581

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

A rozwiązałeś te problemy silnikowe?

582

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

puki co wszystko działa odpala jeździ kontrolka dalej sobie miga ale silnik działa całkowicie nie potrafię tego rozwiązać ale auto jest sprawne odpala i jedzie

Nie ma to jak FORTSCHRITT

583

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Wyjmij kontrolkę.... ja tak raz kupiłem zadowolony, że nic nie świeci....

584

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

No a mi przysłali ofertę przedłużenia OC na Kia Sportage 2.0 d 99 rok. Obecna składka roczna była 388zł a teraz naliczyli mi 1360! Fakt że miałem jedna stłuczkę ale mimo to. Trza chyba rower wyciągnąć z kąta

E 516 na części
Telefon 695 076 269

585

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

no to pojechali po bandzie

mdw

586

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Mi przyszło przedłużenie na zafirę 1,6 na 500zł wcześniej było 300 z groszami .

587

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

http://www.dziennikzachodni.pl/motofakt … 1473004/3/

588

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Jeszcze nie dawno jak zapłaciłem składkę przed czasem to płaciłem tyle samo ile ostatnio. Umowa była przedłuzona na starych warunkach a teraz co?

589

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

no mi podnieśli 100% z 447 jak płaciłem w styczniu 2016 to teraz mam jakieś 750 i to też albo w te albo w tamte

Nie ma to jak FORTSCHRITT

590

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Dziś ubezpieczałem auto w  PZU droższe o 91 zł. do ubiegłego roku więc jest ok.

591

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Wszyscy znajomi już narzekają na OC i AC ja zacznę narzekać po nowym roku bo idzie w bardzo złą stronę. Pozdrawiam posiadaczy aut z silnikami 3.0 w górę smile

592

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

mam samochód którym jeżdze tylko po polach, nie mam przedladu, da sie jakoś wymixowac z oc?

Rolnik z powołania:-)

593

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

idziesz do złomiarza wystawia ci kwit ze nie auto jest zezłomowane idziesz go wyrejestrowac i zgłaszasz do ubezpieczalni ze takowego auta juz nie ma w ewidencji i tyle najlepszy i najbezpieczniejszy sposób

Nie ma to jak FORTSCHRITT

594

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

ewentualnie szukasz pijaczka machasz portretem króla prosisz o dowód osobisty  pokazujesz  gdzie ma podpisać oddajesz mu portret idziesz do wydziału komunikacji

u nas jeden bezrobotny miał ok 80 samochodów na siebie smile znaleziono jeden a akurat ten nie zarejestrowany na niego tylko skradziony w warszawie smile

595

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

ja z pijaczkami bym uwazał najlepiej dać flaszke złomiarzowi co ma uprawnienia do kasacji pojazdów i masz pewne dokumenty a najwyzej jak go złachasz doszczetnie to mu go odstawisz

Nie ma to jak FORTSCHRITT

596

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

w moim rejonie ciężko o szrot gdzie zgodzą się na taki myk nawet na pobliskim (gdzie część z was pewnie zaopatrywała się w silniki od autobusów) pracownicy by sobie zostawić samochód to wycinali numery z nadwozia z kawałkiem grodzi, naklejkę z kawałkiem szyby (bo przy odklejaniu lubi się rozwarstwić), tablice rejestracyjne, dowód  i oddawali szefowi 

u pijaczka z kolei masz wszystko nawet jak w komputerze  sprawdzą to niewiele wyskoczy więc w razie czego zawsze możesz powiedzieć że samochód pożyczony

najlepszy pijaczek to ten co preferuje niebieskie trunki i niewyraźnie mówi

597

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

https://www.olx.pl/oferta/mazda-323f-bj … #33f6570ac
jak ktoś jest chetny to dla forumowicza opuszcze troszke cene

Nie ma to jak FORTSCHRITT

598

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-1 … xtor=SEC-8
mój dzisiejszy nabytek

Nie ma to jak FORTSCHRITT

599

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Kto by pomyślał, że za takie pieniądze się kupi takie audi...

600

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Wiadomo tego teraz jest od groma tylko znaleźć w bdb stanie i nie malowana graniczy z cudem... Tzn jest tylko trzeba nie wydać 2.5 tyś tylko 12.5 tyś albo i lepiej... Będzie jeździć smile dużo jest do zrobienia w niej? wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)