21

Odp: HASSIA DH 300

Posiada ktoś Hassie na sterowniku takim jak ten w ogłoszeniu? https://www.olx.pl/oferta/siewnik-zbozo … f7345fc65f

22 Ostatnio edytowany przez przemo (2017-09-06 08:19:51)

Odp: HASSIA DH 300

Czy ktoś, kto posiada elektryczne ścieżki w hassi mógłby zmierzyć jakie idzie napięcie ze sterownika na elektromagnes ścieżek?

23

Odp: HASSIA DH 300

jutro ci sprawdzę  jak nie zapomnę

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

24

Odp: HASSIA DH 300

Właśnie o Tobie myślałem pisząc, będę wdzięczny.

25

Odp: HASSIA DH 300

przemo  jesli elektromagnes masz po lewej stronie na siewniku i idą do niego 2 kable a on  po podaniu napięcia jak by blokował zębatkę to idzie do niego 12V  w sumie wszędzie jest u mnie 12V

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

26 Ostatnio edytowany przez przemo (2017-09-07 21:00:43)

Odp: HASSIA DH 300

Tak po lewej, u mnie jest niecałe 5V, wydaje mi się troche mało, niby ją blokuje... Ja mam na sterowniku FG-T-02 czy jakoś tak i znaczniki boczne i przedwschodowe elektryczne.

27

Odp: HASSIA DH 300

Przedwschodowe mam na siłowniku elektrycznym  ale coś wariuje bo albo opuści a już nie podniesie albo nie opuści a podnosi ..  jak by coś tam z pradem było nie teges ,,,, a znaczników bocznych nie miałem wcale niestety a jak oryginały wyglądają to nie mam zielonego pojęcia

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

28 Ostatnio edytowany przez przemo (2017-09-08 21:30:23)

Odp: HASSIA DH 300

Takie "inne" wink wysuwane na bok i na siłownik elektryczny z linką, coś jak tutaj https://www.olx.pl/oferta/siewnik-zbozo … f7345fc65f w sumie potem chyba Lemkeny tak miały

29

Odp: HASSIA DH 300

Ten licznik hektarów jest napędzany na docisk do łańcucha dobrze widzę? Jak z jego dokładnością np przy próbie kręconej? W moim niestety nie ma zastanawiam się w przyszłości żeby taki założyć czy jest wogóle sens wydawać na to pieniądze?

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

30

Odp: HASSIA DH 300

w sumie to mam wszystko tak samo jak w tym na ogłoszeniu tyle że mam sterownik inny ,  licznik ha jest napędzany przez zwykły oring   na kółkach plastikowych  skrzynie mam taką samą  nawet książkę mam do niego

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

31

Odp: HASSIA DH 300

Ja swoim jeszcze nie siałem, więc się narazie nie wypowiadam wink