41

Odp: orbitrol

No właśnie szczerze mówiąc nie zwracałem uwagi bo się spieszyłem. Nie myślałem że będzie jakiś inny. Na 5, tym dodatkowym wyjściu jest coś jak zawór ale jeszcze nie rozbierałem. Z tym że normalnie jeszcze zaślepka jest i trzeba coś wkręcić w to.

42 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2014-12-09 22:14:52)

Odp: orbitrol

No oznaczenia chyba  dobrze główkujesz ale nie jestem pewny . Ja kupiłem najtańszy z  granitu na 4 wejścia do 323  i  na razie ok . Też jest z wbudowanym zaworem . Może daj jakieś foty ?  A jaki orbitrol i jak gruby siłownik bo to ważne ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

43

Odp: orbitrol

Orbitrol Danfoss tylko nie ma oznaczeń, tabliczkę ma to pewnie po numerze trzeba parametry złapać, siłownik będzie w okolicach bizonowskiego do skrętu.

44

Odp: orbitrol

Nie bede zakładał nowego watku wiec napisze tutaj chodzi mi o wspomaganie w 323 jak stoje w miejscu to wspomagania nie ma jak rusze to kola kreca sie lekko myslicie ze to wina pompy?

45

Odp: orbitrol

najprawdopodobniej

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

46

Odp: orbitrol

A jeszcze od czego mozna dopasowac?

47

Odp: orbitrol

Ja mam z E 512 na pasku klinowym

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Ostrówek 162,
Case Magnum 7210, MF 38

48

Odp: orbitrol

Panowie mam problem z orbitrolem ciekł mi od góry i wymieniłem uszczelniacz robiony na zamówienie. Po tej operacji kierownica idzie z dużym oporem a koła kręcą się ledwo co w przeciwnych kierunkach. Segmentów nie przestawiłem miałem wszystko poznaczone ,węży też nie ma możliwości przestawienia. Jedna ze śrub skręcających miała na końcu taki jakby szpikulec ,ale też ją wkręciłem na swoje miejsce do czego ona jest? Jedyne czego nie zaznaczyłem to położenia wałka bo doszedłem do wniosku ,że i tak kręci się w koło czy to może być przyczyna tego?

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

49

Odp: orbitrol

Pod tą dłuższą śrubą jest metalowa kulka (6-8 mm),która lubi wypaść.

50

Odp: orbitrol

Mieliście kiedyś tak że skręcanie w prawo lub w lewo koła dochodzą do końca a kierownica dalej można kręcić? Czyżby jakieś przecieki wewnętrzne w orbitrolu?

51

Odp: orbitrol

Wszystko na to wskazuje że to zużyty orbitrol, w moim kermicie tak mam . W Ostrówku ostatnio to nawet nie chce w ogóle skręcać a w newholland'zie dojdzie do oporu i dalej się nie da .

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Ostrówek 162,
Case Magnum 7210, MF 38

52

Odp: orbitrol

albo w siłowniku uszczelniacze przepuszczają

53

Odp: orbitrol

No siłownik założony do skrętu nowy także jego wykluczam bo już na starym serwie tak było. Miałem kupować pompę ale chyba wymienię najpierw orbitrol. Z tego co widzę jest 160? Pasuje od czegoś innego? Wolał bym kupić nowy bo z używkami różnie to bywa