761

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Kijanki mogę polecić jako markę mamy w rodzinie 4 najstarsza 2008r najnowsza 2017.

762

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Moja jest chyba 2001 rok. Fajna sprawa. Motor ropniok, skrzynia to możesz na tył, na 4 albo na 4 z reduktorem. Fajna sprawa jak ruszać z lawetą gdzieś pod górkę. Dodatkowo też przekręcając dinksy w przednich piastach można rozlaczyc przedni most. Opony mam już dość Łyse i puki co tylko na zrębie się piwiesilem. Auto fajne tylko patrz żeby nie był zgnity.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

763

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

A ja bym ci na gospodarstwo polecił Subaru forestera    wszystkie silniki poza 2.0 125KM  i modeli 2.5  oraz pomijać diesle . Mam w domu 5 sztuk z czego 2 na turbie po 177KM  2 sztuki 2.0 150 oraz 156KM i  bratowa ma Legacy 3.0   spalanie  z czego  2 sztuki  są w automatach  i śmigają  aż miło  wszystko w gazie  10 spalania   i wszystko jeździ  i ciąga nie narzeka

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

764

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Właśnie sam już nie wiem co kupić. Widziałem ładne doblo, ale pomyślałem o 4x4 bo to byłaby fajna sprawa po polnych drogach. Sm nie wiem w końcu co wybiorę a mam czas do końca tygodnia

765

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

tylko nie kupuj nic na ostatnią chwile bo źle kupisz i będziesz się wsciekał ze złoma kupiłeś pooglądaj dobrze co i jak

Nie ma to jak FORTSCHRITT

766

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

I się nie napalać bo to potrafi oczy przysłonić smile

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

767

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Jakbyś się napalał to juz miałbym samochód. A prawda jest taka,że muszę kupić bo przegląd mi się kończy a samochód na tłuczenie ''babkę'' muszę na złom oddać.

768

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Mi się marzy Ford Ranger

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

769

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Te starsze amerykańce nie są takie drogie, ale niestety ich spalanie zabija. W pole zobaczyć, to nawet ciągnikiem chyba byłoby taniej.

770

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Kolega ma właśnie starego ranger do lasu na polowanie. Zadowolony bo w środku mało wiele czysto a cały syf na pace

E 516 na części
Telefon 695 076 269

771

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

F150 chyba bardziej praktyczny, choć nie powiem fajny

772 Ostatnio edytowany przez Laszek (2017-11-13 21:12:52)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Panowie potrzebny tani, mocny, żeby szło załadować spokojnie 1500 kg dostawczak  z otwartą paką. Co polecacie? I jakie w nich spalanie

E 516 na części
Telefon 695 076 269

773

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Transit do 96 roku 3-3.5 tony ładuję i spala normalnie ok 8 przy załadunku na maksa 10 tylko nie jest to wyścigówka. 90 to maksymalna ekonomicznie uzasadniona prędkość powyżej zaczyna ciągnąć z baku.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

774

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Ford wytrzyma i 4t.  Jak nie masz takich wymagać to ducato  też nie jest złym samochodem. mówię o tych w starej budzie bez wspomagania bez turbo bez niczego co może się zepsuć...
Rzadko ale trafiają się stare VW LT 35 z paką na tego wrzucisz 5t i pojedziesz a silnik V6 między fotelami to muzyka dla ucha...

775

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

O starym lt to wiem bo gościu co brał qq to ma pake wywrot to 5,5 tony ladowal ale to już była masakra. Kurna jak bym miał Forda to sąsiad już by się do mnie nie odezwał a tego bym nie chciał. A Lublin III?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

776

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

stary lt najlepsza maszyna dźwięk silnika bezcenny ale jego ciagły brak hamulców drażni ciagle je robiłem potem juz miałem ich dosyc jak zrobiłem cały tył padł przód jak zrobiłem przód pekały przewody potem manszety w pompce i tak w kółko ale ogółem fajny no i trzeba patrzec czy rama nie pęka z tyłu nad odbojami

Nie ma to jak FORTSCHRITT

777

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Laszek napisał/a:

A Lublin III?

Tam już za dużo elementów ze słomy ryżowej. Silnik skrzynia i most nie wytrzymują bo to ryż, ale za tysiaka idzie kupić uszkodzonego z kontenerem, a za tysiaka idzie sprzedać sam kontener.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

778 Ostatnio edytowany przez Laszek (2017-11-14 09:45:20)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Yhy

E 516 na części
Telefon 695 076 269

779

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

W sąsiedniej wiosce "biznesmen" z pod war...wy odnowił dwór, a w zasadzie zburzył i postawił od podstaw identyczny z zewnątrz. Kupił też trochę piachów w okolicy i topi w nich kasę którą gdzie indziej zarabia (albo pierze). Lubuje się on w Fordach, jest tu od około 20-tu lat i zawsze tylko fordy, za długo nimi nie jeździ, podstarzeją się kupuje nowe. Obecnie ma pickupa, busa i wywrotkę.

780 Ostatnio edytowany przez scoda19 (2017-11-30 21:48:38)

Odp: Wybór Auta dla ,, Młodziaka ''

Idzie zima jak kto potrzebuje to mam nowe opony PIRELLI Snowcontrol 195/65 R15 pięć lat gwarancji cena 300 za dwie.Nieaktualne.