1

Temat: Same Rubin/Lamborghini Champion 120 135

Panowie miał ktoś doświadczenie z tymi sprzetami? Jak chodzi w nich skrzynia 18-9?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2

Odp: Same Rubin/Lamborghini Champion 120 135

Same i jemu pochodne  to trochę ryzykowny ruch .  to DEUTZ-FAHR w innej budzie . nawet Niemcy za nimi nie przepadają.  trochę jeżdziłem same diamont 260 po lifcie ... podobało mi się  ale on był urobiony i trochę psuj ....  i do serwisu daleko było.

Leszek   dla kolegów'

3

Odp: Same Rubin/Lamborghini Champion 120 135

Z tego co się orientowalem to mają inną skrzynie jak df. Ale każde info cenne. Nie wiem co i ile tam włoskiego ale ogólnie na maszyny z tych rejonów dobre i przede wszystkim w dobrej kasie.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4

Odp: Same Rubin/Lamborghini Champion 120 135

Jak mowa o skrxyni powershift 18/9  to obojętnie który z nich, łącznie z DFem miały ladowane skrzynie amerykańskie firmy funk. Skrzynie dobre ale warto doczytač które modele w jakich ciągnikach były. Np w mocniejszych modelach ( odpowiedniki NH G240) skrzynia była dobrana na styk i po 8-14tyś mth kopyto wywalały...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

5

Odp: Same Rubin/Lamborghini Champion 120 135

No tak a mnie interesuje 120 max 150 km więc powinna dać radę. Szkoda że nigdzie w okolicy blisko nie ma czegoś takiego na sprzedaż bo chętnie podjechał bym na jazdę próbną z sąsiadem

E 516 na części
Telefon 695 076 269

6

Odp: Same Rubin/Lamborghini Champion 120 135

Tylko w moejszycj modelach ta skrzynia była "wersją odchudzoną".

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

7

Odp: Same Rubin/Lamborghini Champion 120 135

Miałem takiego brać oglądałem z sasiadem on dzwonił do znajomego serwisu deutza i tam mu powiedzieli ze te skrzynie awaryjne i droge w naprawie

Rolnik z powołania:-)

8

Odp: Same Rubin/Lamborghini Champion 120 135

Cenna informacja

E 516 na części
Telefon 695 076 269

9

Odp: Same Rubin/Lamborghini Champion 120 135

Awaryjne bo jak pisałem żle dobrane do silnika. W g240 moc silnika była ok ale moment na wałku sprz3głowym był na granicy.Można te duże lapsy kupić za grosze (jego pierwowzór ze stajni MF w zeszłym roku był do wzięcia za 22tysie, po sąsiedzku stał NH za 40 jeszcze jeżdzący).
Na tego MF sam moałem hrapkę tylko gość nie gwarantował że na skrzyni się skonczy. Nówka sztuka od Funka z przesyłką do nas w zeszłym roku kosztowqła 55tyś netto.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

10

Odp: Same Rubin/Lamborghini Champion 120 135

To tyle co wymiana vario do fendt'a. To chyba jednak pójść w bezpieczną stronę tzn Massey. Sąsiad ma je w małym palcu. Znajomy ma ich chyba 8 sztuk więc też zna je na wylot i w razie co służy pomocą a dodatkowo jego syn robi u Korbanka w serwisie

E 516 na części
Telefon 695 076 269

11

Odp: Same Rubin/Lamborghini Champion 120 135

i po co kombinować jak masz wszystko pod ręką.

Leszek   dla kolegów'