2,261

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Czołem ! smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,262

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witamy w rodzinie Fortschritt'owców

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

2,263

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć.

2,264

Odp: Powiedzcie coś o sobie

bluedaver napisał/a:
PawełS.64 napisał/a:

Witam bluedaver, gdzie dokładniej gospodarzysz bo Wielkopolska  jak sama nazwa wskazuje to spory region.
pozdrawiam!

uzupełniłem juz troche profil smile stacjonuję w Szamocinie pow. Chodzieski, jak to zwykle bywa jestem synem który nie miał zostać na gospodarstwie, jak już znalazłem dobra pracę (w zasadzie słuzbę) i włożyłem mundur 14 lat temu, to po kilku latach okazało sie, że jednak "matka ziemia" wybrała mnie na swojego "oprawcę" i tak z rodzicami jeszcze praująć ciągniemy gospodarstwo rolne...:) ja zajmuje sie tylko uprawa ziemi i naprawami maszyn, odnośnie tematów związanych z zwierzętami nie mam pojęcia - nie robię przy tym nic oprócz wywożenia obornika(w budynkach mamy wyciągi), pompowania gnojowicy(wóz ascenizacyjny) , no oprócz mojej 60 pniowej pasieki...ona tylko moja...i tylko ja przy moich "latających qrwach" robie wszystko od A do Z...
dziekuję za miłe przyjęcie...

ktoś niedaleko mnie może z forum jest?
pozdrawiam smile

Witam kolegę!  Jak można wiedzieć to w jakiej służbie pracujesz?  Może jesteśmy kolegami po fachu; )

2,265

Odp: Powiedzcie coś o sobie

bluedaver napisał/a:
PawełS.64 napisał/a:

Witam bluedaver, gdzie dokładniej gospodarzysz bo Wielkopolska  jak sama nazwa wskazuje to spory region.
pozdrawiam!

uzupełniłem juz troche profil smile stacjonuję w Szamocinie pow. Chodzieski, jak to zwykle bywa jestem synem który nie miał zostać na gospodarstwie, jak już znalazłem dobra pracę (w zasadzie słuzbę) i włożyłem mundur 14 lat temu, to po kilku latach okazało sie, że jednak "matka ziemia" wybrała mnie na swojego "oprawcę" i tak z rodzicami jeszcze praująć ciągniemy gospodarstwo rolne...:) ja zajmuje sie tylko uprawa ziemi i naprawami maszyn, odnośnie tematów związanych z zwierzętami nie mam pojęcia - nie robię przy tym nic oprócz wywożenia obornika(w budynkach mamy wyciągi), pompowania gnojowicy(wóz ascenizacyjny) , no oprócz mojej 60 pniowej pasieki...ona tylko moja...i tylko ja przy moich "latających qrwach" robie wszystko od A do Z...
dziekuję za miłe przyjęcie...

ktoś niedaleko mnie może z forum jest?
pozdrawiam smile

No chyba ja będę najbliżej Ciebie, zobacz na mój opis

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,266

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Śmiłowo to bardzo blisko smile codziennie przejeżdżam do pracy...trzba będzie się na browar wybrać smile

2,267

Odp: Powiedzcie coś o sobie

InfinityPG napisał/a:

Witam kolegę!  Jak można wiedzieć to w jakiej służbie pracujesz?  Może jesteśmy kolegami po fachu; )

trzy lata pracowałem w ruchu drogowym, ostatnie 10 w w kryminlanym

2,268

Odp: Powiedzcie coś o sobie

bluedaver napisał/a:
InfinityPG napisał/a:

Witam kolegę!  Jak można wiedzieć to w jakiej służbie pracujesz?  Może jesteśmy kolegami po fachu; )

trzy lata pracowałem w ruchu drogowym, ostatnie 10 w w kryminlanym

Dobra znajomość przepisów zawsze na forum się przyda;) Ja pracuje w PSP ...

2,269

Odp: Powiedzcie coś o sobie

spoko...jak cos komus z kodeksu karnego trzeba...to nie ma sprawy smile

2,270

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Ostrożnie z tymi deklaracjami przynależności do służb , różne są tu poglądy. Nawet mi się oberwało choć byłem tylko strażakiem który ryczy za korytem smile

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

2,271

Odp: Powiedzcie coś o sobie

oj tam oj tam jak każdy gdy sie przedstawia mówi kim jest albo z czym ma doczynienia to kazdy wie czy ma cos do niego czy nie nie ma co bez sensu dymu robić w koło niczego

Nie ma to jak FORTSCHRITT

2,272

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Piotrfire napisał/a:

Ostrożnie z tymi deklaracjami przynależności do służb , różne są tu poglądy. Nawet mi się oberwało choć byłem tylko strażakiem który ryczy za korytem smile

mi do emy po 15 za wiele nie zostało... smile po pierwsze jestem pszczelarzem, po drugie rolnikiem a po trzecie policjantem...musiałem tam iśc bo mi sie siostra do gospodarstwa na chwile wpierdaczyła, ale jak szwagier sie zorientował (bo miastowy) czym to pachnie spierdaczył do miasta po kilku latach...a ja juz wtedy w mundurze chodziłem no i trzeba było wrócić i rodzicom pomagać...tak do dziś...
co do tych co maja pretensje do służb czy budżetówki...to tylko jedno zdanie:
nikt Wam nie bronił też być "przy korycie"...a pamiętajcie "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" nie wiem jak w PSP, ale u mnie w wydziale kryminalnym gdzie jestem kierownikiem referatu zwalczania przestępczości przeciwko życiu i zdrowiu łatwego kawałka chleba nie mam...
zapraszam wszystkich chętnych do wstapienia w szeregi policji...zobaczycie jak tam "fajnie"...
pozdrawiam

