21 Ostatnio edytowany przez Pietia (2016-12-02 23:59:14)

Odp: Obrotówka Brix

Trojan napisał/a:

To ten Brix na pewno więcej waży tak na oko bo na tabliczce nie widziałem wagi, a ten drugi DURO będzie lżejszy na pewno, tam nawet ta druga część ramy 4 skiby co się ją odkręca żeby zrobić 3 skibowy to ma cieńszy profil żeby duży ciężar nie był daleko wysunięty chyba, ale nie wiem jak z częściami do niego będzie bo na necie do DURO nie ma.. Pietia skąd wy bierzecie takie tanie pługi? big_smile

To były ceny z przed trzech lat wszystko z OLX

Miałem Gassnera do fortschritta  kupiłem za 5300 po dwóch latach sprzedałem za 4700 wydawał się taki mały do NH

22

Odp: Obrotówka Brix

Trojan o lemiesze sie nie martw i o dłuta i pozostałe elementy robocze jest firma nie daleko nas co dorabiają wszystko i nawet tanio tylko stare na miare trza dać.....

23

Odp: Obrotówka Brix

Ransomes może nie styknąć do koła dlatego lepiej 5skib,bo to są lekkie pługi. Jak na kołku są oczywiście.
No i musza być chociaż ścinacze, bo nie będzie krył.

24

Odp: Obrotówka Brix

Pietia no zauważyłem że obrotówki są droższe niż w ostatnich latach, ale aż taka różnica była 3 lata temu? W sumie to 3 lata temu kupowałem b200 i dałem za niego 1200zł bodajże, a teraz nie widzę w tej cenie nic.

boberek666 w jakiej miejscowości dokładnie dorabiają te lemiesze? Ja jestem spod Buska

Grzegorz89 a z jakiej firmy 4 skibowy będzie brał do koła??

25

Odp: Obrotówka Brix

Poręba koło Zawiercia... a dokładnie skąd jesteś? tak blisko jesteśmy a się nie znamy...

26

Odp: Obrotówka Brix

boberek666 Dokładnie Niziny, gmina Tuczępy to jest pod samym Staszowem. No nie było jeszcze okazji, ale kto wie wink

27

Odp: Obrotówka Brix

Nawet wiem gdzie to jest cool i wiem jeszcze gdzie jest grzybów...

28 Ostatnio edytowany przez Trojan (2016-12-05 00:45:59)

Odp: Obrotówka Brix

Panowie a ten ze zdjęcia to nie jest czasami jakiś pług z pod znaku fortstchritt? Bo handlarz zapiera się że to frost..

http://images81.fotosik.pl/213/856e1598ba0ea56fgen.jpg

http://images84.fotosik.pl/213/071b5d3bb513da64gen.jpg

29

Odp: Obrotówka Brix

A tak btw to ile wart ten pług?