381

Odp: Jaka jutro pogoda?

Śniegu u mnie tak jak w 2012 r, listki zbóż z rzadka na wierzchu, liście rzepaku na wierzchu, jednak przy ziemi otulony będzie dobrze.

382

Odp: Jaka jutro pogoda?

Teraz -11 śniegu 10 cm więc pierzynka dla roślin jest.

383

Odp: Jaka jutro pogoda?

Śniegu mało!  Mróz coraz większy i do tego wiatr wiec może być różnie  ... raczej już nie dopada więcej , zobaczymy co to będzie.

384

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie dzis to ze 25 cm dopadało i dalej pada ale jak zwykle zima drogowców zaskoczyła

385

Odp: Jaka jutro pogoda?

Śnieg ustał ale mróz się łapie -16*

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

386

Odp: Jaka jutro pogoda?

U mnie znowu lipa , mróz i wiatr a śniegu prawie wcale , chyba rzepaczanych żniw znowu nie będzie.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

387

Odp: Jaka jutro pogoda?

Spokojnie jeżeli szyjka korzeniowa osłonięta będzie dobrze. Tegoroczne mrozy przyszły na wyhamowaną wegetację w odróżnieniu do ubiegłego roku.

388

Odp: Jaka jutro pogoda?

-13

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

389

Odp: Jaka jutro pogoda?

Androl dobrze mówisz, wcześniej mrozy były i rośliny nie były takie pobudzone do życia. U nas prawie 20stopni mrozu z rana. Wczoraj byłem na wyjeździe, to do Lublina drogi zawiane a z drugiej strony w stronę Białegostoku czarne, jakby nie ta Polska. Tyle stłuczek co wczoraj to jeszcze nie widziałem.

390

Odp: Jaka jutro pogoda?

o 6 było -22, teraz -20, śniegu to tek ok.10-12 cm

391

Odp: Jaka jutro pogoda?

Śniegu brak z rana - 10 stopni, jak dzisiaj w nocy więcej przymrozi  będzie powtórka z zeszłego roku

392

Odp: Jaka jutro pogoda?

u mnie sniegu 10-15 cm a mróz rano -15

Rolnik z powołania:-)

393

Odp: Jaka jutro pogoda?

u nas w nocy ok -16 a sniegu nie dopadało i teraz wiatr jest

Nie ma to jak FORTSCHRITT

394

Odp: Jaka jutro pogoda?

Mróz dopiero idzie na dzisiejszą noc  ...

395

Odp: Jaka jutro pogoda?

pawelg napisał/a:

U mnie znowu lipa , mróz i wiatr a śniegu prawie wcale , chyba rzepaczanych żniw znowu nie będzie.

Jak to jest że u mnie śnieg i mróz -8 a byłem wczoraj w Łodzi to śniegu z 5 razy tyle co u mnie i wszystkie drogi totalnie zasypane były od rana . Śniegu teraz u mnie ok 8cm.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

396

Odp: Jaka jutro pogoda?

https://www.windytv.com/?temp,53.417,23.500,6 więcej jak 3 dni to już sie słabo sprawdza

397

Odp: Jaka jutro pogoda?

w nocy -8 teraz  -4  bez sniegu

Leszek   dla kolegów'

398

Odp: Jaka jutro pogoda?

własnie byłem w Zgorzelcu to  tam więcej śniegu niż u mnie a mrozi u mni więcej niż tam .... za to W wałbrzychu już Zima na całego smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

399

Odp: Jaka jutro pogoda?

Słoneczko ładne świeci no i z rana dobiło do -18,5* ale wiaterek jest to jak pociągnie po girach to miło się robi smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

400

Odp: Jaka jutro pogoda?

wojtas napisał/a:

własnie byłem w Zgorzelcu to  tam więcej śniegu niż u mnie a mrozi u mni więcej niż tam .... za to W wałbrzychu już Zima na całego smile

zajezdzaj na kawe!!!

mdw