861

Odp: Skrzynia Biegów

A może przewrażliwiony już jesteś. U mnie jak kupiłem to czwórka klekotała, i dźwięk jest dalej taki sam.
A może to napęd Ci się załącza i coś się nie razuje. Jak miałem złe ciśnienie w kołach to na włączonym napędzie potrafiło nieźle wyć na asfalcie.
Szczerze mówiąc nie wiem, czy znajdzie się majster na Forum, żeby mógłby CI pomóc jak już tyle zrobiłeś i dalej to samo...

862 Ostatnio edytowany przez Patryk3802 (2017-03-11 21:54:50)

Odp: Skrzynia Biegów

Hehehe big_smile Nie przewrażliwiony nie jestem:( Niestety  głośno jest bardzo nawet. prawda w polu mozna robić bez problemu bo jest ok na niskich biegach. Ale jechać ze  mną asfaltem to byś nie chciał albo byś miał pełne gacie ze strachu że zaraz coś ***:(
Co masz namyśli ze klekotała? głośno było bardzo? Wiesz prędzej tego nie miałem..

863

Odp: Skrzynia Biegów

Takie tukotanie na 4biegu, Takie tukutukutuku... big_smile

864

Odp: Skrzynia Biegów

Odkręć wał od przedniego i się przejedź

865 Ostatnio edytowany przez Patryk3802 (2017-03-11 22:08:08)

Odp: Skrzynia Biegów

hihihi no tak tak. A głośne?? Masz szanse nagrać filmik tego "tukotania?" bo u mnie głośno bardzo dzwoni no dosłownie dzwoni. jakby skrzynia chodziła na sucho. Trzeba będzie chyba posłuchac znajomego i trocin wsypać do skrzyni <lol>
Krzysiek a jesli to przystawka i odkręce wał to chyba dalej będzie dzwonic?

866

Odp: Skrzynia Biegów

Jeżeli się załącza choć nie powinna to ucichnie bo w 323 przód z tyłem nie jest z grany i ta różnica powoduje wycie gdy załączymy napęd na twardym przy dużej prędkości.

867

Odp: Skrzynia Biegów

A to raczej wątpię bo wiem jaki "dzwięk" daje napęd 323 gdy idzie na "pusto" to prawda wtedy wyje. ale to jest takie stukanie mozna powiedziec.

868 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2017-03-11 22:19:20)

Odp: Skrzynia Biegów

To nie wiem.  Weź coś na uspokojenie i zwal pokrywę....
Medytacja też będzie dobrym rozwiązaniem...

869

Odp: Skrzynia Biegów

Taaa tez prawda:D Narazie mam zamiar jeżdzić nim tak jak jest. troche jeszcze mam do zaorania no i siewy czekają go ok 30ha. Także musi iść do roboty. Ale prawda taka że na uspokojenie to przynim trzeba brać:D Długo nie pobędzie raczej u mnie ten 323 mam alergię na niego....

870

Odp: Skrzynia Biegów

Robiłeś coś przy tylnim moście? Może atak wyje? Pamiętam swoją 60 przed remontem jak atak był za daleko od mostu to na kilometr było ją  słychać . Moim zdaniem 3 i 4 są na tyle szybkie ze może być już atak słychać.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

871

Odp: Skrzynia Biegów

W opisie ma C 360 3p więc chyba by wiedział że to atak wink

872

Odp: Skrzynia Biegów

U mnie w 303 tez na szybkich cos wali zrobiliśmy skrzynie i dalej to samo wina tak mi się wydaje leży w moście na kole talerzowym brakuję 1 zęba niewiem jak to sie stal ale brakuje

873

Odp: Skrzynia Biegów

U mnie właśnie tylny most nie tykany. W dupie mam szczerze powiem póki co:D po siewach rozbiorę go i bede medytował... Ale co do tylnego mostu w 60tce to tak niestety wiem jak jest z nim u mnie robiony na "kartkę papieru" i tez jazgocze.

874

Odp: Skrzynia Biegów

http://www.fotosik.pl/zdjecie/ce181f7309395cb8 http://www.fotosik.pl/zdjecie/24f0dc30f1ff12df
http://www.fotosik.pl/zdjecie/e0f88cd8326c00ef  jak obiecywałem prędzej ze dodam fotki zębatka od Wieśka.

875

Odp: Skrzynia Biegów

Witam szanowne forum. Potrzebuje schematu skrzyni biegów do zt 323. Mam najprawdopodobniej ukręcony wałek główny ten który wychodzi na przystawkę, mogę nim swobodnie kręcić ręką w obie strony. Schemat w katalogu jest bardzo niewyraźny . Może któryś z kolegów to rozbierał i wie jak to wygląda w <proszku>, a może ktoś ma fotorelację z rozbiórki skrzyni bo ta która jest na forum to wygasła. Pozdrawiam i czekam na każdą pomoc.

876

Odp: Skrzynia Biegów

Wałek na przystawkę rozumiem napędu? W obie strony swobodnie się kręci? bo wiem ze w jedną bedzie w drugą strone nie. Oczywiście jeśli koła nie są uniesione.

877

Odp: Skrzynia Biegów

Rozumiem że zwaliłeś przystawkę i kręciłeś samym wałkiem....

878

Odp: Skrzynia Biegów

mam kolego wszystkie schematy ale nie moge ich zaladowac na forum podaj mail

879

Odp: Skrzynia Biegów

robisz zdjęcie i ładujesz np. przez "zapodaj"

880

Odp: Skrzynia Biegów

https://drive.google.com/file/d/0B2lhkv … p=drivesdk
Masz tu cala instrukcej napraw. Jeet tam wsio pokazane.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....