Temat: jakie kupic nowe opony

witam jakie opony propomujecie do ciagnika 13,6 r24.
Oczywiscie nowe

2

Odp: jakie kupic nowe opony

wlasnie ogladam cultor -cena ok 850zl /szt,super cena bo inne dobre markowe ok1400zl

3

Odp: jakie kupic nowe opony

Cultory nie są złe , mam 2 lata na 6 i na razie ok , sporo latam po szosach i bieżnik się trzyma.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

4

Odp: jakie kupic nowe opony

Witam,zamierzam kupić nowe opony 14,9-28 co wybrać KABAT czy CULTOR cena podobna,cultor ma 5milimetrow wyższy bieżnik i jedną kostkę bieżnika więcej,a wszyscy chwalą kabata.Interesują też mnie tez opony 18,4-34 ,tutaj polecają mi firmę CEAT ,indie 12 płócien ,cultor i bkt dużo droższe,co wybrać ,czekam na opinie ,pozdrawiam

5

Odp: jakie kupic nowe opony

Te z większą ilością kostek bieżnika są na gleby lekkie. Na cięższe muszą być rzadsze.

6

Odp: jakie kupic nowe opony

Wypadało by kupić coś naszego a nie Indie i chinole.

7

Odp: jakie kupic nowe opony

Niby za naszymi to i ja z reguły jestem, jednak stomila nie polecam..
Jednak w dzisiejszych czasach czy stomil dalej jest jeszcze Polski?

8

Odp: jakie kupic nowe opony

No są też takie "nasze" to jest z UE...
I to czy coś zostało zrobione w Europie było by u mnie pierwszym kryterium jeżeli chodzi o opony.

9

Odp: jakie kupic nowe opony

kabat to chyba polski przyczepy rozrzutniki i taczki mam na nich i nie narzekam
a 18,4-34 to może petlas (Turcja) mam w 904 na tyle i nie widać by się zużywały
indie (farmking 12,4-24) mam na przodzie to może problemów z nimi nie mam ale bym nie polecił zwłaszcza gdy sporo latasz po asfalcie

10

Odp: jakie kupic nowe opony

Kabat jest tak nasz jak i cała reszta.
Mam w c360 tylne Petlasa całe 10lat i oprócz spękań na powierzchni gumy nic więcej nie zauważyłem

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

11

Odp: jakie kupic nowe opony

slaw1 napisał/a:

Witam,zamierzam kupić nowe opony 14,9-28 co wybrać KABAT czy CULTOR cena podobna,cultor ma 5milimetrow wyższy bieżnik i jedną kostkę bieżnika więcej,a wszyscy chwalą kabata.Interesują też mnie tez opony 18,4-34 ,tutaj polecają mi firmę CEAT ,indie 12 płócien ,cultor i bkt dużo droższe,co wybrać ,czekam na opinie ,pozdrawiam

W jakiej cenie 34? Zapytaj jeszcze w Krysgum. Ja za Olsztyn jeździłem po 34 ale było warto bo duuużo tańsze kupiłem Mitasy 12 płócienne niż jakieś 8 płócienne na miejscu.

12

Odp: jakie kupic nowe opony

http://www.kabat.pl/pl/o-firmie/historia/

13

Odp: jakie kupic nowe opony

Dalej to mnie noe przekonuje. Guma śmierdzi jak z chin i tak samo jak chińska się zachowuje. Mozw i produkują, ale surowce kiepskie mają....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

14

Odp: jakie kupic nowe opony

Kabat fabryka niedaleko mnie jest. Osobiście nie mam od nich opon ale inni chwalą. 18.4-34 mam cultor w rusku i jest ok a maszyny ciężkie dźwiga.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

15

Odp: jakie kupic nowe opony

Jedyny minus to robią mniejszy bieżnik od innych,tak jest w oponach do przyczep i oszczędności pozorne.

16

Odp: jakie kupic nowe opony

bamreras napisał/a:

Dalej to mnie noe przekonuje. Guma śmierdzi jak z chin i tak samo jak chińska się zachowuje. Mozw i produkują, ale surowce kiepskie mają....

Nie zgodze się, w zeszłym roku kupiłem 4 do przyczepy i 2 do ciągnika i nie śmierdziały chinami, może trafiłeś na jakieś, co leżały obok chińskich i smród przeszedł? Na moje to dobre opony, a tak naprawdę co są warte to zobaczymy za kilka lat.