361

Odp: Jaka jutro pogoda?

A ja wczoraj i przed wczoraj od świtu orałem gliny. Do puki słońce nie grzało było ok szedł jak burza ale jak odpuściło można było jechać do domu....

362

Odp: Jaka jutro pogoda?

14.00 jedziemy ponoć młócić kukurydze 15.00 kombajn kaput wy...ała uszczelka pod głowicą w johnie 1188s2hydro4 16.00 pada,pada i padać nie przestaje 17.00 szybka diagnoza dla pewności jutro rozbiórka klamota jak żyć i nie pić beato w tym kraju :gun:

363

Odp: Jaka jutro pogoda?

bamreras napisał/a:

2x303 ale z jednym b201???
ja forszem wyskoczyłem z gruberem w czwartek to masakra, dało się tylko na piachach. Wczoraj udało się szafnąć 4,5ha. jutro jadę się przymierzyć na kolejne 6ha tylko tu problem bo to podmokły teren i niewiem czy da rade..
co do pogody lekki mrozek + słonko za dnia.

Nie no każdy forszaj ma swój pług big_smile

364

Odp: Jaka jutro pogoda?

W sensie same piochy masz? No. Chyba że u was nie padało tyle co u całejreszty.... Od 1października do dziś wlało ponad 200l/m. Forsz dzięki przynrozkom noe musił babrać się w błocie, bo tak glinyprzelało że zupa się zrobiła.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

365

Odp: Jaka jutro pogoda?

u mnie drogowcy zaczynają srać ogniem, bo opóźnienia w budowie obwodnicy im rosną z racji ciągłych deszczy. Sprawdzali u tych od pogody i takiej deszczowej jesieni na tym terenie nie było od 1975 roku

366

Odp: Jaka jutro pogoda?

Pada cały czas panowie ja mam tylko 5 i 6 klasę ziemi także deszcze nam nie straszne, może i lepiej bo sie nie kurzy 😎😀

367

Odp: Jaka jutro pogoda?

ZtManiak napisał/a:

Pada cały czas panowie ja mam tylko 5 i 6 klasę ziemi także deszcze nam nie straszne, może i lepiej bo sie nie kurzy 😎😀

U mnie tak samo ! big_smile Ale jak narazie nic nie pada.

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

368

Odp: Jaka jutro pogoda?

pogoda taka że jak spółdzielnia siała pszenicę to się siewnik zaklejał błotem. Podczepili rozsiewacz do nawozu z unii (jakiego mx-a) posiali pszenicę, bronami zaciągnęli i rośnie.

gg 5118068

369

Odp: Jaka jutro pogoda?

Wiosną łubin na jednym polu tak sialiśmy z ojcem rozsiewacz i później brony. Gdyby nie cholerna zwierzyna to może i coś by z niego było....

370

Odp: Jaka jutro pogoda?

Spokojnie z prognoz wynika że w przyszłym tygodniu posiejemy

371

Odp: Jaka jutro pogoda?

15 cm mokrego śniegu przez noc napadało, u mnie bez wiatru. Prądu nie mieliśmy od 4-tej do 7,30 podobnie jak pół powiatu.

372

Odp: Jaka jutro pogoda?

Dojechała saletra , kierowcą utknął w śniegu na środku wioski .........

373

Odp: Jaka jutro pogoda?

słoneczko  !! na piaskach orałem po kuku.

Leszek   dla kolegów'

374

Odp: Jaka jutro pogoda?

No i jak u was Zima? Normalnie śniegu nawialo ze szok... Szturma nie zła była koło 22 a później prąd wyłączyli jak tak wiało... Idę patrzeć czy droga nasza przejezdna do asfaltu....

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

375

Odp: Jaka jutro pogoda?

O 23 było +2 i wiatr zachodni a teraz -5 i wiatr północny,a śniegu ok.5 cm.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

376

Odp: Jaka jutro pogoda?

u mnie sniegu ok 10cm czekam na wiecej

Rolnik z powołania:-)

377

Odp: Jaka jutro pogoda?

u mnie śniegu koło domu to tak średnio ale 2 wioski obok to już nahulało ładnie a dzisiaj w nocy -10 i teraz wiatr i popruszy co chwile śnieg

Nie ma to jak FORTSCHRITT

378

Odp: Jaka jutro pogoda?

Tyle śniegu, że normalnie rzepak widać prawie cały. -10 i wiatr mocny

379

Odp: Jaka jutro pogoda?

oby dosypało bo będzie kicha

Rolnik z powołania:-)

380

Odp: Jaka jutro pogoda?

u nas -2 słoneczko i bez sniegu

Leszek   dla kolegów'