961

Odp: Skrzynia Biegów

Cześć .  Nie wiem co zrobić z łożyskami . Jakie będą  w  miarę  dobre i w przystępnej  cenie ?  A jakich unikać ? Drugi raz do tej skrzyni nie chce  mi się zaglądać . Coś było napisane   że Fag . Jednak  to będzie kilka tysięcy za same łożyska do tego jeszcze tryby,   zobaczę  co mają  w   Pankowie  .   Na razie czekam , myślę i zbieram hajs . Ale widzę że będzie bolało .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

962

Odp: Skrzynia Biegów

Skrzynię od 300 transportowej to mam całą... A dzwoniłeś może do tego z Szerominka? On lubi takie rzeczy mieć.

963

Odp: Skrzynia Biegów

Fag, skf, Nachi.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

964

Odp: Skrzynia Biegów

Ja kupowałem tu https://www.albeco.com.pl/PL-H12/e-sklep.html

965 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2017-11-20 00:24:58)

Odp: Skrzynia Biegów

Pawel21990 napisał/a:

Skrzynię od 300 transportowej to mam całą... A dzwoniłeś może do tego z Szerominka? On lubi takie rzeczy mieć.

Nie dzwoniłem ,  gościu mnie ostatnio wnerwił .  Może zadzwonię .   FAG  to jakiej produkcji ? Mam jedno to pisze Korea .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

966

Odp: Skrzynia Biegów

Firma z niemiec a produkcja gdzie taniej. Chiny wietnam indie Korea

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

967

Odp: Skrzynia Biegów

Andrew89 napisał/a:

Firma z niemiec a produkcja gdzie taniej. Chiny wietnam indie Korea

w tym wypadku to chodzi o tanią siłę roboczą

968

Odp: Skrzynia Biegów

Panowie czy skrzynia od 303 będzie pasować do 323? W mojej trzeba będzie wymienić większość łożysk i zębatke od 4 biegu na górnym walku i pomyślałem czy nie lepiej by było zamontować od 303 bo od 323 skrzynie znaleźć graniczy z cudem

969

Odp: Skrzynia Biegów

Widziałem kiedyś taką zmotę i działała normalnie.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

970

Odp: Skrzynia Biegów

Z 303 do 323 tak. Od 300 nie

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

971

Odp: Skrzynia Biegów

a drążki z kasetą można zamontować czy wajchy muszą być między nogami?

972

Odp: Skrzynia Biegów

Można

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

973

Odp: Skrzynia Biegów

Podobno lepiej w polu się robi taką zmotą bo przełożenia lepiej pasują, ale to piszę wyraźnie ''podobno'' bo sam tego nie sprawdzałem

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

974

Odp: Skrzynia Biegów

Jeden czort. Tylko z 1234 ucieka ci ta 1. Jedynie zt300 ma na polowych praktycznie niewyczówlną różnice w przełożeniach.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

975

Odp: Skrzynia Biegów

To różnica jest tylko w tym ze ma 1 przełożenie mniej czy jeszcze czymś?

976

Odp: Skrzynia Biegów

Mam zt 300 i różnica jest dość znaczna między np I-3 a II-3 lub II-3 a II-2. Co do skrzyni z 303 do 323 to nie wiem jak wyjdzie ze zbiornikiem oleju , 303 nie ma wejścia do skrzyni na ten gruby wąż z łączący zbiornik oleju ze skrzynią biegów.

977

Odp: Skrzynia Biegów

Myślałem żeby zaślepic i mieć osobny olej do skrzyni i do hydrauliki
Tez mam 303 i wolał bym skrzynie 4 bo czasami tego biegu brakuje ale jak się nic nie znajdzie to nic nie poradze

978

Odp: Skrzynia Biegów

Z tym wężem to mozna zrobić tak że wspawać coś w to dolne okienko. Trochę się prześwit zmniejszy ale jak się porządnie zrobi to będzie latać..

979 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2018-01-27 11:59:47)

Odp: Skrzynia Biegów

Cześć . Ja dalej morduję się z tą skrzynią . Został mi do  znalezienia tryb  33 zęby skośne  z obrazka 3203 pozycja  nr. 12   .   Dzwoniłem do Postolic  ma taką zębatkę . Jest nowa z Węgier . Cena przystępna  nawet  bardzo ... To  jest zębatka  od 4-tego biegu ?  Ja już się pogubiłem .  Co sadzicie o tym?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

980

Odp: Skrzynia Biegów

uważaj ma on tandete, koledze rm zębatka 4 kupiona od niego spadła na ziemie i zęby się wygięły sprawdź na thu może tam coś znajdziesz on ma dobre ale musisz z nim ostro dyskutować.