741

Odp: Skrzynia Biegów

No mi by było szkoda zdrowia,Dajcie spokój. Ewentualnie z 0,7.

742

Odp: Skrzynia Biegów

Wasze zdrowie.....

743

Odp: Skrzynia Biegów

sarast napisał/a:
Pietia napisał/a:

Patryk3802
zadzwoń jeszcze do Żukowa dawno tam nie byłem ale szło się z chłopem dogadać jak miał dzień sarnet wie o kim pisze też tam zaglądał 606 956 625

cugan z żukowa  miał   rozebranego 323 kiedyś ale u niego wiecej 303  . ale pytać nie zaszkodzi .

O którym Żukowie mowa? Bo nie kojarzę nikogo z Żukowa co handluje części...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

744

Odp: Skrzynia Biegów

Patryk na pewno zebatka zawiniła bo z gównolitu robiona może poszukaj używki albo całej skrzyni tylko nigdy nie dowiedz się co kupisz chyba że będziesz mógł do niej zaglądnąć

745

Odp: Skrzynia Biegów

O którym Żukowie mowa? Bo nie kojarzę nikogo z Żukowa co handluje części...                                           cygan nowe miasteczko  żuków lubuskie   . ale  on tak na częsci wysłkowo to nie bardzo. ja mam blisko i się u niego pasłem i niemców wożę po części czasem.

Leszek   dla kolegów'

746

Odp: Skrzynia Biegów

Krzysiu pisze ze cnote stracił chyba karzdy z nas ją stracił dasz rade jest to kupa roboty ,ale biez sie do roboty bo czasu juz brakuje

747

Odp: Skrzynia Biegów

Jak chcesz to przyślij mi tą zębatkę to Ci twardość sprawdzę.

748

Odp: Skrzynia Biegów

sarast napisał/a:

O którym Żukowie mowa? Bo nie kojarzę nikogo z Żukowa co handluje części...                                           cygan nowe miasteczko  żuków lubuskie   . ale  on tak na częsci wysłkowo to nie bardzo. ja mam blisko i się u niego pasłem i niemców wożę po części czasem.

A Żuków. To fakt daleko. Ja mam pod nosem Żukowo i dla tego się zastanawiałem.

Mój forsz stoi ładnie w stodole i czeka na operacje.... Prztwrócenie władności hamulcom, operacyjne tamowanie wycieków oleju, przeszczep skrzyni i serca. wink

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

749

Odp: Skrzynia Biegów

bamreras czyli mozna powiedzieć kapitalka;D . Ja w swoim pompe musze dać do pompiarza do sprawdzenia i tez do uszczelnienia bo cieknie mi na wałku gdzie jest cięgielko od gazu. maska do klepania (przednia część otwierana gdzieś przyrżneli nim i jest popękana) komin do wymiany tu tez pytanie czy można podpasować komin od MTZa ? bo powiem szczerze przeraża mnie cena nowego tłumnika.  Haki CBM i tez te dwie korby od cięgieł są "zaspawane" przez poprzedników i nie mam regulacji z tyłu jedynie na sworzniu mogę przekładać. oraz łańcuchy boczne jeden jest zespawana śruba rzymska i skręcić nie można a druga strona prawa dosłownie załozony jest zwykły łańcuch i do pługa między ogniwa musiałem wkładać śruby... A Wy jak macie zrobione u siebie? I instalacje elektryczną trzeba robić umnie tzn świeca żarowa wypięta jest czujnik zapchania filtra powietrza odpięty, wskażnik poziomu paliwa nie działa, i wiele kabli innych wisi co nie wiem od czego one są niestety.... No i ogólna kosmetyka malowanie itp. Ogólnie poprzednicy trochę nie poszanowali go  można powiedzieć że w kwietniu go kupiłem a jeżdzić nim zacząłem maj-czerwiec ( kupiłem z walniętą skrzynia) i był czas to dopiero zaczałem robic wtedy skrzynie, I po tym okresie użytkowania powiem szczerze nie kupiłbym go drugi raz (chodzi mi akurat o ten model) Jeszcze poprzednik potrafił zabrać trójkąt z kabiny, gaśnice, i w zbiorniku pamietam jak go ogladałem to chwile własciciela nie było to zajrzałem było ok 15cm paliwa to jak mi go przywiózł (miał swoją ciężarówkę to mi go przywiózł 120km) to w zbiorniku opary były tylko. No i bez akumulatorów,

750

Odp: Skrzynia Biegów

Tłumik od mtz odpadnie po pierwszym sezonie, lepiej używkę dobrą, lub z e512.

