Temat: Talerzówka kverneland

witam posiadam taką talerzówke jak w ogłoszeniu,tylko że jest z kształtownika nie z rur http://olx.pl/oferta/talerzowka-brona-t … ec5b602d64 i mam pytanie gdzie dostane do niej części,głównie łożyska,posiada ktoś z was taką talerzówke?

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

2

Odp: Talerzówka kverneland

wyjmij jedno lozysko i jedz z nim do sklepu, zawsze się coś znajdzie

Odp: Talerzówka kverneland

akurat u nas nie moge znależć takich,bo to sa ślizgowe i musze z całą obudową wymienić,już powoli myśle o przeróbce na polskie zwykłe.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

4

Odp: Talerzówka kverneland

No to dobrze kombinujesz.....

Odp: Talerzówka kverneland

Znalazłem coś takiego http://partech.pl/product.php?id_product=20541 i okazało sie że w tej obudowie były łożyska po bokach,a moja po zakupie juz nie miała i kulała sie tylko na tej tulejce w środku i to przez 7 lat robiąc 500 ha smile ale oczywiście było smarowane to co bylo. dodam że talerzówka za 3 tysiące wink

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

6

Odp: Talerzówka kverneland

https://www.youtube.com/watch?v=v7UovTra87o POdpowie mi Ktoś gdzie tu sens i logika, ze ta talerzówka tak ładnie uprawia? Wydaje się bardzo lekka , ale robotę robi fajną, pomijając że wilgoć jest.

7

Odp: Talerzówka kverneland

znajomy ma identyczna i żeby osiągnąć taki efekt to jeździ wzdłuż i w poprzek

ta z filmiku wydaje mi się ze ma nowe talerze sprzyjające warunki glebowe i stąd chyba ten efekt

8

Odp: Talerzówka kverneland

Grzesiu miałem to coś i chwale dzień w którym  ktoś to przyjechał i zabrał to się nadaje na piachy   i to mokre ... lekkie  i gówniane

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

9

Odp: Talerzówka kverneland

Może sprzedam swoją ruską i będę szukał zawieszaną, żeby była zwinniejsza, a w razie suchych warunków pojadę gruberem on zawsze wejdzie.

10

Odp: Talerzówka kverneland

Dokładnie...

11

Odp: Talerzówka kverneland

Ruska to ruska co ty od niej chcesz ? kawał złomu  co zawsze wchodzi w ziemię ... tylko  za bardzo prędkości nie lubi , bo albo się wały rozkręcą albo się złamie ..  już przerobiłem każdą z wersji ale tnie i zmemla wszystko smile)

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

12

Odp: Talerzówka kverneland

Co racja to racja. Będę szukał coś bardziej kompaktowego, bo na małych działkach w rogach już nic nie rośnie, bo nie dojedzie do rogu. Poza tym coś bardziej zwinnego. Właśnie u mnie jest w X i nie można za szybko jechać bo nierówno robi. Ogólnie do grubera zakładałem w tym roku podcinacze i talerzóka stała. Jak ma stać a jest kupiec to niech nie stoi tongue A wrzuciłem linka bo niewytłumaczalnie dobrze ten kverneland w ziemię wchodził.
Chcieć ruską robić w ludzkich warunkach to trzeba byłoby trochę ją przerobić, a nie mam czasu na nic ostatnio...