561

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Sebastian napisał/a:

Nadszedł czas sprzedać Bejce ... , tylko kto to kupi teraz  ?!  Macie pomysły  na jakiegoś małego,  taniego (opłaty i naprawy ) i żwawego  5 drzwiowego popierdalcza co dobrze radzi sobie z  EL PE  DŻI ? W  cenie 2-4 tysie  bo raczej więcej nie dostanę za  mojego bordowego diabełka  smile .

najmniejsze nia są ale w gazie daja rade https://www.olx.pl/oferta/audi-80-2-0-9 … 401112dddf

mdw

562

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

A może jakaś skoda np felicia

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

563

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

yokoslaw napisał/a:
Sebastian napisał/a:

Nadszedł czas sprzedać Bejce ... , tylko kto to kupi teraz  ?!  Macie pomysły  na jakiegoś małego,  taniego (opłaty i naprawy ) i żwawego  5 drzwiowego popierdalcza co dobrze radzi sobie z  EL PE  DŻI ? W  cenie 2-4 tysie  bo raczej więcej nie dostanę za  mojego bordowego diabełka  smile .

najmniejsze nia są ale w gazie daja rade https://www.olx.pl/oferta/audi-80-2-0-9 … 401112dddf

Trochę jak z piosenki Audi w LPG ale może przebieg adekwatny.

564

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

więc potrzebny ktoś z zagranicy :hmmm:

565

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Tomek, może Litewska narzeczona (Polka) tam jest tanio, sprowadzasz auto tam go rejestrujesz i opłacasz wink

566

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

androl napisał/a:

Tomek, może Litewska narzeczona (Polka) tam jest tanio, sprowadzasz auto tam go rejestrujesz i opłacasz wink

świetny pomysł ale oglądnąłem ten filmik i przeczytałem komentarze i ludziska są mocno wkurzone PIS takimi pomysłami strzela sobie w kolano i pewnie przegra następne wybory

567

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Tylko ze do wyborów daleko a tu żyć trzeba ...

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

568

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Na Litwie jest taniej no i przeglądy chyba co 2 lata ale samochód musi być naprawdę zadbany żeby przeszedł przegląd... Chociaż patrząc czasami czym Litwini przyjeżdżają do Polski to żal patrzeć... Ale jak jest teraz Euro u nich to może być już nie tak tanio ale nie wiem muszę się popytać smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

569

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Miałem audi a4 b5 1.9 tdi 6 lat, kupiłem jak na blacie miała 250 tys, sprzedałem przy 330 tys, wiedziałem ze była cofnieta z 200 tys, kupil młody chłopaczek z wioski obok pod jakis tam tuning, posprawdzal ją dokładnie i miała 860 tys.

mdw

570

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Bo 1.9 to kultowy silnik który jednak pomału przechodzi do historii.

571

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Użytkuje 3 samochody z 1.9 tdi i 1.5 dci Renault i szczerze mimo większej mocy w 1.5 to lepiej mi się jeździ Passatami, zrywniejszy i z przyczepką tak nie zamula i w trasie mniejsze zużycie paliwa.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

572

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

a jak się sprawy mają poza unią białoruś czy obwód kaliningradzki ?

573

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Emigrujesz do mateczki Rosiji? big_smile
Chyba Cie nie wpuszczą.

574 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2016-11-23 20:30:57)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

"najmniejsze nia są ale w gazie daja rade https://www.olx.pl/oferta/audi-80-2-0-9 … 401112dddf  . "  Ło matko toć to prawie ciężarówka  smile . Ciekawe czy ubezpieczenie  nie przewyższy  ceny  auta ?  Od mojej  bejcy jest teraz  800 zł. w PZU .  Co będzie za rok  ?   Zastanawiam się nad asteriksem II  1,4 .  Jechałem  tym  i szału "ni ma "  ale co poradzi .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

575

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Dario napisał/a:

Emigrujesz do mateczki Rosiji? big_smile
Chyba Cie nie wpuszczą.

dlaczego ?

576 Ostatnio edytowany przez niewydostanieszsie (2016-11-24 00:05:54)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

andre902 napisał/a:

Użytkuje 3 samochody z 1.9 tdi i 1.5 dci Renault i szczerze mimo większej mocy w 1.5 to lepiej mi się jeździ Passatami, zrywniejszy i z przyczepką tak nie zamula i w trasie mniejsze zużycie paliwa.

Miałem lagune 2,2 dti w wersji rxe i passat tylko dym mu wąchał jak kuzyn chciał się ścigać. W mieście dobijała do 10l ale w trasie można było zejść do 7-8. Nad morze można było w 4 osoby lecieć po 160-170 i silnik nic sobie nie robił. Żona do pracy jeździ focusem 1,8 tdci. Srednio pali 5l ale powyżej 130 czuć że ma co robić i zaczyna dużo palić. I do nowego diesla strach lać niepewną ropkę bo zaraz coś padnie. Podobają mi się amerykańce z dużą benzyną do tego gaz i się jeździ ale teraz cena OC na rok to pół wartości auta.

577

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Ale ten 1.8 tdci to PSA?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Nie ma takiego. PSA są 2.0 i 1.6

579

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Racja

E 516 na części
Telefon 695 076 269

580 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2016-11-29 22:58:23)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

https://www.olx.pl/oferta/mazda-323f-bj … j0pvF.html
jak by ktoś coś to pisać
ewentualnie zamienie na audi a4 b5 1.6 lpg sedan jak ktoś ma propozycje to piszcie rozwarze

Nie ma to jak FORTSCHRITT