751

Odp: Skrzynia Biegów

Oj to jak kupywałem fastraka to poprzedni właściciel uzupełnił oleje na max stan i zatankował pod korek paliwo że jak stał na lawecie to aż się przelewało .

752

Odp: Skrzynia Biegów

Koseś musiałeś się w czepku urodzić wink No ja tylko wczoraj kupiłem coś naprawdę fajnego i taniego, i jakoś z ręką. A reszta to byle jak....

753

Odp: Skrzynia Biegów

patryk z elektryką smiało pisz do mnie na gg już tutaj z kablami pomagałem różnym a 2 lata temu specjalnie jechałem na podlasie pomóc w ogarnięciu kabli teraz to juz nie moge bo pracuje ale gdybym dalej nie pracował to bym wpadł do cb na tydzień i ogarnął calutka elektrykę ale jak by co to dam ci nr telefonu jak bedziesz robił juz kable i wszystkich informacji udziele a jak bedzie trzeba to i schematy porysuje i powysyłam ,

tłumik polecam juz zrobić z rury takiej jak mają nowe ciagniki bez tej puszki ja zrobiłem z ojcem z kwasówki i popękał w środku i lata trzeba go przerobić albo na kabine wyniesć

no i jak by co to pytaj o wszystko

Nie ma to jak FORTSCHRITT

754 Ostatnio edytowany przez Patryk3802 (2017-01-06 11:30:49)

Odp: Skrzynia Biegów

koseś widzisz kupowałem bizona to raz że cena było do negocjacji poprzednik zrobił dużo tez przy nim ale i tez trzeba było robić koło niego, ale pominam to cene opuścił dał 20 litrów farby na niego i to nie jakieś śnieżki czy innego syfu tylko autorenolak do tego bylo pół zbiornika ropy to były oględziny w niedziele, a we wtorek dopiero byłem po niego (100km drogi) w pon. właściciel uszykował mi go do drogi, tzn odpiął heder grzebień sieczkarni itp i wziałem ze sobą ok 40l paliwa bo byłem przygotowany że tam paliwa nie będzie. a że we wtroek jak juz zabierałem go to właściciela nie było (był w pracy)  tylko była jego żona i brat jej i patrzę koło kombajnu stoją dwie bańki 20tki a żona  własciciela mówi " mąż mówił byście sobie dolali jeszcze te dwie bańki co by nie brakło wam po drodze" i powiem szczerze ze juz  2 sezon mam go teraz bedzie kosił 3 i dziś z zamkniętymi oczami pojechałbym jeszcze raz po ten kombajn. Tomek mógbyś zrobić fotkę tego komina co ty masz? no za schematy instalacji bym był wdziędzczny.
Grzesiu pochwal sie co kupiłes;)

755

Odp: Skrzynia Biegów

fotke zrobie i wstawie wieczorem

Nie ma to jak FORTSCHRITT

756

Odp: Skrzynia Biegów

Ja mam od polskiej 6 i narazie 2 sezon trzyma

757

Odp: Skrzynia Biegów

Kupował ktoś kiedys u tego pana częsci? https://www.olx.pl/oferta/tylny-most-sk … b3a372d79a

758

Odp: Skrzynia Biegów

Niewiem czy to można nazwać kapitalką. Zajęcie na długie wieczory raczej. Nie liboe jak micoś w sezonie siada.
A Tłumik walnij na słupek i bedzie ok. Tak ja mam https://youtu.be/lAr5jD9jjhw tyle że pod maską jest jeszcze prowizorka tlumika.  Jak bede demontował to pokaże.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

759

Odp: Skrzynia Biegów

A nawiew nie ściąga spalin

760

Odp: Skrzynia Biegów

Nie. Rura jest 15 cm ponad dach

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....