zniżkami płaciłem 447 zł a on na swoją mazdę w lipcu 520zł

Nie ma to jak FORTSCHRITT

553

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

https://www.mfind.pl/akademia/raporty-i … oc-w-2016/

554

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

tak potrze na tv i co tydzień to prognozy OC są wyższe ,mogę płacić jakieś tam pieniądze ale tysiące to już nie może macie jakieś pomysły i jak się ma prawo do płacenia OC za granicą np,w białorusi,ukrainie ,litwie ,rosji,słowacji czy w czechach ?

555 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2016-11-20 23:09:12)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Też mnie to zastanawia.
Ale to będzie takie  nie patriotyczne....

556

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Da się ale trzeba znajomemu obcokrajowcowi sprzedać samochód on tam rejestruje opłaca a ty jeździsz po PL nie swoim autem. Karkołomne !

557

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Na Ukrainie starszego jak 7 lat nie rejestrują

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

558

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Już chłopaki działają https://www.youtube.com/watch?v=GvG3U7yMnIQ

559

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

MAREKPE napisał/a:

Na Ukrainie starszego jak 7 lat nie rejestrują

No nie wiem.

560 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2016-11-21 21:31:32)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Nadszedł czas sprzedać Bejce ... , tylko kto to kupi teraz  ?!  Macie pomysły  na jakiegoś małego,  taniego (opłaty i naprawy ) i żwawego  5 drzwiowego popierdalcza co dobrze radzi sobie z  EL PE  DŻI ? W  cenie 2-4 tysie  bo raczej więcej nie dostanę za  mojego bordowego diabełka  smile .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "