Temat: mdw 525

kupilem wlasnie mdw 525 , mam 80 hektarowe gospodarstwo, moze jakies opinie o tym kombajnie jak ktos mial do czynienia znim

mdw

2

Odp: mdw 525

YOKOSŁAW to twój 525 na OLX z Zgorzelec

Leszek   dla kolegów'

3

Odp: mdw 525

mój, mój :red:

mdw

4

Odp: mdw 525

Jednak? smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

5

Odp: mdw 525

i wszystko  jasne już . pozdrawiam Piotra,!!!!

Leszek   dla kolegów'

6 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2017-03-14 22:09:46)

Odp: mdw 525

jutro do ciebie zadzwonie,a  jak bedziesz u brodacza i w okolicach ,to popatrz na ciągniki takie od 150 Km, jak bys coś ciekawego zobaczył.chyba że zwine te 30 baniek to nie aktualne :pa:

mdw

7 Ostatnio edytowany przez sarast (2017-03-14 22:41:21)

Odp: mdw 525

ok popatrzę ale może na nowe  w legnicy jednak skoro zdążyłeś !!! pozd    ps.  dzwoń dzwoń pogadamy . zobacz na stronie PHU Szymkowiak  ruchocice wielkopolska . znam fikołków może coś ci podpasuje ..

Leszek   dla kolegów'

8

Odp: mdw 525

bierz nowego ja bym tak zrobił , ale  mi brakuje tak z pięćdziesiąt ha,

mdw

9

Odp: mdw 525

e nowy dla ciebie !!!! pewno trafisz . pozd

Leszek   dla kolegów'

10

Odp: mdw 525

tak,tak, wiemy co szukamy, ale żeś z tym szymkowiakiem wyjechał? nic w moim przedziale cenowym to nie ma,przynajmniej w ogłoszeniach.

mdw

11

Odp: mdw 525

jak to handlarze mówią jak chcesz tanio i dobrze  kup dwa. mają też tańsze . popytam.

Leszek   dla kolegów'

12

Odp: mdw 525

tylko ze tanio to u nich nie ma, musza zarobic, ale czasami mozna trafic okazje, ja tez nowego nie lubie kupowac

mdw

13

Odp: mdw 525

yokoslaw napisał/a:

tylko ze tanio to u nich nie ma, musza zarobic, ale czasami mozna trafic okazje, ja tez nowego nie lubie kupowac

ja lubię nowe ale jak mi połowę dopłacą ! w tym nowym rozdaniu kombajny bez szans ..

Leszek   dla kolegów'

14 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2017-03-14 23:44:18)

Odp: mdw 525

no mowilismy o tym, ale sa tacy co wezma, ale maja głowy w stajni, w połowie nic nie brałem tylko w całosci,bo ja muszemmm sammm!!! samm! :uuuu: !ale  po prostu nie mogłem, wziołem cos tam nowe, ale sie wyleczyłem.

mdw

15

Odp: mdw 525

yokoslaw napisał/a:

bierz nowego ja bym tak zrobił , ale  mi brakuje tak z pięćdziesiąt ha,

to ile teraz masz?

Rolnik z powołania:-)

16

Odp: mdw 525

130

mdw