621

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

Paweł rozsiewacz to kverneland exacta cl ? el ? jaka pojemność i ile bb do niego wejdzie ? jak z precyzją siewu i ustawienia dawki ? mam zamówiony taki tylko z logiem kubota, a dokładnie to kverneland exacta tylko pomalowany na pomarańczowo i logo kubota zamiast kverneland.

gg 5118068

622

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

bardzo delikatne te exacty, ale dokładne

mdw

623

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

zorak napisał/a:

Paweł rozsiewacz to kverneland exacta cl ? el ? jaka pojemność i ile bb do niego wejdzie ? jak z precyzją siewu i ustawienia dawki ? mam zamówiony taki tylko z logiem kubota, a dokładnie to kverneland exacta tylko pomalowany na pomarańczowo i logo kubota zamiast kverneland.

CL i 1100 litrów. 2 big bagi wejdą ale nadstawka jest już na ukończeniu. Teraz bym wziął większej serii albo innej firmy. Trochę problemów z nim było. Jak ustawisz dobrze to rozsiewa dokładnie.

624

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

wojtas napisał/a:

Paweł po ile sprzedałeś groch jak można wiedzieć ?  na nasiona czy  pasze ?

850 netto. Na paszę chyba poszedł. Byłem pierwszym dostawcą u tego handlarza i kontrakt miał na 100 ton. Teraz cena 750 :nooo:

625

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

a ja za wczesnie wykosiłem i mi sie popsół będzie jako opał

Rolnik z powołania:-)

626

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

a ja nakosiłem biedne 2.5t z ha  i sprzedałem  tylko po 4 zł za kg a miało być 4.5zł

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

627

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

zorak napisał/a:

Paweł rozsiewacz to kverneland exacta cl ? el ? jaka pojemność i ile bb do niego wejdzie ? jak z precyzją siewu i ustawienia dawki ? mam zamówiony taki tylko z logiem kubota, a dokładnie to kverneland exacta tylko pomalowany na pomarańczowo i logo kubota zamiast kverneland.

A ja właśnie kupiłem exacte  HL i po pierwszym sianiu jetem zadowolony. Ale to nie ten wątek

628

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

Bracki mój roi w tej firmie co ma kukurydze, a to agromix wozi https://www.youtube.com/watch?v=HZzsUOGvz-s

629

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=zMTinTn … MTEwMjAxNw
widzieliscie jak nasz kolega tomek się zabawia smile

Nie ma to jak FORTSCHRITT

630

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

kiedyś z Nim gadałem to sporo siana to kosztowało, ale zabawka fajna. Moja dwusetka stoi i czek na uszczelke pod głowicę. Chociaż powiem szczerze, że powściekałbym się, bo już dawno nie jeżdziłem.

631

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

ja teraz mam mało czasu bo mój baggy też stoi i czeka na szał

Nie ma to jak FORTSCHRITT

632

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

Widziałem tego  bydlaka... Tzn Quada 😎

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

633

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=GTL_RZn … e=youtu.be

634

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

marzy mi sie taki AUŚ

Rolnik z powołania:-)

635

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

oj nie ładnie tak po łące

gg 5118068

636

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

Ciekawe czy na swojej czy komuś...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

637

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

Widzę  że filmik z quadem na łące  burzy panujący spokój na forum. Więc  już tłumaczę że  filmik krecilem  na dzierzawionej  łące co idzie do rekultywacji  .
Wjechał jakby ktoś chętny to  zapraszam  , dam jakiegoś quada albo cross i sobie poszaleje.

638

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

Znaczy się to nie quad tylko agregat...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

639

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

tomek gdzie ty byłeś jak cie nie było tutaj tyle czasu

Nie ma to jak FORTSCHRITT

640

Odp: Wasze Filmiki Na YouTube

Jak to gdzie ,w domu a raczej w głębokim błotnym terenie wypalając już powyżej setki litrów benzyny ...
Generalnie się nie nudzę zaliczyłem staż w kole łowieckim a teraz kończę kurs na myśliwego i mam nadzieję że egzamin pójdzie po mojej myśli i na święta upoluję jakiegoś dzika smile
A forum no cóż z czegoś trzeba zrezygnować , najpierw zrezygnowałem z tych zawodnych maszyn więc i pisać o nich mi się już nie chce bo i zapomniałem ich budowy .
Ale za to polubiłem grzebanie w wszelkiego rodzaju crosach i quadach .
Jednak o polityce bym trochę  popisał tym bardziej że pojęcia nie mam co się teraz w niej wyrabia bo TV praktycznie nie oglądam z przyczyn jak wyżej .....
Tomku może się zobaczymy na targach w Ostródzie to pogadamy na spokojnie .
Pozdrawiam wszystkich myślących podobnie i inaczej .