1,681

Odp: Uprawa bezorkowa

Daleko nie mam

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

1,682

Odp: Uprawa bezorkowa

zapraszam serdecznie

Rolnik z powołania:-)

1,683

Odp: Uprawa bezorkowa

Ty go nie zapraszaj bo Ci wszystkie traktory porozkręca.

1,684

Odp: Uprawa bezorkowa

hehe w kazdym znalazłoby sie cos do zrobienia wiec to nie problem, pod warunkiem ze poskreca

Rolnik z powołania:-)

1,685

Odp: Uprawa bezorkowa

Wracając do nieornia to właśnie przejrzałem pogodę i chyba będę musiał czekać na przymrozki by ruszyć gliny przed zimą. Chyba że odkręcę połowę pazurów....

1,686

Odp: Uprawa bezorkowa

Był dziś u mnie kupiec z chełma, panie co tu jest nie tak, wszystko sprawne, nikt takiego czegoś nie sprzedaje, zawsze jest coś do zrobienia, to mówię mu że nic nie jest do zrobienia, to nie uwierzył- stwierdził że pewnie jest coś ukrytego,
I tak myślę sobie może szyby powybijać to będzie coś do zrobienia, co za kraj, człowiek szykuje picuje i utrzymuje w ładzie to jest źle, a jak burak zobaczył moją 30stke to zapytał, że chyba nią tylko do kościoła jeżdze, to powiedziałem że księdza proboszcza na dziwy nią woże

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

1,687

Odp: Uprawa bezorkowa

Nie wybijaj!!! Kurde nie będę wstawial. Ściągaj go z ogłoszeń, na weekendzie się widzimy i na 90% pohandlujemy:)

1,688 Ostatnio edytowany przez gelek79 (2017-10-23 20:39:34)

Odp: Uprawa bezorkowa

Spoko spoko przyjedź zobacz ja też się jeszcze zastanawiam, na razie sprzedaje ale co mi najdzie to czas pokaże a w weekend pracuje nie ma się tak dobrze że się odpoczywa

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

1,689

Odp: Uprawa bezorkowa

W niedzielę też? Wiesz, pisząc o wekendzie miałem na myśli niedzielę, z soboty staram się zawsze wycisnąć maxa.

1,690

Odp: Uprawa bezorkowa

Nie wiem jak to się zagrać sobota praca niedziela praca mam dyżur od 9 do 17. Najlepiej na tygodniu po południu

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

1,691

Odp: Uprawa bezorkowa

jeśli zrobione to co napisałeś w ogłoszeniu (a zapewne tak), jeśli jeździ tak jak wygląda to tylko brać i cieszyć się z jazdy. Kiedyś ponownie kupię 323 aby zrobić z niego stan kolekcjonerski.

gg 5118068

1,692

Odp: Uprawa bezorkowa

Kurna ja go chyba zostawie bo przy czym ja bede grzebał

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

1,693 Ostatnio edytowany przez zorak (2017-10-24 07:58:23)

Odp: Uprawa bezorkowa

sprzedasz za 22, kupisz drugiego za 10, włożysz w niego 8, pogonisz za 22 i tak w kółko wink

gg 5118068

1,694

Odp: Uprawa bezorkowa

Głupiego robota

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

1,695

Odp: Uprawa bezorkowa

Koniec spamowania!!!

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,696

Odp: Uprawa bezorkowa

Przepraszam poprawię sie

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

1,697 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2017-11-06 23:10:57)

Odp: Uprawa bezorkowa

Jak tam prace w błocie na głęboko?  Olać czy za wszelką cenę ruszać glinę przed zimą?
Generalnie jak za mokro to nie powinno się w ziemi grzebać bo to nie zdrowo.
I co począć?

1,698

Odp: Uprawa bezorkowa

Dziś pryskałem i gliny i iły zostawiam i nie ruszam resztę postaram się ruszyć, ale nie za wszelką cenę. Mam wały packera a one nie lubią mokrego i w tym roku szczerze mówiąc słabo wypadają. NIe wiem czy na przyszłość nie zrobię sobie tandemu z dwóch rurowych, na mokre lata.

1,699

Odp: Uprawa bezorkowa

Rura klei się jeszcze bardziej.
No chyba że gonisz ostro to siła odśrodkowa oczyszcza ale to musi być minimum 10km/h a ja w zwykłej ziemi ciągnę wolną 4
Chociaż przy dwóch mogło by być inaczej...

1,700

Odp: Uprawa bezorkowa

Najważniejsze średnice duże. Zrobić pierwszy 70cm drugi 50 i powinno być ok. Najlepszy może oponowy. Sam nie wiem. Ogólnie to patrząc na prędkości wg konedaty to nawet nieźle to wychodziło,a licznik niestety nie dział mi i nie wiedziałem z jaką prędkością jadę.
Wał rurowy choćby się zakleił to dalej będzie się  obracał. Packer to stawał i garnął ziemię. Odjąłem skrobaki, ale i to niekoniecznie pomagało czasem. Za mokro i tyle, a kiedyś zasiać trzeba było.