2,273

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Masz rację co do tej fajności. Kompel był kierownikiem czy jak tam tych którzy doprowadzali skazanych na rozprawy. Mieli tyle kontroli wewnętrznych,zewnętrznych, że tylko dychał kiedy emerytura i do cywila.

2,274

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Skoro żaden z kolegów nie ukończył za komuny szkoły podległej sb wiec niech się nie spina nic jego emeryturze nie grozi.

2,275 Ostatnio edytowany przez bluedaver (2017-01-06 21:14:57)

Odp: Powiedzcie coś o sobie

androl napisał/a:

Skoro żaden z kolegów nie ukończył za komuny szkoły podległej sb wiec niech się nie spina nic jego emeryturze nie grozi.

17 stycznia odchodzi mój kolega z służby, był na stanowisku kierowniczym jak ja, ale musi odejść bo dwa miesiące w milicji przepracował i nie może piastować stanowiska kierowniczego...nic wspólnego z SB nie miał...kolejny 5 lat w SB w dziale paszportowym tzn tak jak teraz "pani Zosia" w okienku paszporty wydaje to była jego praca w SB...
trochę niesprawiedliwe...zastanawiam się kiedy mnie rozlicza, że nie przyjąłem się za milicji, tylko policji...nie możemy wykluczyć, że za innego ustroju policja będzie zła smile trudno...matka ziemia i pszczoły mnie wyżywią... z głodu nie zdechnę smile


P.S a pewien pan poseł PiS, były komunistyczny prokurator, który podpisał akt oskarżenia na członka solidarnosci, dziś jak ostatnio stwierdzili "odpokutował" swoje winy... ha ha ha ha ha ha ha, bo się na PiS nawrócił???? smiech na sali smile

2,276

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Master napisał/a:

Masz rację co do tej fajności. Kompel był kierownikiem czy jak tam tych którzy doprowadzali skazanych na rozprawy. Mieli tyle kontroli wewnętrznych,zewnętrznych, że tylko dychał kiedy emerytura i do cywila.

wydział konwojowy...podróże po całej Polsce z aresztowanyi i skazanymi i siedzenie na rozprawach itd...do tego max 3 grupa uposażenia i na pagonie max 3 V czyli sierżant sztabowy sad beznadzieja tam sad

2,277

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Mam w rodzinie i wśród znajomych sporo w kolorze blue wink emerytowanych milicjantów, milicjanto-policjantów i policjantów w służbie. Jeden tylko się pieni, nikt go jednak nie zmuszał kończyć szkołę im. Dzierżyńskiego.

2,278

Odp: Powiedzcie coś o sobie

w Policji   same młode chłopy na emeryturze moi koledzy rówieśnicy ,takie prawo . w Niemczech policjant w wieku 60 w służbie i mandaty za prędkość wypisują mi aż nie miło . i wiek nie dziwi .

Leszek   dla kolegów'

2,279 Ostatnio edytowany przez bluedaver (2017-01-06 21:47:46)

Odp: Powiedzcie coś o sobie

sarast napisał/a:

w Policji   same młode chłopy na emeryturze moi koledzy rówieśnicy ,takie prawo . w Niemczech policjant w wieku 60 w służbie i mandaty za prędkość wypisują mi aż nie miło . i wiek nie dziwi .

już niedługo...od kilku lat w Polsce zeby odejść na emeryturę musisz spełniac dwa warunki 25 lat słuzby i ukończony 55 rok życia...
już sobie wyobrażam jak w moim wydziale chłopaki w wieku 50 lat za młodymi po mieście biegaja smile

P.S zaraz nam Admin jaja pourywa bo to nie ten watek na takie rozmowy...przechodzimy do wątku luźnej gadki co???:)

2,280

Odp: Powiedzcie coś o sobie

bluedaver napisał/a:
sarast napisał/a:

w Policji   same młode chłopy na emeryturze moi koledzy rówieśnicy ,takie prawo . w Niemczech policjant w wieku 60 w służbie i mandaty za prędkość wypisują mi aż nie miło . i wiek nie dziwi .

już niedługo...od kilku lat w Polsce zeby odejść na emeryturę musisz spełniac dwa warunki 25 lat słuzby i ukończony 55 rok życia...
już sobie wyobrażam jak w moim wydziale chłopaki w wieku 50 lat za młodymi po mieście biegaja smile

P.S zaraz nam Admin jaja pourywa bo to nie ten watek na takie rozmowy...przechodzimy do wątku luźnej gadki co???:)

Pamiętajmy jeszcze o badaniach lekarskich które po 50 juz będą małym wyzwaniem; )  jeśli chodzi o nasze służby oczywiście   ... ale temat na inny dzial