661

Odp: Jaka jutro pogoda?

Ja ma jeszcze około 12 ha ziemniaków do wykopania , kukurydze do koszenia o oraniu nie wspomnę , a nigdzie nie mogę wjechać siedzę na dupie i się wk......

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

662 Ostatnio edytowany przez gelek79 (2017-11-05 21:26:31)

Odp: Jaka jutro pogoda?

Papej no właśnie z tą sprzedażą to sprzedałem i nie sprzedałem gość zostawił zaliczkę miał zabrać za dwa dni i zadzwonił że nie ma na razie transportu i żeby poczekać troche więc mu powiedziałem że niech sie w dupe pocałuje i odesłałem mu kase. A i kolega mi oczy otworzył, powiedział co będziesz komuś prezent robił, tobie na pewno by ktoś prezentu nie zrobił i tak maszyna została w domu. No i na pewno nikomu jej nie oddam.

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

663

Odp: Jaka jutro pogoda?

Krzysiek napisał/a:

Laszek a co zetor miał wcześniej za kapcie 14,9/28? 
Wiem że cięzko to ocenić, duża różnica?

Wcześniej miał 13.6-38 i bieżnik jak nowy, wystarczyło że zaczął drapac to od razu był pod most. Ale do opryskiwacza ok. Te co teraz ma barumki to bieżnik też jak nowy. Jak co to wstawię zdjęcie

E 516 na części
Telefon 695 076 269

664

Odp: Jaka jutro pogoda?

Znajomy kosił wczoraj qq lexem 440 i lekko utknął...  W 5 traktorów ledwo co go wyciągnęli...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

665

Odp: Jaka jutro pogoda?

wychodzę na dojenie a tu wszystko lekko pokryte lodem szybkie spojrzenie na termometr na jednym -1 na drugim -2 czas chyba wodę z ciągnika spuścić smile

666

Odp: Jaka jutro pogoda?

no u mnie też zaczyna obladzać schodziłem z podwórka to samochód lekko oblodzony był

Nie ma to jak FORTSCHRITT

667

Odp: Jaka jutro pogoda?

Mi by było szkoda wodą układ zalewać, jak robiłem góre w pierwszym 323 to zobaczyłem jakie spustoszenia przynosi
A co do pogody dzisiaj trochę poorałem ale wraz jest mokro, zatopiłem forsza ale kuzyn poratował przyjechał casem i mnie wyrwał, został jeszcze mały kawałek ale to jak mróz złapie teraz na termometrze 0 stopni

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

668 Ostatnio edytowany przez Rur3k (2017-11-17 21:17:30)

Odp: Jaka jutro pogoda?

ja mam wodę w 360 bo tam gdzieś znika i poza tym lekko idzie ciśnienie w chłodnice jak tylko trochę czasu będzie to silnik do kapitalnego remontu i wtedy po 2-3 godz jak wszystko ok będzie na płynie
904 mimo że wymiennik mam w misie (bo ten z boku jak jest to nie ma odpływu do wody i po pierwszym mrozie pęka) to na płynie

669

Odp: Jaka jutro pogoda?

Wieczorem mgła że czubka nosa nie było widać, a rano wszystko w szronie i -1,ale kałuże nie zamarzły.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

670

Odp: Jaka jutro pogoda?

u mnie tez przybieliło, przypomniałem sobie o opryskiwaczu smile

mdw

671

Odp: Jaka jutro pogoda?

Ja czekam na przymrozek, żeby skończyć gruberowanie. Normalnie dałoby radę robić, ale lepi się do wałów,... szkoda paliwa.

672 Ostatnio edytowany przez androl (2017-11-18 11:49:36)

Odp: Jaka jutro pogoda?

ojanusz napisał/a:

Wieczorem mgła że czubka nosa nie było widać, a rano wszystko w szronie i -1,ale kałuże nie zamarzły.

Właśnie wczoraj wieczorem jeszcze przed tą mgłą żonę wysłałem do Ciechanowa po sztuczne świnki wink zgodziła się chętnie bo jeszcze coś ze spożywki jej brakowało. Z powrotem udało się jej ustawić za innym samochodem ale i tak mówi że jechała max 30 km/h.
Wróciłem przed chwilą z Kluczewa za Płońskiem, wszędzie po drodze jeszcze masa qq stoi, nawet na Poświętnem kawał stoi obkoszony dookoła a tam o drenacje dbają. W promieniu 1 km ode mnie to naliczyłem tak około 30 ha.

673

Odp: Jaka jutro pogoda?

No ja też jeszcze dzisiaj kosiłem u jednego i ostatnia godzina w deszczu ale 514 dała radę i nie wpadła. Dobrze ze u siebie już w czwartek tydzień temu fajrant. Jeszcze jakieś 8 do skoszenia po ludziach

E 516 na części
Telefon 695 076 269

674

Odp: Jaka jutro pogoda?

Dziś w lubelskim chyba coś sypnie w pracy mamy ostrzeżenie ze stacji że będą opady białego puchu

W końcu się udało...............
Rolnik hobbbysta ( zmieniam hobby na wino kobiety i śpiew
Specjalista od "burz" smile

675

Odp: Jaka jutro pogoda?

No a brachol dzisiaj jeszcze robił kieszonkę z qq. Szkoda że nie zrobiłem fotki bo sieczka była jeszcze w miarę zielona. Jaguar ładnie zrobił robotę.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

676

Odp: Jaka jutro pogoda?

A ja wczoraj byłem z dzieciakami na sankach na polanie jakuszyckiej - śniegu po polana. W domu jak się szykowaliśmy +7 słoneczko, 40km dalej -3, śniegu po kolana i cały czas padało. Śnieg się zaczyna powyżej Szklarskiej Poręby.

gg 5118068

677

Odp: Jaka jutro pogoda?

całą noc do 6 rano deszcz pompował kolejny wolny dzień od pracy

Nie ma to jak FORTSCHRITT

678

Odp: Jaka jutro pogoda?

Śnieg przysypał wszystko na drogach błotko,wystarczy parę godzin i zima pełną parą.

679 Ostatnio edytowany przez Massey (2017-11-20 15:02:36)

Odp: Jaka jutro pogoda?

Deszcz wczoraj od późnego popołudnia z przerwami do wieczora i w nocy też... o 19 stej przywieźli mi 3 transporty wysłodków ,zeszło do 21 ,ciągnięcie każdego tira na 2 traktory po glinie ,na miejsce wyładunku i jednym ciągnikiem nazad na twardą drogę cały czas na holu ,masakra taka robota w nocy. Teraz czekam na jeszcze jeden transport ,ale już się boję jak to pójdzie bo teraz woda stoi nawet na gruntowej dróżce dojazdowej do mojego placu , nie mówiąc ,że u mnie jest zryte od wczorajszej akcji i teraz na dodatek zalane wodą.

680

Odp: Jaka jutro pogoda?

To wyładuj, gdzie indziej i przewieź, bo to czuć kłopotami. A wiem co mówię, bo co roku kogoś wyciągał, co mu się wydawało....