Temat: samochód

poleca samochód moje taty https://www.olx.pl/oferta/wv-bora-CID5-IDjomnO.html

2

Odp: samochód

Już poszedł?

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

3

Odp: samochód

Popraw pisownię i ogłoszenie.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

4

Odp: samochód

Nawet nawet.. Ja sprzedaje Punto II.... Nie mam cierpliwości dla debili.... za to po świętach stawiam do wujaszka w komis....

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

5 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2016-12-22 16:52:31)

Odp: samochód

ja sprzedaje swoją mazde 3300 do oddania na już przy tej cenie sie nie targuje no chyba ze klient bedzie zdecydowany chyba że ktoś by sie chciał zamienić na audi a4 b5 w lpg

https://www.olx.pl/oferta/mazda-323f-bj … j0pvF.html

Nie ma to jak FORTSCHRITT

6

Odp: samochód

Tez chce być sprawiedliwy i normalnie sprzedać a nie wydziwiać ale widzę ze się nie da... Za 3 tyś cudnego Punto się nie kupi...Przyjechali oglądać taki młodzik i on się zna i z zawodu mechanikiem i zrobi wszystko... A tacie gada ze do mechanika musiałby postawić i czekać i pieniądze wykładać.... Sam się mylil co mówi... Gada ze 2 tyś da... Ja mowie ze wiem ile wart jest i mnie nie puszcze niż 3...a ten gada ze za dużo i ze 4.5 tyś kupi w idealnym stanie gdzieś .. Gadam zapraszam za tydzień i ten będzie w idealnym stanie za 4.5 tyś big_smile młodzik się patrzy jak na idiotę i pogonilem w uj. ... Progi mam zrobione ze dłużej wytrzyma niż cały samochód bo wiadomo w puntach te progi to zgnilaki.... wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

7

Odp: samochód

no jeden pisał i mi dawał 2700 powiedziałem ze nie to podziekował ostatnia cena to 3000zł i ani złotówki mniej

Nie ma to jak FORTSCHRITT

8

Odp: samochód

Tomek, mój brat ostatnio sprzedał taka mazdę jak twoja ale niestety ceny  na ten model nie ma co wysokiej narzucać bo nie idą. Ale życzę udanej sprzedaży smile Ja twierdzę, że wszystko ma swojego klienta tylko trzeba poczekać.

9

Odp: samochód

sprzeda sie cene i tak już obnizyłem a jest w dobrym stanie i ładnie ją utrzymałem doposazyłem wiec golasa nie sprzedaje dwa komplety kół teraz nowe zimówki silnik mi sie poprawił już mu o niebo lepiej

Nie ma to jak FORTSCHRITT